آشنایی با انواع دستگاه جوش اینورتر

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

در صنعت جوشکاری به مانند سایر صنایع پیشرفت تکنولوژی باعث ساخت انواع دستگاه جوشکاری اینورتر شد که باعث شد برخلاف گذشته قابلیت وصل کردن دستگاه به برق شهری و برای کار کردن طولانی مدت وجود داشته باشد. در واقع دستگاه های جوش قدیمی علاوه بر اینکه میزان مصرف برق زیادی داشتند حتی برای منبع تغذیه آنها نیاز به موتور جوش دیزلی بود از این رو با روی کار آمدن تکنولوژی اینورتر و ساخت انواع دستگاه جوش اینورتری نه تنها میزان مصرف برق کمتر شد و مشکلی بابت داغ کردن دستگاه نبود بلکه با بیشترین توان امکان جوشکاری برای ساعات طولانی مدت وجود دارد. در صورتی که قصد خرید دستگاه جوشکاری اینورتری دارید باید به شما بگوییم که بر حسب انواع روش های جوشکاری انواع مختلف از این دستگاه ها در بازار موجود است که در این مقاله به معرفی انواع آنها خواهیم پرداخت.

دستگاه جوش اینورتر چیست؟

با خرید این نوع از دستگاه های جوشکاری نه تنها هیچ مشکلی بابت روشن کردن دستگاه با برق شهری ندارید بلکه در زمان روشن کردن دستگاه جوش باعث داغ شدن قطعات داخلی آن نمی شود چون به فن مجهز است. البته در این بین خیلی مهم است که هر چند وقت یکبار به دستگاه استراحت دهید در غیر اینصورت باعث سوختن و خرابی آن می شوید. وزن پایین، ابعاد کوچک تر نسبت به دستگاه های جوشکاری قدیمی نیز از مشخصات دستگاه های اینورتری هستند.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

مزایای استفاده از دستگاه جوش اینورتر

 • وزن سبک و قابلیت حمل
 • توانایى دستیابى به ویژگیهاى عالى در جوشکارى با انواع الکترود
 • خروجى جوشکارى چند منظوره ، بدون هرگونه تاثیر منفى روى قوس
 • پاسخ دهى سریع به تغییر شرایط قوس و حفظ یکنواختى و ثبات در خروجى جوشکارى حتى در صورت لرزیدن دست جوشکار
 • کنترل عالى در فرآیند هاى پالسى
 • ولتاژ خطى مستقل تک فاز یا سه فاز و ولتاژهاى خروجى چند گانه بدون هر گونه مکانیزم برقرارى ارتباط مجدد دستى
 • ضریب کارکرد بالاتر و کارکرد بهینه تر دستگاه
 • حساسیت کمتر به نوسانات ولتاژ اولیه

انواع دستگاه جوش اینورتر بر حسب نوع و روش جوشکاری

برای جوش دادن انواع فلزات و غیر فلزات انواع روش های جوشکاری وجود دارد که شامل روش های ذوبی و غیر ذوبی است. بر حسب انواع جوشکاری کارخانه های سازنده به تولید و ساخت انواع دستگاه جوشکاری آرگون، زیر پودری، گل میخ، گوجینگ، الکترودی تکفاز، الکترودی سه فاز، CO2 روی می آورند که یکی از بهترین برندها و مارک های دستگاه جوش شامل برند اورین الکتریک است.

 • انواع دستگاه جوش الکترودی تک فاز اینورتری
 • انواع دستگاه جوش الکترودی سه فاز اینورتری
 • انواع دستگاه جوش CO2 اینورتری
 • انواع دستگاه جوش آرگون GTAW اینورتری
 • دستگاه جوش زیر پودری SAW
 • دستگاه جوش گل میخ
 • انواع دستگاه گوجینگ

بهترین و ارزان ترین دستگاه جوشکاری اینورتر چیست؟

خب همانطور که اشاره کردیم با توجه به نوع فلز انواع روش های جوشکاری و دستگاه جوشکاری وجود دارد که شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. اما اینکه گفته می شود بهترین دستگاه با قیمت ارزان باید بدانید که مهمترین نکته در زمان خرید دستگاه جوش کیفیت، خدمات پس از فروش است و حتی اگر شما گران ترین دستگاه جوشکاری را بخرید اما سالیان طولانی برای شما کار کند بهتر از این است که دستگاهی ارزان و بی کیفیت بخرید که نهایتا دو الی سه سال از آن استفاده کنید.

فروش آنلاین انواع دستگاه جوش اینورتر

انواع نمایندگی های فروش دستگاه جوش اورین الکتریک در شهرهای مختلف تبریز، نیشابور، مشهد، کرمانشاه، تهران، کرج، اصفهان، ساری، رشت، بوشهر، ارومیه و… وجود دارد که شما می توانید به صورت حضوری به آنجا مراجعه کنید یا به صورت مستقیم دستگاه جوشکاری را مستقیم از کارخانه خریداری کنید که برای خرید باید با شماره های تماس داخل سایت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به دفتر مرکزی در برج ونوس تهران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *