نمایندگی تعمیرات و تعمیر اجاق گاز پادیسان نوع رومیزی و فردار | آی بک امداد

تعمیر اجاق گاز پادیسان
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با خرید یک اجاق گاز و داشتن مواد غذایی و ظروف به راحتی امکان پخت انواع غذاهای خوشمزه را دارید اما در این بین برای خرید یک اجاق گاز خوب باید به یک سری موارد توجه کنید که البته مهمترین آن در درجه اول کیفیت قطعات اجاق است که حتی با خرید بهترین اجاق گاز هیچ گونه تضمینی در عدم خرابی اجاق ندارد و با خرابی قطعات اصلی اجاق گاز احتمال بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن، زرد سوختن شعله، دود کردن شعله، کم یا خیلی زیاد بودن شعله، برق داشتن بدنه اجاق، کار نکردن جرقه زن و حتی تایمر و…. وجود دارد که این برای تمامی برندها صدق می کند که یکی از آنها برند پادیسان است که به منظور تعمیر اجاق گاز پادیسان در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر اجاق گاز رومیزی، فردار پادیسان با آی بک امداد

دقت داشته باشید که خرید بهترین برند اجاق به معنای عدم خرابی آن نیست و تنها با کیفیت بالای قطعات سالیان بیشتری برای ما کار می کند و دیر تر خراب می شود که این به معنای کاهش هزینه تعمیر اجاق گاز است اما در این بین با خرابی قطعات اصلی اجاق گاز از جمله ترموکوپل، فن فر، المنت، ولوم ها، سیستم جرقه زن با انواع مشکلات مواجه خواهید شد از این رو باید سریعا نسبت به رفع و تعمیر آن اقدام کنید که یکی از این برندها پادیسان است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت و برای تعمیر اجاق گاز پادیسان در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • صرفه جویی در وقت
  • تعمیر اجاق در منزل و محل شما
  • تعمیر و تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات اجاق

حتما بخوانید: علت  روشن نشدن اجاق گاز

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی انواع اجاق گاز رومیزی و فردار پادیسان

یکی از برندهای اجاق گاز در بازار پادیسان نام دارد که سالیان دراز است که تولید می شود که البته به مانند هر برند و مارکی احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات زیر وجود دارد که قبل از گرفتن شماره تماس ابتدا کل متن این مقاله را بخوانید شاید قادر به رفع مشکل باشید.

علت روشن نشدن مشعل اجاق گاز پادیسان و تعمیر آن

زمانی که ولوم اجاق را می چرخانید اما مشعل روشن نمی شود همه ما کلافه می شویم اما باید بدانید که این مشکل به خرابی پیلوت بر می گردد که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید و این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت روشن نشدن شعله های اجاق گاز پادیسان و تعمیر آن

وجود چربی های زیاد روی مشعل باعث می شود که سوراخ های مشعل گرفته شود وهمین منجر به روشن نشدن شعله گردد از این رو باید نسبت به تمیز کردن شعله های دستگاه و باز کردن سوراخ های گرفته شده اقدام کنید.

بلند شدن دود از داخل شعله‌های اجاق‌گاز پادیسان

یکی از مشکلات جدی اجاق گاز زمای است که از آن دود بلند می شود که مهمترین دلیل آن کمبود هوا و گاز است که افزایش گاز نسبت به هوا مهمترین دلیل برای بروز این مشکل است و به منظور رفع آن باید میزان گاز به هوا تنظیم و در عین حال نسبت به تعویض نازل های گاز اقدام کنید.

 علت زیاد بودن شعله های اجاق ‌گاز پادیسان و تعمیر آن

همانطور که ضعیف بودن شعله اجاق یک مشکل به شمار می آید از آن سمت زیاد بودن ارتفاع شعله را به معنای خرابی اجاق بدانید که زیاد شدن گاز و اکسیژن باعث می شود که این اتفاق رخ دهد که با کم کردن مقدار هوا و گاز به راحتی مشکل حل خواهد شد که برای تعمیر اجاق گاز پادیسان در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

هزینه تعمیرات اجاق‌ گاز پادیسان

همانطور که اشاره شد خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات جدی از جمله برق داشتن بدنه، روشن نشدن فر اجاق، روشن نماندن شعله، زرد سوختن شعله، صدا دادن شعله و… جزو مشکلاتی است که برای تمام برندها صدق می کند و یکی از آنها برند پادیسان است از این رو باید نسبت به تعمیر اجاق با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیر اجاق هستید بسته به نوع مشکل، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل هزینه تعمیر متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *