هزینه تعمیر و تعمیرات آبمیوه گیری سال ۱۴۰۱ و نرخ و قیمت و تعرفه آن در آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

یکی از وسایل برقی که ما در زندگی از آن استفاده می کنیم آبمیوه گیری است که در منزل یا مغازه کار می کند و با وجود خرید بهترین برند و مارک آن احتمال خرابی قطعات آن از جمله موتور، تیغه، میکروسوئیچ و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی و کند بودن تیغه وجود دارد که باید آنرا تعمیر کنید که در این بین مهم است که هزینه تعمیرات آبمیوه گیری را بدانید تا مطمئن شوید که کسی سرتان کلاه نمی گذارد که در آی بک امداد نرخ، تعرفه، هزینه و قیمت آن نوشته شده است.

کاهش هزینه تعمیرات آبمیوه گیری در آی بک امداد

فرقی ندارد که برند آبمیوه گیری شما چه باشد باید در حفظ و نگهداری از آن کوشا باشید و با خراب شدن هر کدام از قطعات آن سریعا نسبت به تعمیر و تعویض قطعه اقدام کنید تا سریعا مشکل برطرف شود که البته اگر تهران باشید برای تعمیر آبمیوه گیری کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا سریعا در محل و منزل شما حاضر و تعمیر گردد که البته با کاهش هزینه تعمیر آبمیوه گیری نسبت به جاهای دیگر با استفاده از قطعات اصل و فابریک همراه است.

حتما بخوانید: علت باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

هزینه تعمیرات آبمیوه گیری در تعمیرگاه مجاز آی بک امداد

بسته به نوع مشکل دستگاه آبمیوه گیری شما ممکن است یکی از قطعات آبمیوه گیری از جمله موتور، تیغه، میکروسوئیچ یا کویل خراب شده باشد که باید سریعا نسبت به تعمیر یا تعویض هر کدام  از قطعات با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید که برای اینکار کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید و اگر می خواهید هزینه تعمیرات قطعات آبمیوه گیری را در سال ۱۴۰۱ بدانید به شرح زیر است.

  • هزینه تعمیر موتور آبمیوه گیری برابر با ۵۰۰ هزار الی ۸۰۰ هزار تومان است.
  • هزینه تعمیر میکروسوئیچ دستگاه برابر با ۷۰ هزار الی ۱۴۰ هزار تومان است.
  • هزینه تعمیر تیغه دستگاه برابر با ۱۰۰ هزار الی ۵۰۰ هزار تومان است.
  • هزینه تعمیر صافی یا فیلتر برابر با ۲۰۰ هزار الی ۷۰۰ هزار تومان است.
  • هزینه تعمیر کویل آبمیوه گیری برابر با ۱۰۰ هزار الی ۳۵۰ هزار تومان است.
  • هزینه تعمیر قطعه پارچ دستگاه برابر با ۱۰۰ هزار الی ۵۰۰ هزار تومان است.

عوامل موثر بر قیمت تعمیرات آبمیوه گیری

توجه داشته باشید که دستمزد و اجرت تعمیرکار آبمیوه گیری و هزینه تعمیر یا تعویض قطعه بسته به موارد زیر دارد.

  • بکار بردن قطعات اورجینال و با کیفیت
  • قدیم یا جدید بودن دستگاه آبمیوه گیری
  • مدت زمان گارانتی توسط تعمیرکار
  • تغییر و قیمت دلار

حتما بخوانید: تعمیرات آبمیوه گیری پاناسونیک

تعرفه تعمیر آبمیوه گیری

توجه داشته باشید که بسته به نوع قطعه خراب شده تعمیر یا تعویض این قطعه توسط تعمیرکار هزینه تعمیرات آبمیوه گیری متفاوت است که در ادامه متن این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

تعرفه تعویض موتور آبمیوه گیری

از مشکلات دستگاه آبمیوه گیری کار نکردن آن است که این می تواند نشان از خرابی موتور باشد که با خراب شدن موتور امکان تعمیر موتور وجود ندارد و باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

هزینه تعویض موتور آبمیوه گیری برابر با ۵۰۰ هزار الی ۸۰۰ هزار تومان است که بسته به نوع برند قیمت ها متفاوت است.

نرخ تعویض میکروسوییچ آبمیوه گیری

یکی از قطعات مهم آبمیوه گیری میکروسوئیچ نام دارد که با خراب شدن آن باعث روشن نشدن دستگاه می شود که باید سریعا نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

هزینه تعویض میکروسوییچ آبمیوه گیری برابر با ۷۰ هزار الی ۱۴۰ هزار تومان است که باید بدانید که این قطعه به هیچ وجه تعمیر نمی شود و باید تعویض گردد.

قیمت تعویض تیغه آبمیوه گیری

در صورت مشاهده هر گونه علائم چون کند شدن، شکستن، از جا کندن تیغه آبمیوه گیری باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

هزینه تعویض تیغه آبمیوه گیری برابر با ۱۰۰ هزار الی ۵۰۰ هزار تومان است که بسته به نوع برند متفاوت است.

هزینه تعویض صافی یا فیلتر آبمیوه گیری

برای داشتن یک آبمیوه زلال و صاف باید فیلتر و صافی دستگاه سالم باشد و با خرابی آن به خاطر استفاده طولانی مدت باید به فکر تعویض آن بیفتید.

قیمت تعویض صافی یا فیلتر آبمیوه گیری برابر با ۲۰۰ هزار الی ۷۰۰ هزار تومان است که برای تعویض آن در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

نرخ تعویض کوبل در آبمیوه گیری

زمانی که متوجه نچرخیدن پارچ آبمیوه گیری شدید برای رفع آن باید نسبت به تعویض کویل کف اقدام کنید که هزینه تعویض آن به شرح زیر است.

هزینه تعویض کوبل آبمیوه گیری برابر با ۱۰۰ هزار الی ۳۵۰ هزار تومان است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

قیمت تعویض پارچ آبمیوه گیری

به مرور زمان و استفاده زیاد از دستگاه آبمیوه گیری اگر به هر دلیل چون ضربه خوردن یا زمین افتادن و شکستن پارچ باید سریعا نسبت به تعویض آن اقدام کنید که هزینه آن به شرح زیر است.

قیمت تعویض پارچ آبمیوه گیری برابر با ۱۰۰ هزار الی ۵۰۰ هزار تومان که بسته به مدل و کشور سازنده دستگاه هزینه متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *