علت ارور e60 ماشین لباسشویی آاگ و رفع مشکل | آی بک امداد

علت ارور e60 لباسشویی آاگ
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

احتمال خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات در ماشین لباسشویی وجود دارد که برای تمام برندها صدق می کند که برخی از مشکلات به صورت کد خطا و ارور روی نمایشگر لباسشویی نمایش داده می شود که علت ارور e60 ماشین لباسشویی آاگ AEG گرم نشدن آب، خرابی شیر برقی، ایراد در برد الکترونیکی یا تایمر، خراب شدن ترموستات یا سنسور المنت و ایراد در هیدرواستات می باشد که باید نسبت به رفع ارور اقدام کنید و تمام این موارد بررسی شود و این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت ارور e60 ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون عدم تخلیه آب، وارد نشدن آب داخل لباسشویی، پاره شدن لباس در لباسشویی، باقی ماندن کف داخل لباسشویی و حتی نمایش ارور E60 مواجه شوید که در واقع علت ارور e60 ماشین لباسشویی آاگ موارد زیر است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

  • معیوب بودن ترموستات یا سنسور المنت
  • خرابی برد الکترونیکی یا تایمر
  • مشکل در هیدرواستات
  • خرابی شیر برقی

💡حتما بخوانید: دلیل گرم نکردن آب در لباسشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

معیوب بودن ترموستات یا سنسور المنت لباسشویی آاگ

زمانی که ارور E60 روی نمایشگر لباسشویی آاگ نشان داده می شود ابتدا باید ترموستات یا سنسور المنت بررسی شود چونکه خرابی این قطعه منجر به نرسیدن دمای آب به سطح مورد نیاز می شود که باید تعمیر یا تعویض این قطعه توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

معیوب بودن ترموستات یا سنسور المنت لباسشویی آاگ

خرابی برد الکترونیکی یا تایمر لباسشویی آاگ

برد الکتریکی یا تایمر مغز لباسشویی است که فرمان دهنده تمام قطعات می گردد از این رو اگر فرآیند گرم شدن آب در لباسشویی درست انجام نشود و ارور E60 نمایش داده شود احتمال خرابی قطعه برد وجود دارد که باید این قطعه بررسی و عیب یابی شود.

مشکل در هیدرواستات ماشین لباسشویی آاگ

بررسی سطح آب لباسشویی با هیدروستات انجام می شود از این رو با خرابی این قعطه باعث می شود آب خیلی زیاد وارد لباسشویی شود و المنت قادر به گرم کردن آب در زمان معین نشود و ارور e60 در ماشین لباسشویی آاگ نمایش داده شود.

خرابی شیر برقی از علت های ارور e60 لباسشویی آاگ

زمانی که آب در لباسشویی گرم نمی شود و این ارور نمایش داده می شود احتمال خرابی از قطعه شیر برقی وجود دارد که با آبگیری بیش از حد در لباسشویی باعث می شود که در زمان معین آب در لباسشویی گرم نشود و ارور e60 نمایش داده شود از این رو باید شیر برقی بررسی و در صورت خرابی تعمیر یا تعویض گردد و اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

نحوه عیب یابی ارور e60 لباسشویی آاگ

زمانی که این ارور روی نمایشگر لباسشویی نشان داده می شود به معنای گرم نشدن آب داخل لباسشویی است که خرابی سنسور المنت یا ترموستات، ایراد در برد الکترونیکی یا تایمر در لباسشویی های قدیمی، خرابی هیدرواستات، خرابی شیر برقی منجر به گرم نشدن آب و نمایش ارور E60 لباسشویی آاگ می شود از این رو باید این موارد بررسی و عیب یابی شود.

نحوه رفع کد خطای e60 ماشین لباسشویی آاگ

برای رفع ارور باید قطعات شیر برقی، تایمر یا برد، ترموستات یا سنسور المنت، هیدرواستات توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی و در صورت خرابی این قطعات تعمیر یا تعویض گردد که برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و رفع ارور e60 در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *