تعمیر ماشین لباسشویی در ستاری | تعمیرات ماشین ظرفشویی در ستاری تهران

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی به دلیل تراز نبودن و البته وجود پیچ های حمل و نقل پشت دستگاه رخ میدهد که به آن باید خرابی کمک فنرها و حتی بارگیری بیش از حد ظرفیت لباسشویی اضافه کنید که برای رفع این مشکل و مشکلات دیگر و تعمیر ماشین لباسشویی در ستاری تهران کافیه تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده و تعمیرات ماشین لباسشویی در ستاری

ما به صورت شبانه روزی و آنلاین آماده پاسخگویی به تلفن های شما هستیم. بعد از تماس شما و ثبت درخواست و گرفتن آدرس سریعا تعمیرکار اعزام می گردد که تمام خدمات زیر را ارائه می دهد.

  • تعویض درب و شیشه ماشین لباسشویی
  • نصب و سرویس ماشین لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قطعات برد، تایمر، پمپ تخلیه، لاستیک درب، شیر برقی، شلنگ و….
  • تعمیر و تعویض قفل و میکروسوئیچ درب لباسشویی
  • تعمیر برندهای مختلف لباسشویی ایرانی و خارجی چون زانوسی، هوور، وستینگهاوس، ویرپول، جنرال الکتریک، اسنوا، دوو و…

علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی آاگ

حتی با وجود تمیز شستن لباسشویی اگر حین کار کردن سر و صدای زیادی داشته باشد هر کسی را کلافه خواهد کرد که تراز نبودن لباسشویی و وجود پیچ های حمل و نقل پشت دستگاه لباسشویی ابتدایی دلیل است و حتی اگر به اندازه خیلی کم لباس داخل لباسشویی بندازید باعث بروز این مشکل می شود.

نحوه رفع نشتی آب ماشین لباسشویی پاکشوما

این مشکل به خاطر پیچ خوردگی و پارگی شلنگ رخ می دهد که تنها با تعویض شلنگ های مشکل برطرف می شودو اگر مهر موم اطراف درب شل باشد باید محکم گردد که برای تعمیر ماشین لباسشویی در ستاری کافیه تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در محله ستاری تهران

هر برند و مارک ظرفشویی آریستون، امرسان، جی پلاس، ویرپول، مای تگ و…ممکن است خراب شود و مشکلات زیادی مواجه شوید که در این هنگام کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار اعزام گردد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *