علت انواع ارور ماشین لباسشویی بلومبرگ و نحوه رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور ماشین لباسشویی بلومبرگ

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی بلومبرگ به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون تاب داشتن دیگ، خراب شدن کمک فنرهای لباسشویی و لرزش زیاد، عدم تخلیه آب، وارد نشدن آب داخل لباسشویی و.. مواجه شوید که برخی از مشکلات چون خرابی سنسور NTC، ایراد در تاکوموتور، خراب شدن زبانه قفل، وارد نشدن آب به اندازه کافی داخل دیگ و.. به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که علت و رفع انواع ارور ماشین لباسشویی بلومبرگ را خواهیم نوشت و اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

انواع ارور و کد خطای ماشین لباسشویی بلومبرگ

برخی از مشکلات لباسشویی بلومبرگ به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید و برای تعمیر لباسشویی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

 علت کد خطای ۰۱ ماشین لباسشویی بلومبرگ

زمانی که آب به اندازه کافی وارد دیگ لباسشویی نشود باعث می شود که فرآیند شستشو آغاز نشود و این ارور نمایش داده شود که برای رفع ارو باید مطمئن شوید که فلکه شیر باز و در صورت خرابی شیر برقی و ایراد در فیلتر آنها را برطرف کنید و علاوه بر آنها تاخوردگی، گرفتگی شلنگ رفع و در صورت خرابی برد الکترونیکی این قطعه تعویض گردد که این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت کد خطای ۰۲ ماشین لباسشویی بلومبرگ

زمانی که آب داخل لباسشویی تخلیه نشود باعث بروز اختلال در لباسشویی و نمایش کد خطا می شود که برای رفع ارور باید پمپ تخلیه بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد و علاوه بر آن سیم های ارتباطی و برد الکترونیکی لباسشویی بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع ارور ۰۳ ماشین لباسشویی بلومبرگ

گرم نکردن آب در لباسشویی منجر به نمایش ارور می شود که بخاطر خراب شدن ترموستات لباسشویی این اتفاق می افتد که برای رفع ارور باید سیم های ترموستات، المنت هیتر بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت و رفع کد خطای ۰۴ ماشین لباسشویی بلومبرگ

کوتاه شدن اتصال موتور دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید سیم کشی موتور و برد الکترونیکی لباسشویی بررسی شود.

علت کد خطای ۰۵ ماشین لباسشویی بلومبرگ

ایراد در سنسور درجه حرارت NTC لباسشویی بلومبرگ دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید سیم های سنسور دما و خود سنسور بررسی و عیب یابی شود.

💡حتما بخوانید : دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بلومبرگ

علت ارور ۰۶ ماشین لباسشویی بلومبرگ

با خراب شدن تاکوموتور لباسشویی این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید اتصالات موتور و سیم کشی لباسشویی بررسی و عیب یابی شود و در صورتی که موتور لباسشویی سوخته با تعویض موتور مشکل برطرف می شود از این رو اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت کد خطای ۰۷ ماشین لباسشویی بلومبرگ

زمانی که بعد از اتمام فرآیند شستشو درب لباسشویی باز نمی شود این ارور نمایش داده می شود که برای رفع اروب باید مطمئن شوید که هیچ مانعی باعث باز نشدن درب نشده و در صورت خرابی میکروسوئیچ لباسشویی باید این قطعه تعویض و اگر مشکل پابرجاست باید برد الکترونیکی لباسشویی بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای ۰۹ ماشین لباسشویی بلومبرگ

نقص در برنامه انتخاب لباسشویی و ایراد در برد الکترونیکی و ناهماهنگی پانل و عمل نکردن برنامه شستشو این ارور نمایش داده می شود که برای رفع ارور باید اتصالات و سیم کشی های لباسشویی و برد الکترونیکی بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای ۱۰ ماشین لباسشویی بلومبرگ

زیاد بودن سطح آب داخل لباسشویی و سر ریز شدن آب دلیل نمایش ارور است که در این بین خرابی سنسور سطح آب منجر به بروز این مشکل می شود که باید این قطعه بررسی و عیب یابی و در صورت باقی ماندن مشکل برد الکترونیکی نیز توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای ۱۱ ماشین لباسشویی بلومبرگ

گرم نکردن آب لباسشویی بلومبرگ دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید سیم های ارتباطی بین المنت هیتر و ترموستات بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد.

علت کد خطای ۱۲ ماشین لباسشویی بلومبرگ

خراب شدن زبانه قفل درب ماشین لباسشویی منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید مطمئن شوید که به درستی درب لباسشویی بسته می شود و هیچ مشکلی در بلوک اتصال قفل درب، سیم کشی اتصال وجود ندارد.

علت کد خطای ۱۳ ماشین لباسشویی بلومبرگ

ایراد در سرعت چرخش دیگ شستشوی لباسشویی منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید کمربند یا همان تسمه بررسی و علاوه بر آن اتصالات موتور و سیم ها و سیم کشی های تحت کنترل نیز بررسی و عیب یابی شود.

علت  و  رفع کد خطای ۱۸ ماشین لباسشویی بلومبرگ

نامتعادل بودن ولتاژ برق لباسشویی بلومبرگ منجر به نمایش ارور می شود که در این بین برای رفع ارور باید مطمئن شوید که ولتاژ درست و مناسب به لباسشویی وصل است و فیوز نشکسته باشد که برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *