تعمیر ماشین لباسشویی در جوادیه | نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در جوادیه

تعمیر و تعویض دیگ لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

هر کدام از قطعات اصلی لباسشویی چون موتور، سه نظام، دیگ، برد، تایمر، فیوز حرارتی، المنت، پمپ تخلیه و…ممکن است خراب شود و با مشکلات و ایرادات مختلف مواجه شوید که برای رفع و تعمیر ماشین لباسشویی در جوادیه تهران کافیه تماس بگیرید.

اعزام بهترین تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی در جوادیه

آی بک امداد با بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آماده خدمات دهی به شما و تعمیرات انواع لباسشویی صنعتی، اتوماتیک، درب از جلو، درب از بالا است. هر برند و مارک لباسشویی ایرانی و خارجی چون ایندزیت، زانوسی، ال جی، اسنوا، ارج، جنرال الکتریک، فریجیدر، آاگ و…توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

سوالات متداول

۱-علت صدای زیاد لباسشویی

زمانی که پیچ های حمل و نقل پشت دستگاه لباسشویی است باید آنرا باز کنید در غیر اینصورت یکی از دلایل سر و صدای زیاد لباسشویی حین کار کردن است که دلایل دیگر بارگیری خیلی کم و حتی تراز نبودن لباسشویی است.

۲-علت نچرخیدن آبکش دیگ لباسشویی

عدم تنظیم درست برنامه چرخش باعث می شود که این اتفاق رخ دهد که باید لباسشویی خاموش و مجددا آنرا تنظیم کنید و در صورت عدم رفع مشکل برای تعمیر ماشین لباسشویی در جوادیه با آی بک امداد تماس بگیرید.

سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محله جوادیه

بعد از اینکه متوجه خرابی و ایرادات ماشین ظرفشویی چون نچرخیدن آبپاش، تخلیه نشدن آب، آبگیری نکردن، سر و صدای زیاد و… شدید برای تعمیر ماشین ظرفشویی در جوادیه کافیه تماس بگیرید.

علت روشن ماندن چراغ نمک ماشین ظرفشویی

جمع شدن نمک داخل مخزن دلیل اصلی بروز این مشکل است که با ریختن مقداری آب داخل مخزن نمک مشکل برطرف خواهد شد یا مشکل از سنسور نمک است که باید تعمیر یا تعویض گردد.

علت خاموش نشدن چراغ جلادهنده ظرفشویی

پر بودن مخزن یا خرابی سنسور باعث بروز این مشکل شده است که باید عیب یابی انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *