تعمیر جاروبرقی الکترولوکس | نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در تهران

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با نگاه کردن به تاریخچه ساخت جاروبرقی متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد که حتی با خرید بهترین برند جاروبرقی احتمال خرابی قطعات اصلی آن از جمله موتور، سیم جمع کن، کلید روشن خاموش و.. وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات و ایرادات چون روشن نشدن جاروبرقی، کم شدن قدرت مکش دستگاه، ایجاد سرو صدای زیاد، خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی و.. می شود که برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات جاروبرقی را انجام دهد که باعث صرفه جویی در زمان شما و کاهش هزینه تعمیرات جاروبرقی خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران

جاروبرقی الکترولوکس به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون گیر کردن سیم جمع کن، روشن نشدن، ایجاد بوی سوختگی جاروبرقی، تمام شدن زغال جاروبرقی، دود کردن، یکسره کار کردن جاروبرقی و… وجود دارد که در این بین خیلی مهم است که برای تعمیر جاروبرقی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر جاروبرقی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت خراب شدن بلبرینگ جاروبرقی و علائم خرابی آن

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای عیب یابی جاروبرقی الکترولوکس

در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج جاروبرقی چون روشن نشدن، نامنظم کار کردن، ایجاد بوی سوختگی، کم شدن قدرت مکش جاروبرقی، صدای بلند جاروبرقی حین کار کردن خواهیم پرداخت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت روشن نشدن جاروبرقی الکترولوکس

در این مواقع ابتدا مطمئن شوید که برق به جاروبرقی می رسد و مشکلی در پریز برق، دوشاخه و سیم برق وجود ندارد و در صورت سالم بودن آنها احتمال خرابی کلید روشن خاموش و کثیفی زغال موتور نیز وجود دارد که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت نامنظم کار کردن جاروبرقی الکترولوکس

زمانی که به درستی جاروبرقی کار نمی کند این مشکل به معنای تنظیم نبودن فاصله بین زغالها و تیغه جاروبرقی، خارج شدن تنظیمات ذغال با تیغه و کم بودن فشار فنرهای پشت زغال است که باید به درستی تنظیم گردد و در عین حال نیم سوز شدن آرمیچر منجر به نامنظم کار کردن جاروبرقی می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی الکترولوکس بوی سوختگی می دهد؟

حین کار کردن با جاروبرقی اگر بوی سوختگی به مشام شما رسید ابتدا مطمئن شوید که کیسه جاروبرقی پر نباشد و در صورت پر بودن آنرا خالی کنید چونکه پر بودم کیسه منجر به فشار زیاد به موتور و ایجاد سوختگی در جاروبرقی می شود  و در عین حال اتصالی در پریز یا کثیفی فیلترهای جاروبرقی و حتی گرفتگی در لوله خرطومی باعث بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تمیز کردن فیلترها و رفع گرفتگی لوله خرطومی اقدام کنید.

علت کم شدن قدرت مکش جارو برقی الکترولوکس

نیم سوز شدن موتور جاروبرقی دلیل اصلی برای کاهش قدرت مکش دستگاه جاروبرقی است که علاوه بر بررسی موتور باید پره های جاروبرقی نیز بررسی گردد و در صورت پر بودن کیسه آنرا خالی و چنانچه فیلتر جاروبرقی کثیف است یا لوله خرطومی گرفتگی دارد نسبت به تمیز کردن فیلتر و رفع گرفتگی لوله خرطومی اقدام و برای بررسی موتور، پره ها، غلتک های برس جاروبرقی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت صدای بلند جارو برقی الکترواستیل هنگام کار کردن

برخی از مواقع به خاطر نوع موتورهای جاروبرقی حین روشن بودن پر سر و صدا هستند و اگر صدای جاروبرقی خیلی زیاد باشد به معنای ایراد در دستگاه جاروبرقی است که گرفتگی اتصالات و اجزای جاروبرقی، شکستگی پروانه های موتور، جرقه زدن کلکتور منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع گرفتگی و تعمیر یا تعویض قطعات معیوب جاروبرقی اقدام کنید و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات جارو‌برقی الکترولوکس در آی بک امداد

در صورت بروز هر گونه مشکلات چون سر و صدای زیاد، روشن نشدن جاروبرقی، خاموش شدن ناگهانی، جرقه زدن موتور، برق داشتن بدنه جاروبرقی، خرابی بلبرینگ، سیم جمع کن و… برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که هزینه تعمیرات جاروبرقی بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *