قیمت دستگاه جوش CO2 MIG 255 اینورتری تکفاز اورین الکتریک

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

جوشکاری به روش های مختلف برای اتصال فلزات و غیر فلزات انجام می شود که یکی از پرکاربردترین آنها روش جوشکاری CO2 می باشد که با گاز محافظ دی اکسید کربن انجام می شود و جزو روش های جوشکاری با گاز می باشد. از جوشکاری CO2 در صنایع مختلف ساختمانی، کشتیرانی، خودروسازی استفاده می شود که به خاطر سرعت جوشکاری بالا، حذف سربالا و همچنین سرعت تغذیه سیم جوش جزو روش های کارآمد می باشد که برای جوشکاری صفحات نازک و نیمه ضخیم فولادی استفاده می شود که یکی از مهمترین وسایل جوشکاری مورد نیاز دستگاه جوش است که شما می توانید مدل CO2 MIG 255 اینورتری تکفاز اورین الکتریک را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید.

جوشکاری CO2 چیست؟

به منظور جوش دادن انواع فلزات و غیر فلزات انواع روش های جوشکاری وجود دارد که یکی از آنها جوشکاری با گاز دی اکسید کربن است که در طول فرآیند حرارت لازم را با دستگاه جوش تامین می کند و با وجود گاز CO2 باعث افزایش نفوذ جوش و کاهش سرباره جوش می شود.

این روش جزو رایج ترین و پرکاربردترین روش های جوشکاری می باشد که بیشتر در صنعت خودروسازی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این روش جزو یکی از حالت های جوشکاری میگ به شمار می آید که برای جوش دادن علاوه بر نیاز به مهارت و تجربه بالای جوشکار باید از بهترین وسایل و تجهیزات جوشکاری چون مشعل ( تورچ )،  سیستم گاز محافظ، سیستم تغذیه سیم جوش و همچنین دستگاه جوش استفاده کنید.

سیم جوش CO2

فلز پر کننده در جوشکاری با گاز دی اکسید کربن از نوع سیم جوش می باشد که باعث می شود سرعت جوشکاری بالا برود و در عین حال سرباره جذب یا کم شود

دستگاه جوش CO2

به منظور جوشکاری به این روش خیلی مهم است که از وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای جوشکاری CO2 استفاده شود که یکی از مهمترین آنها دستگاه جوش می باشد که باعث تامین حرارت لازم برای جوش دادن فلزات می شود. در واقع جوشکاری CO2 یک نوع روش قوس الکتریکی است که با ایجاد گرما و حرارت لازم برای ذوب دو فلز از سیم جوش برای پر کردن منطقه جوش استفاده می کند که همین باعث افزایش سرعت جوشکاری می شود.

خرید دستگاه جوش CO2 MIG 255  اینورتری تکفاز

تکنولوژی اینورتر در صنعت جوش باعث شده است که دستگاه جوش علاوه بر کاهش وزن، بتواند با بیشترین توان استفاده شود و در عین حال نسبت به دستگاه و موتور جوش قدیمی سر و صدای زیادی نداشته باشند.

مزایا دستگاه جوش اینورتر CO2

 1. جلوگیری از عیوب جوش
 2. کاهش جرقه جوشکاری که باعث ایمنی این شغل می شود.
 3. کیفیت بالاتر در جوشکاری
 4. کاهش هزینه جوشکاری با دستگاه جوش CO2
 5. ترکیب مناسب گاز و مواد پر کننده

مشخصات فنی دستگاه جوشکاری تک فاز CO2 MIG 255

این دسته از دستگاههای جوشکاری تکفاز نوع میگ مگ اینورتر دارای مشخصات فنی زیر هستند.

 • امکان جوشکاری با این دستگاه جوش به روش های میگ و یا تیگ و الکترود وجود دارد.
 • با توجه به وزن کم این دستگاه جوش در حمل و نقل آن مشکلی ندارید.
 • به سوئیچ انتخاب میگ یا الکترود و تیگ مجهز است.
 • قابلیت تنظیم Burn Back
 • منبع تغذیه و همچنین واحد فیدر دستگاه یکپارچه است.
 • مجهز به شستی تست گاز می باشد.
 • مجهز به آمپر متر و ولت متر ( تا در زمینه تنظیم دستگاه جوشکاری مشکلی نداشته باشید.)
 • از این دستگاه جوش در واحدهای تولیدی فلزی سبک و همچنین تعمیرگاهی استفاده می شود.

خرید دستگاه جوش اینورتر CO2 MIG 255 تکفاز اورین الکتریک به قیمت کارخانه و ارزان

یکی از پر کاربردترین روش های جوشکاری، جوشکاری با گاز دی اکسید کربن است از این رو باید از بهترین دستگاه جوش و تجهیزات جوشکاری برای فرآیند و عملیات جوشکاری استفاده کنید از این رو شما می توانید این دستگاه جوش را با قیمت ارزان و با کیفیت عالی به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *