تعمیر ماشین لباسشویی در عباس آباد تهران | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر شبانه روزی ماشین لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

در حین کار کردن لباسشویی ناگهانی خاموش می شود؟ و با مشکلات دیگر چون روشن نشدن، نچرخیدن دیگ لباسشویی و حتی برق داشتن بدنه دستگاه مواجه هستید برای رفع مشکلات و ایرادات و تعمیر ماشین لباسشویی در عباس آباد محله تهران کافیه تماس بگیرید.

عیب یابی و رفع مشکلات ماشین لباسشویی با آی بک امداد

اگر نگاهی به بازار بیندازید مدل های مختلف لباسشویی صنعتی، اتوماتیک، درب از جلو، درب  از بالا، سطلی در برندهای مختلف موجود است. هر برند و مارک لباسشویی ایرانی و خارجی چون دوو، پارس، اسنوا، وسیتنگهاوس، ویرپول، شارپ و…که دارید و خراب شده است توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد. با مشاهده هر کدام از مشکلات زیر و نمایش انواع ارور روی نمایشگر لباسشویی کافیه تماس بگیرید.

  • وارد نشدن آب داخل دیگ لباسشویی
  • برق داشتن بدنه و جلو نرفتن تایمر
  • سر و صدای زیاد و لرزش لباسشویی
  • داغ نکردن آب توسط ماشین لباسشویی
  • تخلیه نکردن آب لباسشویی و باقی ماندن کف داخل دیگ
  • روشن نشدن و نچرخیدن دیگ لباسشویی

سوالات متداول و مشکلات رایج لباسشویی

۱-چرا دیگ لباسشویی نمی چرخد؟

این مشکل در زمان خراب شدن قطعات کاسه نمدی، بلبرینگ،دینام، دیگ و حتی موتور لباسشویی رخ می دهد که برای تعمیرات ماشین لباسشویی در محله عباس آباد تهران کافیه شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید.

۲-علت نمایش ارور و کد خطای IE لباسشویی اسنوا

خراب شدن شیر برقی، هیدروستات، پمپ تخلیه و برد از دلایل بروز این مشکل است که به آن باید بسته بودن شیر ورودی آب به لباسشویی و گرفتگی فیلتر ورودی آب را اضافه کنید که برای اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی به محله عباس آباد تهران کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در عباس آباد تهران

در صورت نچرخیدن آبپاش، تمیز نشستن و خشک نکردن ظروف، تخلیه نکردن و آبگیری نکردن و…برای تعمیر ماشین ظرفشویی با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *