تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در اندیشه

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

بعد از اتمام فرآیند شستشو باید درب لباسشویی باز بگذارید و لاستیک را خشک کنید و برای تراز کردن لباسشویی، تنظیم درجه دمای آب، انتخاب بهترین برنامه شستشو حتما دفترچه راهنمای لباسشویی مطالعه کنید و با مشاهده هر گونه خرابی و ایرادات برای تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

ارائه خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی در اندیشه تهران

هر مدل لباسشویی اتوماتیک و حتی درب از جلو، درب از بالا، صنعتی که داشته باشید ممکن است خراب شود. مشکلات مختلفی در انواع مدل لباسشویی چون نمایش انواع کد خطا و ارور و حتی قفل نشدن درب لباسشویی، برق داشتن بدنه پیش بیاید که تنها کافیه تماس بگیرید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی به محله اندیشه تهران اعزام گردد.

  • تعویض لاستیک درب لباسشویی
  • رفع پوسیدگی بدنه لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قفل و میکروسوئیچ درب
  • تعمیر و تعویض درب و شیش لباسشویی و قطعات دیگر چون تایمر، برد، المنت، هیدروستات، کمک فنرها، دیگ و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر برندهای مختلف لباسشویی ایرانی و خارجی دوو، پاکشوما، سامسونگ، آاگ، زیمنس، بوش و…

سوالات متداول

۱-هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

سایت آی بک امداد برحسب نرخ مصوب اتحادیه که هر سال اعلام می شود و با توجه به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر و تعویض قطعات نرخ را تعیین می کند.

۲-علت صدای زیاد لباسشویی

تراز نبودن لباسشویی و حتی باز نکردن پیچ های حمل و نقل پشت لباسشویی از دلایل اصلی بروز این مشکل است که علاوه بر آن بارگیری خیلی کم یا بیش از حد ظرفیت لباسشویی باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

زمانی که ظرفشویی شما خراب شده و نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره تلفن آی بک امداد را بگیرید تا سریعا تعمیرکار برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی امرسان، زانوسی، آریستون، مای تگ، جی پلاس و..اعزام گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *