تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس شرقی | تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

لباسشویی محبوت ترین وسیله برقی در هر خانه است که با خراب شدن آن نگرانی همه اعضای خانواده زیاد می شود اما بهرحال احتمال خرابی برای هر برند و مارک لباسشویی وجود دارد که بعد از تماس شما با آی بک امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس شرقی تعمیرکار حاضر می شود.

آی بک امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهرانپارس شرقی

ما با بهره مندی از بهترین تعمیرکاران و ابزار و تجهیزات هر مدل لباسشویی صنعتی، اتوماتیک، درب از جلو، درب از بالا شما در هر برند و مارکی را تعمیر می کنیم. و با مشاهده خرابی و ایرادات لباسشویی چون روشن نشدن، سر و صدای زیاد، لرزش لباسشویی و برق داشتن بدنه لباسشویی تنها کافیه تماس بگیرید.

سوالات متداول

۱-چه برندهایی توسط آی بک امداد تعمیر می گردد؟

هر برند و مارک ایرانی و خارجی از جمله ال جی، سامسونگ، ایندزیت، فریجیدر، ارج، بوش، زیمنس، اسنوا و…توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد.

۲-علت ارور و کد خطای E5 ماشین لباسشویی اسنوا

سوختن موتور و خرابی رله موتور و اتصال کوتاه باعث نمایش این کدخطا می شود که برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس شرقی کافیه تماس بگیرید.

۳-علت تخلیه نشدن آب از لباسشویی

گرفتگی و مسدود شدن شلنگ تخلیه آب، فیلتر کف و پمپ تخلیه و در این بین درست کار نکردن پمپ لباسشویی منجر به بروز این مشکل می شود.

سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس شرقی

با مشاهده هر گونه خرابی و ایرادات ظرفشویی چون نچرخیدن آبپاش، باز و بسته نشن درب، کار نکردن هیچ کدام از دکمه های ظرفشویی، سر و صدای زیاد و…برای رفع مشکلات و تعمیر و تعویض قطعات معیوب کافیه تماس بگیرید.

  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • نصب و سرویس ماشین ظرفشویی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *