علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ d141 | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? مینا نجفی پرسیده؟

سلام, ظرفشویی سامسونگ داریم که چند وقتی بود که ازش استفاده نکردیم بعد از اینکه روشن کردم و آبگیری شروع شد از زیر ظرفشویی کف بیرون زد و پره های آبپاشی کار نمیکرد و وقتی با نمایندگی صحبت کردم گفتن علت آبگیری نکردن ظرفشویی سامسونگ به خاطر نیم سوز شدن موتور جت است که اومدند و درست کردند اما بازم به یک هفته نکشید که خراب شد ممنون میشم علت و ایراد ماشین ظرفشویی رو بگید. با تشکر.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، زمانی که جت پمپ ظرفشویی از کار بیفته باعث کار نکردن آب پاش ها دستگاه می شود که قبل از آن باید شیر برقی ظرفشویی بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی آب وارد می شود و اگر مجددا با مشکل آبگیری نکردن ظرفشویی سامسونگ مواجه هستید شک نکنید که جت پمپ خراب است و باید تعمیر شود که برای تعمیر ظرفشویی در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

حتما بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *