تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان بابایی | سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در اتوبان بابایی

تعمیر درب ماشین لباسشویی
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

نمایش انواع کد خطا و ارور و در این بین مشکلات دیگر چون نچرخیدن دیگ، بسته نشدن درب و حتی کار نکردن هیچ کدام از دکمه های لباسشویی و…تنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای برطرف خواهد شد که برای تعمیر ماشین لباسشویی در اتوبان بابایی تنها کافیه تماس بگیرید.

نحوه رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی

این مشکل رایج در زمان ایراد در قطعات کاسه نمدی، بلبرینک، دینام، دیگ و حتی موتور لباسشویی رخ می دهد. که تعمیر ماشین لباسشویی و رفع مشکلات آن در محله اتوبان بابایی تهران توسط تعمیرکاران آی بک امداد انجام خواهد شد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در آی بک امداد

یکی از نگرانی های کاربران اطلاع از قیمت و هزینه تعمیر لباسشویی است که بسته به نوع مشکل، قطعات معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه متغییر است.

علت خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما در حین کار کردن

این مشکل رایج زمانی رخ می دهد که زبانه و قفل درب و میکروسوئیچ درب لباسشویی خراب شده و حتی خرابی تایمر، شیر برقی ورودی آب، موتور و نوسانات برق و خراب شدن دوشاخه برقی منجر به بروز این مشکل شده است.

علت ارور و کد خطای H3 لباسشویی دوو

زمانی که المنت خشک کن لباسشویی خیلی زیاد داغ می کند منجر به نمایش این ارور می شود که باید ترمیستور خشک کن بررسی و اگر نیاز به تعویض المنت است این کار توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اتوبان بابایی

تمیز نشستن و خشک نکردن ظروف، تخلیه نکردن آب، نشتی آب از ظرفشویی از سری مشکلات رایج دستگاه است که بعد از بروز هر کدام از آنها و نمایش انواع کد خطا برای رفع آنها و تعمیر ماشین ظرفشویی تنها کافیه تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *