علت انواع ارور یخچال یخساران و رفع کد خطاها | آی بک امداد

رفع ارور یخچال یخساران

   

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

یخچال وسیله ای مهم خانگی است که با گاز مبرد و طی عملیاتی با کار کردن کمپرسور با گرفتن گرمای داخل محیط یخچال و سرد کردن آن می شود که در این بین احتمال خرابی قطعات یخچال و بروز انواع مشکلات چون گرم شدن یخچال و سرد بودن فریزر، یخ زدن لوله های پشت یخچال، عرق کردن داخل یخچال و… وجود دارد که این برای تمام برندها صدق می کند که البته در این بین برخی از مشکلات به صورت کد خطا نمایش داده می شود که در این مقاله علت و رفع انواع ارور یخچال یخساران را خواهیم نوشت که برای رفع مشکل و تعمیر یخچال در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا کار تعمیرات یخچال در محل و آدرس شما انجام شود.

علت ارورهای یخچال فریزر یخساران

فرقی نمی کند که برند یخچال شما چی هست چونکه با خرابی قطعات آن احتمال بروز انواع مشکلات وجود دارد که برای با خرابی سنسور محیطی، ایراد در فن کندانسور، کاهش غیر عادی دمای یخچال و… به صورت کد خطا و ارور روی صفحه نمایش نشان داده می شود که در این مقاله علت ارورهای یخچال یخساران را خواهیم نوشت که باید بررسی و عیب یابی گردد که برای تعمیر یخچال و رفع مشکل باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: رفع ارور یخچال فریزر دوو

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع ارور E1 یخچال فریزر یخساران

با خراب شدن فن کندانسور یخچال این ارور نمایش داده می شود که برای رفع ارور باید سیم های فن و مدار برد اصلی بررسی و در عین حال مطمئن شوید که مشکلی ندارد و اگر ارور برطرف نشد با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

کد ارور E2 یخچال یخساران

خراب شدن فن داخلی یخچال منجر به نمایش ارور در یخچال می گردد که برای برطرف کردن این کد خطا باید نسبت به بررسی فن پشت یخچال اقدام و در صورت مشاهده هر گونه خرابی در پروانه های آن اقدام و بعد از آن برد الکتریکی یخچال نیز بررسی و عیب یابی شود.

علت اخطار E3 ارور یخچال‌ فریزر یخساران

کاهش غیر عادی دمای داخل یخچال دلیل اصلی نمایش این ارور است که برای رفع آن باید سنسور دمای محیطی، برد الکترونیکی یخچال بررسی و در عین حال گاز یخچال بررسی و اگر خالی شده شارژ گردد و علاوه بر آنها فن و کمپرسور یخچال نیز بررسی و این کار توسط تعمیرکار انجام شود که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

دلیل آلارم E4 یخچال فریزر یخساران

زمانی که سیستم دیفراست یخچال به درستی کار نکند این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید تمام قطعات سیستم دیفراست از جمله ترمودیسک، ترموفیوز، المنت و برد الکترونیکی بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید یخساران کد خطای E5

خراب شدن سنسور داخلی یخچال دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید تمام اتصالات بین سنسور دمای محیط و برد الکترونیکی، سنسور دمای محیط و برد الکترونیکی بررسی و عیب یابی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

💡حتما بخوانید : مزایا و معایب یخچال الکترواستیل

علت و رفع ارور یخچال ساید بای ساید یخساران کد خطای E6

با خراب شدن سنسور دیفراست این کد خطا روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود که برای رفع آن باید تمام قطعات سیستم دیفراست از جمله ترمودیسک، ترموفیوز، المنت و برد الکترونیکی و سیم های دیفراست بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع ارور یخچال‌ ساید بای ساید یخساران کد خطای E7

دلیل نمایش این کد خطا روی نمایشگر یخچال خراب شدن سنسور محیطی یخچال است که برای رفع آن باید سنسور محیطی یخچال، ترموفیوز، مدار برد و برد الکترونیکی توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *