تعمیر ماشین لباسشویی در آرژانتین تهران | تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یک سری مشکلات و خرابی برای هر برند و مدل لباسشویی پیش می آید که شامل نچرخیدن دیگ، روشن نشدن ماشین لباسشویی، تخلیه نکردن آب، آبگیری نکردن و حتی تمیز نشستن لباس هاست که برای رفع مشکلات و تعمیر ماشین لباسشویی در آرژانتین تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

رفع مشکلات و ایرادت مختلف لباسشویی با آی بک امداد

بارگیری بیش از حد ظرفیت لباسشویی، تراز نبودن دستگاه، گذاشتن وسایل روی لباسشویی و عدم انتخاب بهترین برنامه شستشو با توجه به جنس لباس و پارچه باعث خرابی و بروز یک سری مشکلات می شود. البته در این بین قدیمی شدن لباسشویی نیز از عوامل دیگر خرابی هر لباسشویی است که برای رفع مشکلات زیر و تعمیر ماشین لباسشویی در محله آرژانتین تهران کافیه تماس بگیرید.

  • بسته نشدن درب لباسشویی
  • خشک نکردن لباس ها در لباسشویی
  • عدم تخلیه آب و آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
  • تمیز نشستن لباس ها و چروک شدن آنها
  • گرم نکردن آب داخل لباسشویی
  • نمایش انواع کد خطا و ارورها

علت پر نشدن آب در ماشین لباسشویی پاکشوما

این مشکل در هر برند و مارک لباسشویی ال جی، دوو، بکو، ایندزیت و…ممکن است رخ دهد که علت آبگیری نکردن درست بسته نشدن درب، ایراد در شلنگ های ورودی به دستگاه و خرابی منبع تغذیه و شیر برقی است.

علت برق داشتن بدنه لباسشویی

ایراد در سیمکشی لباسشویی، سوختن موتور دستگاه و حتی نشت در قطعه خازن پارازیت گیر و عدم اتصال سیم ارت به لباسشویی باعث بروز این مشکل می شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در آرژانتین تهران

در زمان کار نکردن دکمه های ظرفشویی، تخلیه نکردن آب، نشتی آب از دستگاه و…برای رفع مشکلات و ایرادت ماشین ظرفشویی کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید. با بهره مندی از بهترین تعمیرکاران آماده خدمات رسانی به شما در محله آرژانتین تهران هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *