تعمیر اجاق گاز فریجیدر | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز فریجیدر نوع رومیزی، توکار در تهران

تعمیر اجاق گاز فریجیدر
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با داشتن اجاق گاز خوب می توانید در زمان آشپزی به راحتی به پخت و پز بپردازید اما باید در نظر داشته باشید که علاوه بر داشتن اجاق گاز و هود خوب باید به موقع آنرا تمیز کنید چون ممکن است خراب شود و در صورت خرابی اجاق گاز و مشکلاتی چون یکسره جرقه زدن، روشن نشدن شعله اجاق گاز، کار نکردن فن فر گاز، سبز سوختن شعله، روشن نماندن شعله گاز و.. باید با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر اجاق گاز فریجیدر در تهران می توایند شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر اجاق گاز فریجیدر در تهران

حتی با خرید بهترین برند اجاق گاز در بازار احتمال خرابی قطعات آن چون ترموکوپل، بوبین، کار نکردن فن فر و.. وجود دارد که منجر به خرابی اجاق و بروز انواع مشکلات و ایرادات چون روشن نماندن شعله گاز، دیر روشن شدن شعله گاز، زیاد و غیر طبیعی شدن شعله گاز و.. می شود که برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر اجاق گاز فریجیدر در تهران کافیه شماره ای بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: آموزش تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی و تعمیرات انواع اجاق گاز رومیزی و فردار فریجیدر

در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج اجاق گاز فریجیدر را خواهیم نوشت و اگر باز هم قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر اجاق گاز با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که علاوه بر تشخیص درست عیب و سرعت بخشیدن در کار تعمیرات باعث صرفه جویی در زمان شما و کاهش هزینه تعمیرات اجاق گاز شود.

علت خراب شدن جرقه زن فر گاز فریجیدر

این مشکل یعنی جرقه نزدن دستگاه به خاطر کثیفی دستگاه است که باید آنرا تمیز کنید و در عین حال گرفتگی سوراخ های سر شعله منجر به بروز این مشکل می شود که در این بین خراب شدن ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه، قطعی سیم ها و شکسته شدن چینی جرقه منجر به جرقه نزدن اجاق گاز می شود که برای رفع مشکل باید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز فریجیدر تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر و عیب یابی مشعل اجاق گاز فریجیدر

در صورت بروز انواع مشکلات و ایرادات در مشعل اجاق گاز فریجیدر چون تغییر رنگ باید این مشکل برطرف شود که در این بین کمبود هوا یا گاز منجر به رنگ های مختلف شعله گاز از جمله زرد، سبز و قرمز سوختن شعله می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت روشن ندشن شعله اجاق گاز فریجیدر

زمانی که اجاق گاز روشن نمی شود ایراد در سرشعله، گرفتگی سوراخ ها و وصل نبودن اجاق گاز به برق از جمله دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر گاز اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت خاموش شدن شعله اجاق گاز فریجید با رها کردن ولوم

یکی از مشکلات اجاق گاز زمانی است که روشن می شود و بعد از رها کردن ولوم یا شیر سریعا اجاق گاز خاموش می شود که در این مورد باید ترموکوپل، بوبین و ملحقات آنها بررسی و عیب یابی شود که برای رفع مشکلات و تعمیر اجاق باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: تعمیر تایمر اجاق گاز

علت سفت شدن شیر گاز فریجیدر و نچرخیدن آن

یکی از مشکلات اجاق گاز زمانی است که شیر گاز سفت شده که در این مورد گیر کردن غذا در بین شیر یا ولوم منجر به بروز این مشکل می شود و حتی ممکن است به خاطر خرابی خود شیر و ولوم این اتفاق بیافتد که باید این مورد توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

هزینه تعمیر اجاق گاز فریجیدر در آی بک امداد

در صورت خراب شدن و بروز انواع مشکلات اجاق گاز فریجیدر چون سفت شدن ولوم، خاموش شدن شعله بلافاصله بعد از روشن شدن، جرقه نزدن فندک، برق داشتن بدنه گاز، روشن نماندن شعله گاز و.. باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات اجاق گاز هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که برای تعمیرات اجاق گاز در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *