برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال ABSAL و معنی اصطلاحات

انواع ارور ماشین لباسشویی آبسال

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی مانند هر وسیله برقی ممکن است خراب شود و با مشکلات زیادی چون سر و صدای زیاد، لرزش لباسشویی، نچرخیدن و تاب برداشتن دیگ، جلو نرفتن تایمر، برق داشتن بدنه لباسشویی و… متوجه شوید که البته در این بین برخی از مشکلات به دلیل عدم استفاده درست از لباسشویی و ریختن زیاد لباس ها و بیش از حد ظرفیت لباسشویی، انتخاب برنامه نامناسب و.. است که در ادامه متن این مقاله به معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال خواهیم پرداخت که با توجه به جنس لباس می توانید برنامه شستشو را انتخاب کنید و در صورت خرابی لباسشویی برای تعمیر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

معرفی علامت های روی ماشین لباسشویی آبسال

روی هر برند ماشین لباسشویی ک سری علامت ها و کلمات وجود دارد که باید معنای آنها را بدانید تا بتوانید با انتخاب برنامه درست کار کند که در ادامه متن به معنای انواع کلمات روی لباسشویی آبسال و معرفی برنامه های شستشو خواهیم پرداخت.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی آبسال

روی بدنه لباسشویی آبسال به مانند هر برندی یک سری دکمه ها و کلید ها وجود دارد که شامل دکمه روشن خاموش، دکمه حذف دور خشک کن و.. است که به معرفی هر کدام خواهیم پرداخت.

دکمه On/Off (دکمه روشن و خاموش)

پس از ریختن لباس ها داخل دیگ باید برنامه شستشو ماشین لباسشویی آبسال را با توجه به جنس لباس و پارچه انتخاب و در ادامه برای شروع فرایند شستشو این دکمه را فشار دهید تا چند ثانیه بعد قفل ایمنی درب فعال و شروع به شستشو کند.

دکمه غوطه وری لباسشویی آبسال

اگر این دکمه را انتخاب کنید باعث می شود که بعد از تمام شدن فرایند شستشوی لباس ها داخل آب غوطه ور باقی بماند و اگر می خواهید لباس ها را خارج کنید باید این برنامه غیرفعال شود.

دکمه حذف دور خشک کن لباسشویی آبسال

کسانی که می خواهند در انتهای شستشو لباس ها خشک نشود به خصوص لباس های شما اگر پشمی باشد از این رو باید این دکمه را فشار دهید تا دور خشک کن از انتهای برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال حذف گردد.

دستگیره انتخاب برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال

این دستگیره مختص انتخاب برنامه شستشو با توجه به جنس لباس است که با چرخاندن جهت عقربه های ساعت می توانید برنامه ها انتخاب کنید و از چرخاندن خلاف جهت عقربه ها خودداری شود.

دستگیره انتخاب دما در لباسشویی آبسال

با انتخاب این دکمه می توانید نسبت به انتخاب دمای آب و سرد و گرم کردن آب اقدام کنید.

💡حتما بخوانید: رفع ارور ماشین لباسشویی آبسال

معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال

در ادامه متن این مقاله قصد دارید انواع برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال را معرفی کنیم که به سه دسته معمولی، ملایم و لباس ها و پارچه های پشمی تقسیم می شوند.

  • برنامه های شستشوی معمولی مختص شستشوی پارچه های مقاوم مانند نخ و کتان
  • برنامه های شستشوی ملایم مناسب پارچه های ظریف و مصنوعی با الیاف نایلونی یا پارچه هایی با چند جنس مختلف
  • برنامه شستشوی لباس ها و پارچه های پشمی

برنامه شستشوی خیلی چرک از انواع برنامه های لباسشویی آبسال

اگر لباس های شما خیلی چرک و کثیف هستند برای شستن آنها باید این برنامه انتخاب کنید که دارای یک مرحله پیش شستشو، شستشو و آبکشی و در نهایت آبگیری لباس ها می باشد و حداکثر زمان برای شستشو با این برنامه ۱۲۵ دقیقه است.

برنامه شستشوی چرک از انواع برنامه های لباسشویی آبسال

اگر لباس های شما خیلی چرک نیست این برنامه انتخاب کنید که شامل شستشو و آبکشی و در آخر آبگیری از لباس ها و همان خشک کن است که برای لباس های سفید، رنگ ثابت و رنگ غیر ثابت می باشد و حداکثر زمان آن ۱۱۰ دقیقه است.

برنامه صرفا آبکشی از انواع برنامه لباسشویی آبسال

در صورتی که این برنامه انتخاب کنید تنها آبکشی لباس ها و در آخر آبگیری و خشک کردن انجام می شود و میزان زمان انجام آن ۳۰ دقیقه است.

برنامه صرفا خشک کن لباسشویی آبسال

برای تخلیه کردن آب و خشک کردن لباس ها این برنامه انتخاب که زمان آن پنج دقیقه اس.

برنامه شستشوی لباس های پشمی از انواع برنامه شستشوی لباسشویی آبسال

با انتخاب این برنامه ابتدا شستشوی ملایم با آبکشی و در ادامه آبگیری نهایی و خشک کردن لباس ها انجام که این کار با آب سرد انجام می شود و مدت زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *