تعمیر ماشین لباسشویی هوور | نمایندگی تعمیرات لباسشویی هوور Hoover در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی هوور

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی متشکل از قطعات موتور، سه نظام، کمک فنر، پمپ تخلیه، هیدرواستات، دیگ آبکش و.. است که با خرابی هر کدام از آنها با انواع مشکلات چون باز و بسته نشدن درب، چروک شدن لباس ها داخل لباسشویی، آبگیری نکردن لباسشویی، قاطی شدن رنگ لباس ها و.. مواجه خواهید شد که این مشکلات برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران

ماشین لباسشویی هوور به مانند هر برندی احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات وجود دارد که برای نصب و راه اندازی، تراز کردن، انتخاب برنامه شستشو با توجه به جنس لباس و.. حتما دفترچه راهنمای لباسشویی را بخوانید و در و صورت نیاز به تعمیرکار در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی هوور

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی لباسشویی هوور

در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج در لباسشویی هوور چون سر و صدای زیاد، نچرخیدن دیگ، عدم تخلیه آب، چروک شدن لباس ها و … را خواهیم نوشت در صورتی که قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای در شهر خود تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت سر و صدای زیاد و غیر عادی لباسشویی هوور در حین شستشوی لباس

تراز نبودن لباسشویی مهمترین دلیل برای بروز این مشکل است که باید نسبت به تراز کردن لباسشویی اقدام کنید در غیر اینصورت مشکلات جبران ناپذیری به بار می آورد.

علت خاموش و روشن نشدن ماشین لباسشویی هوور

این مشکل به دلیل ایراد در سوئیچ عدم تعادل یا خرابی برد اصلی و تایمر الکترونیکی لباسشویی بر می گردد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی آن انجام شود.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی هوور در تهران

خرابی کلید یا قفل درب، ایراد در سیم های رابط، پاره یا بریده شدن تسمه لباسشویی و حتی ایراد در تایمر الکترونیکی باعث بروز این مشکل می شود که باید تمام این موارد بررسی و در صورت نیاز به تعمیرکار در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت باقی ماندن لکه های صابون روی لباس ها در لباسشویی هوور

این مشکل به خاطر ایراد در قطعات داخلی یا تنظیمات دستگاه و گرفتگی یا رسوب در شیر ورودی آب سرد رخ می دهد که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید.

علت چروک شدن لباس ها در ماشین لباسشویی هوور

عدم تنظیم چرخه خشک کن باعث بروی این مشکل می شود که بسته به نوع و جنس لباس با چرخه را تنظیم کنید که تنظیم روی ۸۰۰ در حالت عادی مانع از چروک لباس ها می شود و البته که ایراد در شلنگ ماشین لباسشویی نیز منجر به بروز این مشکل می شود که باید بررسی و عیب یابی آن انجام شود.

علت بسته نشدن درب لباسشویی هوور

زمانی که درب لباسشویی بسته نمی شود این مشکل به خاطر قرار گرفتن لباس ها بیش از ظرفیت، خرابی زبانه درب، شکستگی درب، ایراد در دکمه باز و بسته، خرابی میکروسوئیچ لباسشویی انجام می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر آن اقدام کنید.

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی هوور

زمانی که آب وارد لباسشویی نمی شود باید سیم ها بررسی و مطمئن شوید که شیر آب باز است و هیچ گرفتگی یا خوردگی در شلنگ ورودی آب وجود ندارد و در آخر نسبت به بررسی و عیب یابی شیر برقی لباسشویی اقدام کنید و برای تعمیر لباسشویی هوور در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت بوی بد لباسشویی هوور

زمانی که فرآیند شستشو انجام شد باید بعد از بیرون آوردن لباس ها درب را برای مدتی باز بگذارید چونکه بستن درب در زمان خشک نشدن لاستیک اطراف منجر به ایجاد بوی بد می شود که برای رفع بوی بد می توانید از سرکه و جوش شیرین استفاده کنید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در آی بک امداد

در صورت بروز انواع مشکلات در لباسشویی هوور چون برق داشتن بدنه لباسشویی، لرزش زیاد و خرابی کمک فنرها، نچرخیدن دیگ، عدم تخلیه آب و وارد نشدن آب داخل لباسشویی و… برای تعمیر آن باید اقدام کنید که اگر نگران هزینه تعمیرات لباسشویی هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که برای تعمیر ماشین لباسشویی هوور در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *