علت باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری و نحوه رفع آن | تعمیرات آی بک امداد

باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

یکی از لوازم خانگی که امروزه خرید آنها در بین وسایل جهیزیه انجام می شود خرید آبمیوه گیری است که البته در این بین انواع برندها از تفال، ناسیونال، بوش و.. در بازار موجود است که می توانید بخرید اما خیلی مهم است که زمان استفاده از آبمیوه گیری به درستی این کار انجام شود و از میوه های نرم چون موز، کیوی و حتی گوجه فرنگی استفاده نکنید چونکه باعث باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری می شود هر چند در این بین نیز تمیز نکردن صافی یا مشکل فیلتر آب میوه گیری می تواند باعث بیرون نیامدن تفاله از دستگاه شود که در صورت خرابی قطعات آبمیوه گیری می توانید برای تعمیر آن در تهران با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر آبمیوه گیری در تهران با آی بک امداد

آبمیوه گیری از قطعات و اجزا مختلفی ساخته شده است که خرابی هر کدام  از قطعات می تواند باعث بروز مشکلاتی اعم از نشتی آب از دستگاه، سر و صدای زیاد و باقی ماندن تفاله در دستگاه شود که برای تعمیر قطعات باید با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر در تهران هستید کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا سریعا در محل و منزل شما حاضر شوند.

در صورتی که یکی از وسایل و تجهیزات مهم شما در کسب و کار از جمله کافی شاپ آبمیوه گیری است اگر هر کدام از قطعات داخلی آن خراب شد برای تعمیر آن در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

 • دسترسی سریع به تعمیرکار
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
 • تعمیر آبمیوه گیری در منزل و محل شما
 • سرویس آبمیوه گیری
 • رفع مشکلات و ایرادات دستگاه

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

چرا در آبمیوه گیری تفاله باقی می ماند؟

همانطور که اشاره کردیم دلایل مختلفی باعث باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری میشود که می تواند شامل اشکال در صافی یا فیلتر دستگاه باشد و یا اینکه به خاطر عدم استفاده درست شما از دستگاه و همچنین استفاده از میوه های نرم از جمله موز و کیوی داخل دستگاه باشد که به بررسی هر کدام از موارد خواهیم پرداخت.

 • بروز مشکل در بخش صافی یا فیلترآبمیوه گیری
 • استفاده از میوه های نرم
 • عدم استفاده صحیح از دستگاه
 • و …

خرابی بخش صافی یا فیلتر آبمیوه گیری

با وجود صافی دستگاه تمام تفاله های میوه گرفته می شود و مانع از ورود آن به داخل آبمیوه می شود اما اگر این صافی خراب یا کثیف باشد باعث باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری می شود که تنها با تعویض صافی یا فیلتر این مشکل رفع می شود که البته برای تعویض فیلتر یا صافی می توانید با تعمیرکار لوازم خانگی در تهران یعنی شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

خرابی بخش صافی یا فیلتر آبمیوه گیری

استفاده از میوه های نرم در آب میوه گیری

با وجود اینکه اسم دستگاه آبمیوه گیری است اما نباید میوه های چون زردآلو، موز، هلو و حتی گوجه فرنگی را داخل آبمیوه گیری بذارید چون همین میوه های نرم یکی از دلایل مسدود و گرفتگی صافی دستگاه می شود در ادامه مانع از خروج تفاله میوه به بیرون می شود که در این مورد تنها عدم استفاده از میوه های نرم مشکل را رفع می کند.

باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری به خاطر تمیز نکردن فیلتر

یکی از مواردی که در زمان تمیز کردن آبمیوه گیری باید انجام دهید شستشوی فیلتر است که در صورتی که این کار انجام نشود باعث ایجاد رسوباتی روی فیلتر دستگاه و باعث مسدود شدن منافظ آبمیوه گیری می شود از این رو با تمیز کردن فیلتر در هر زمان باعث جلوگیری از بروز مشکل شوید.

نحوه رفع مشکل باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری

در صورتی که به هر دلیلی از جمله استفاده از میوه های نرم ، گرفتگی صافی و فیلتر دستگاه تفاله در آبمیوه گیر می کند باید نسبت به رفع آن اقدام کنید که برای اینکار کافیست در صورت بروز مشکلات فنی با تعمیرکار تماس بگیرید و یا اینکه از میوه های نرم از جمله زردآلو، هلو و … استفاده نکنید.

💡حتما بخوانید: علت سر و صدای بلند چرخ گوشت

بررسی توصیه های مهم برای نماندن تفاله در آبمیوه گیری

با انجام یک سری نکات و موارد می توانید مانع از خرابی دستگاه آبمیوه گیری و ماندن تفاله در آن شوید که به شرح زیر است.

 • از میوه های نرم چون کیوی، زرد آلو، هلو و حتی گوجه فرنگی در دستگاه نریزید.
 • به موقع آبمیوه گیری را تمیز کنید.
 • از بین بردن تمام اضافات میوه در دستگاه را فراموش نکنید.
 • بررسی مدام قطعات آب میوه گیری و در صورت خرابی تعمیر یا تعویض آنها
 • تعویض به موقع صافی یا فیلتر آبمیوه گیری
 • استفاده صحیح از دستگاه
 • و….

💡حتما بخوانید: علت آب دادن چای ساز

خلاصه و نتیجه گیری

یکی از لوازم خانگی که با خرید آن می توانید آبمیوه تازه بگیرید و نوش جان کنید آبمیوه گیری است که البته در زمان استفاده از آن باید دقت کافی داشته باشید به خصوص اینکه از میوه های نرم از جمله هلو، زردآلو، کیوی و حتی گوجه فرنگی داخل آن نریزید چون باعث مسدود شدن فیلتر و صافی و باقی ماندن تفاله در آبمیوه گیری می شود که البته در این بین خرابی قطعات نیز باعث بروز این مشکل می شود که برای تعمیر آبمیوه گیری در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *