علت انواع ارور ماشین ظرفشویی الکترولوکس و رفع کد خطاها | آی بک امداد

علت انواع ارور ماشین ظرفشویی الکترولوکس و رفع کد خطاها

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

حتی با خرید بهترین برند ماشین ظرفشویی احتمال خراب شدن قطعات آن و مشکلاتی چون باز و بسته نشدن درب ظرفشویی، تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی، نشتی آب، جلو نرفتن تایمر ظرفشویی و… وجود دارد که در این بین برخی از مشکلات به صورت کد خطا است که علت نمایش انواع ارور ماشین ظرفشویی الکترولوکس خرابی برد الکترونیکی، اشکال در عدم تخلیه آب، خراب شدن دریجه تخلیه ظرفشویی و.. است که باید نسبت به رفع ارور اقدام کنید و در صورت نیاز به تعمیرکار در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت انواع کد خطای ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ظرفشویی به مانند هر کدام از لوازم خانگی ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون دمای پایین آب، تخلیه نکردن آب، خرابی برد الکتریکی و… روی صفحه نمایش ظرفشویی انواع ارور و کد خطا نمایش داده شود که در ادامه متن این مقاله علت انواع ارور ماشین ظرفشویی الکترولوکس را خواهیم نوشت که می توانید نسبت به رفع ارور اقدام کنید و در صورت نیاز با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید : نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت کد خطای Er-01 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

نشتی آب دستگاه ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید برق ظرفشویی خاموش و محل نشتی را پیدا کنید که از قسمت شلنگ ها، پمپ ها و وان است و در صورت خرابی هر کدام از قطعات شلنگ تخلیه، پمپ تخلیه، پمپ گردن باید آنها را عوض کنید.

علت کد خطای Er-02 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

با قطع شدن و ایراد در سنسور ترمویستور یا سیم های ترموستات این ارور نمایش داده می شود که باید نسبت به رفع ارور اقدام و برق ظرفشویی خاموش و سیم برق ترمویستور بررسی گردد و در صورت سالم بودن سیمکشی داخلی و خرابی حسگر ترمیستور حتما این قطعه تعویض گردد.

علت و رفع ارور Er-03 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

خراب شدن موتور دیگ شستشو ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید ظرفشویی خاموش و آنرا از برق بکشید و موتور شستشوی بررسی گردد و در صورت سالم بودن سیمکشی دستگاه باید مطمئن شوید که گرفتگی در پمپ وجود ندارد و در صورت خرابی موتور دیگ شستشو این قطعه توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعمیر یا تعویض گردد.

علت کد خطای Er-04 یا Er-05 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ایراد در فن خروجی بالای ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که با خاموشی و کشیدن از برق باید سیم برق برای فن یا خروجی بالا بررسی و در صورت سالم بودن سیم کشی باید فن هوا تعویض گردد.

علت ارور Er-06 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

شکست فن پایین ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که باید فن کف بررسی و در صورت خرابی فن ظرفشویی این قطعه تعویض گردد.

علت کد خطای Er-07 یا Er-11 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

خراب شدن دریچه تخلیه ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید برق ظرفشویی خاموش و سیم کشی دستگاه ظرفشویی بررسی و در عین حال با سالم بودن سیم کشی باید مطمئن شوید که گرفتگی در مسیر فیلتر وجود ندارد و در صورت وجود رسوبات و جسم خارجی باید برطرف گردد و در صورت باقی ماندن مشکل حتما دریچه تخلیه ظرفشویی تعویض گردد.

علت کد خطای Er-08 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

شکست کنترل رابط کاربردی دلیلی بر نمایش ارور روی نمایشگر ظرفشویی الکترولوکس است که برای رفع آن باید سوئیچ رابط کاربر معیوب بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد.

💡حتما بخوانید: علت و رفع انواع ارور های ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت کد خطای Er-09 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

شکست ارتباطی بین کنترل رابط کاربری و کنترل برد الکترونیکی دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید اتصالات سیم رابط کاربر با کنترل الکترونیکی بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای Er-010 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

دلیل نمایش این ارور خراب شدن رله برد الکترونیکی است که باید نسبت به رفع ارور رله صفحه برد الکترونیکی بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد و در صورت نیاز به تعمیرکار حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت و رفع کد خطای Er-012 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ایراد در موقعیت دریچه تخلیه ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید سوپاپ تخلیه در صورت فعال بودن خاموش و با قطع برق ظرفشویی سیم کشی تخلیه بررسی گردد.

علت کد خطای Er-013 ماشین ظرفشویی الکترولوکس

خراب شدن برد الکترونیکی دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید برد الکترونیکی بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید باید با آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *