نمایندگی تعمیرات و تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک در تهران panasonic | آی بک امداد

تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک در تهران
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

یکی از برندهای آبمیوه گیری در بازار برند پاناسونیک است که البته به مانند هر وسیله برقی احتمال خرابی قطعات اصلی و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن، باقی ماندن تفاله در دستگاه، خاموش شدن بعد از چند ثانیه، داغ کردن موتور، ایجاد بوی سوختگی و…. وجود دارد که این برای تمام مارک ها صدق می کند که آبمیوه گیری پاناسونیک نیز از این قاعده مستثنی نیست و با خرابی قطعات آن باید سریعا نسبت به رفع و تعمیر دستگاه اقدام کنید که اگر در تهران هستید برای تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک Panasonic در تهران با آی بک امداد

آب گرفتن راحت میوه ها یکی از کاربردهای دستگاه آبمیوه گیری است که البته در نوع خانگی و صنعتی موجود است اما نباید فراموش کنید که به مانند هر وسیله برقی ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون داغ کردن موتور، نگرفتن آب میوه، باقی ماندن تفاله، خاموش شدن دستگاه بعد از چند ثانیه و… مواجه شوید که برای تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • تعمیر در منزل و محل شما
  • تعمیر و تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • دسترسی سریع به تعمیرکار
  • کاهش هزینه تعمیرات نسبت به جاهای دیگر

حتما بخوانید: علت لرزش زیاد و سر و صدای زیاد آبمیوه گیری

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری panasonic با آی بک امداد

اگر برند آبمیوه گیری شما پاناسونیک است و خراب شده و قصد زنگ زدن به تعمیرکار را دارید پیش از اینکار حتما نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید شاید با خواندن این مقاله به راحتی مشکل دستگاه را خودتان برطرف کنید و اگر نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک در تهران کافیه با شماره ما تماس بگیرید.

علت آب نگرفتن میوه توسط دستگاه آبمیوه گیری پاناسونیک

هر گونه خرابی در تیغه و صفحه زیر تیغه و البته در این بین کند شدن یا آسیب دیدن تیغه باعث می شود که با وجود روشن بودن دستگاه اما آب میوه ها را نگیرید که در این بین حتی فاصله زیاد بین تیغه و صفحه زیر آن یکی دیگر از دلایل آن است که به منظور رفع آن باید نسبت به تنظیم واشر تنظیم کنننده روی شفت موتور اقدام کنید.

علت خاموش شدن آبمیوه گیری پاناسونیک بعد از چند ثانیه و تعمیر آن

اگر به راحتی دستگاه شما روشن می شود اما به چند ثانیه نکشیده سریعا خاموش می شود این مشکل شما به ایراد در قطعه اورلود یا نیم سوز شدن موتور دستگاه بر می گردد که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت داغ کردن موتور آبمیوه گیری پاناسونیک و تعمیر آن

با اینکه به راحتی با دستگاه آبمیوه گیری میتواند آب تمام میوه ها را بگیرید اما دقت داشته باشید که اگر میوه های زیادی داخل دستگاه بریزید این کار شما باعث داغ کردن موتور می شود از این رو در زمان استفاده از دستگاه این موارد را رعایت کنید و در عین حال کار کردن آبمیوه گیری بدون اینکه چیزی داخل آن باشد نیز منجر به فشار زیاد به موتور و داغ کردن آن می شود و یکی از موارد دیگر که باید در نظر بگیرید این است که قرار گرفتن دستگاه روی موکت و فرش و روشن کردن آن نیز منجر به داغ کردن دستگاه می شود و اگر به مدت طولانی این موارد انجام شود در آخر منجر به نیم سوز شدن موتور می شود.

علت بوی سوختگی آبمیوه گیری پاناسونیک و تعمیر آن

دارید از دستگاه استفاده می کنید اما یهو بوی سوختگی از آن به مشام شما می رسد باید بدانید که این مورد به دلایل مختلف رخ می دهد که یکی از آنها داغ کردن موتور است و موارد دیگر چون نشت مایعات داخل دستگاه نیز باعث می شود این اتفاق رخ دهد بنابراین باید بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ گونه رطوبت داخل موتور وجود ندارد و اگر دارد سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری پاناسونیک در آی بک امداد

با خراب شدن دستگاه آبمیوه گیری همه ما نگران هزینه و قیمت تعمیر آن هستیم اما نباید فراموش کنید که بسته به نوع مشکل، قطعه تعمیر یا تعویض شده و حتی استفاده از قطعات فابریک و اصل در آن هزینه تعمیر آبمیوه گیری متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *