علت انواع ارور ماشین ظرفشویی باکنشت و رفع کد خطاها | آی بک امداد

ارور ماشین ظرفشویی باکنشت

   

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی وسیله ای است که متشکل از قطعات موتور، پمپ تخلیه، سنسور دما، هیتر المنت و… است که با خرابی هر کدام انواع مشکلات از جمله کار نکردن خشک کن ظرفشویی، آبگیری نکردن ظرفشویی ، عدم تخلیه آب ظرفشویی، گرم نشدن آب و یا زیاد گرم شدن آب بیش از حد معین و.. پیش می آید که در این بین ممکن است برخی از مشکلات به صورت کد خطا و ارور نمایش داده شود که علت انواع ارور ماشین ظرفشویی باکنشت Bauknecht روشن نشدن ظرفشویی، خراب شدن شیر برقی، فلومتر، عدم تخلیه آب و آبگیری نشدن ظرفشویی به اندازه کافی باشد.

کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی باکنشت

زمان روشن بودن ماشین ظرفشویی اگر روی نمایشگر کد خطا و ارور نمایش داده شده با دفترچه راهنمای ظرفشویی را بخوانید و نسبت به رفع آن اقدام کنید که در صورتی که مشکل فنی باعث نمایش ارور شده و خرابی قطعات دلیل اصلی ارور ماشین ظرفشویی باکنشت است باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در متن این مقاله علت و رفع انواع ارور ماشین ظرفشویی باکنشت را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع ارور نیستید و نیاز به تعمیرکار دارید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: راهنمای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع ارور F8 ماشین ظرفشویی باکنشت

نامناسب بودن سطح آب دلیل نمایش ارور است که در این بین بسته شدن صافی ها، خرابی پمپ گردش آب، خراب شدن نشانگر آب منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید صافی ها بررسی و در صورت بسته بودن آنها را باز کنید و در عین حال اگر پمپ گردش آب ظرفشویی خراب شده باید آنرا عوض کنید و نسبت به بررسی و عیب یابی نشانگر آب اقدام کنید.

علت و رفع ارور … ماشین ظرفشویی باکنشت

روشن نشدن ماشین ظرفشویی دلیل نمایش این ارور است که برای رفع آن باید درب ظرفشویی بررسی و مطمئن شوید که به صورت کامل بسته است و در صورت نرسیدن برق به ظرفشویی پریز برق، دوشاخه و کابل برق ظرفشویی بررسی گردد که در صورت خرابی قفل و میکروسوئیچ درب ظرفشویی باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی انجام شود تا ارور برطرف گردد.

علت و رفع ارور FA ماشین ظرفشویی باکنشت

نشتی و چکه کردن آب از ظرفشویی منجر به نمایش ارور می شود که این نشتی آب ممکن است قسمت پایین دستگاه باشد که به معنای خرابی حسگر است که برای رفع ارور باید حسگر ظرفشویی بررسی و در صورت خرابی و نیاز این قطعه تعویض گردد که این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت و رفع ارور F6 ماشین ظرفشویی باکنشت

زمانی که آبگیری ظرفشویی با مشکل برخورد می کند و به اندازه کافی آبگیری انجام نمی شود این ارور نمایش داده می شود که بسته بودن شیر ورودی آب، خرابی شیر برقی و فلومتر از دلایل بروز این مشکل است که برای رفع ارور باید ابتدا مطمئن شوید که شیر ورودی آب باز باشد و در ادامه شیر برقی و فلومتر بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد.

علت و رفع کد خطای F4 ماشین ظرفشویی باکنشت

اگر تخلیه آب ظرفشویی به درستی انجام نشود و تخلیه نگردد یا مدت زمان طولانی وقت ببرد این مشکل باعث نمایش این ارور می شود که در واقع خرابی میکروسوئیچ درب دلیل اصلی این مشکل است که برای رفع ارور اگر لوله تخلیه آب گرفته یا مسدود است باید برطرف گردد و در صورت خرابی میکروسوئیچ باید تعویض گردد که برای تعمیر ماشین ظرفشویی باکنشت در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *