علت انواع ارور یخچال بلومبرگ و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور یخچال بلومبرگ

   

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

یخچال مهمترین وسیله ی خانگی است که احتمال خرابی قطعات آن از جمله کمپرسور، فن یخچال، سنسورها، ترمودیسک، ترموفیوز و… وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات و ایرادات در یخچال می شود که شامل روشن نشدن یخچال، یخ نساختن یخساز، یخ زدن لوله های پشت یخچال و… می شود که برخی از مشکلات به صورت کد خطا و ارور روی نمایشگر یخچال نشان داده می شود که در این مقاله علت انواع ارور یخچال بلومبرگ را خواهیم نوشت که برای تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

انواع کد خطای یخچال فریزر بلومبرگ و نحوه رفع عیب آن

با خراب شدن سنسور اوپراتور، خرابی المنت دیفراست، خراب شدن سنسور یخساز و… انواع ارور در صفحه نمایش یخچال بلومبرگ نمایش داده می شود که برای رفع کد خطا و ارورها کافیه متن این مقاله را تا آخر بخوانید و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات یخچال را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت ارور یخچال فریزر بلومبرگ کد خطای E0

در صورتی که به درستی و اتوماتیک یخچال کار نکند که از قسمت کمپرسور و فن یخچال باشد این ارور نمایش داده می وشد که برای رفع ارور باید سرمای داخل یخچال و فریزر به حد نساب برسد و کمپرسور بررسی گردد که در این بین حتی باز ماندن طولانی درب یخچال از دلایل نمایش ارور است.

علت ارور E1 یخچال فریزر بلومبرگ

خراب شدن سنسور اواپراتور فریزر یخچال دلیل اصلی نمایش ارور است که برای رفع ارور باید سنسور اواپراتور فریزر بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد و در عین حال قطعات سیستم دیفراست از جمله ترمودیسک و ترموفیوز و همچنین برد الکترونیکی و اتصالات آن بررسی و عیب یابی شود.

علت کد ارور E2 یخچال بلومبرگ

در صورت خرابی سنسور اواپراتور این ارور نمایش داده می شود که با بررسی و عیب یابی سنسور اواپراتور، برد الکترونیکی ارور برطرف خواهد شد.

علت اخطار E3 یخچال فریزر بلومبرگ

دلیل نمایش ارور خراب شدن سنسور هوای یخچال است که باعث می شود تا زمان رسیدن دمای یخچال به حد نرمال کمپرسور یکسره کار کند و در این بین حتی باز بودن طولانی مدت درب یخچال منجر به نمایش این ارور شود.

علت آلارم E4 یخچال فریزر بلومبرگ

یخ زدایی و دیفراست یخچال سه بار در فاصله زمانی بیش از ۶۰ دقیقه طول می کشد که همین خرابی قطعه المنت دیفراست منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید هیتر یا گرم کن دیفراست یخچال بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد و علاوه بر آن برد الکترونیکی و سنسور دیفراست بررسی و عیب یابی شود.

دلیل هشدار E8 یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

خراب شدن سنسور یخساز دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید سنسور یخساز بررسی و در عین حال اگر ارور برطرف نشد نسبت به بررسی و عیب یابی برد یخچال اقدام کنید و در صورت نیاز این قطعه تعمیر یا تعویض گردد.

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه تنظیم دما یخچال و فریزر

علت ارور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ کد خطای E9

خراب شدن موتور یخساز یخچال دلیل نمایش ارور است که باید دفترچه راهنمای یخچال را مطالعه و نسبت به ریست کردن یخساز یخچال ساید بلومبرگ اقدام کنید.

علت کد اخطار E10 یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

خراب شدن سنسور هوای فلکسی زون دلیل نمایش ارور است که جای نگرانی نیست و خود ارور برطرف خواهد شد.

دلیل آلارم E11 یخچال فریزر بلومبرگ

با خراب شدن سنسور اواپراتور فلکسی زون این ارور نمایش داده می شود که برای رفع ارور باید برد و سنسور فلکسی زون یخچال بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور یخچال فریزر بلومبرگ کد خطای E12

خراب شدن هیتر نوفراست دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور نیازی نیست که کاری انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *