موتور برق مناسب برای باغ

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

داشتن باغ میوه می تواند برای هر فردی سود آور باشد به خصوص اینکه علاوه بر فروش میوه باغ خود می توانید از فضای سر سبز باغ بهره مند شوید و بعنوان یک مکان تفریحی به آن نگاه کنید و به همراه خانواده به آنجا بروید. با تمام خوبی هایی که باغ به همراه دارد مهمترین مشکل باغداران نداشتن برق شهری برای تامین برق خانه باغ یا برق صنعتی برای پمپ آب و پروژکتور است. در واقع برخی از باغ ها به برق شهری دسترسی ندارند و برخی به خاطر افزایش مصرف برق شهری و پول زیاد قبض برق ترجیع می دهند به خرید موتور برق روی بیاورند. در این بین توجه به یک سری نکات در هنگام خرید باعث می شود که شما بهترین موتور برق مناسب برای باغ را انتخاب کنید.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

کاربرد موتور برق‎ در باغات

به منظور تامین برق خانه باغ و تامین برق مصرفی برای پمپاژ آب، سیستم آبیاری و البته پروژکتور بهترین وسیله استفاده از موتور برق یا همان ژنراتور است. در واقع موتور برق برای باغ به دو منظور استفاده می شود که شامل تامین برق مصرفی شهری و برق صنعتی که ذکر می کنیم.

  • تامین برق برای مصارف شهری: زمانی که نیاز به برق ۲۲۰ ولت برای راه اندازی وسایل خانگی دارید.
  • تامین برق برای مصارف صنعتی: تامین برق برای موتورهای پمپاژ آب، سیستم آبیاری، روشن کردن پروژکتورها و….

ویژگی های بهترین موتور برق برای باغ

با توجه به کاربرد موتور برق برای مصارف شهری و صنعتی شاید فکر کنید که باید دو مدل موتور برق بخرید. خیر شما با خرید بهترین موتور برق می توانید برق را برای راه اندازی لوازم خانگی یا وسایل صنعتی تامین کنید. در این بین اگر تنها شما نیاز به برق برای ویلا باغ دارید و برق صنعتی برای پمپاژ آب و… نیاز ندارید کافیست یک موتور برق با توان کمتر بخرید.

برای اینکه بتوانید بهترین موتور برق برای باغ بخرید باید به یکسری موارد توجه کنید تا خریدی عالی داشته باشید.

۱-توجه به نوع دستگاه

مهمترین سوالی که شاید برای صاحبان باغ در ذهن بیاید این است که موتور برق دیزلی بهتر است یا بنزینی که البته باتوجه به مصرف سوخت کمتر و در عین حال طول عمر بیشتر مسلما استفاده از موتور برق دیزلی بهتر است. بغیر از موارد ذکر شده عملا در صورت خرابی موتور برق دیزلی به قیمت ارزان تر تعمیر می شود چرا که قطعات آن به قیمت ارزان در بازار وجود دارد و در عین حال هزینه سوخت مصرفی آن کم است چرا که سوخت مصرفی موتور برق دیزلی از نوع گازوئیل است.

۲-توانایی تولید برق مصرفی مورد نیاز

با توجه به میزان استفاده از برق موتور برق برای مصارف شهری و صنعتی باید در ابتدا میزان توانایی پشتیبانی از توان مصرفی را بنویسید و سپس اقدام به خرید موتور برق مناسب برای باغ کنید.

۳-حجم باک

یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام خرید موتور برق توجه کنید به میزان حجم باک آن است. درواقع افزایش راندمان موتور برق به معنای این است که نیاز به اندازه باک بالایی دارد تا بتواند میزان سوخت بیشتری را در خود جای دهد در غیر این صورت دچار مشکل می شوید. یکی از فواید افزایش حجم باک موتور برق این است که در ساعاتی از شبانه روز که به سوخت دسترسی ندارید مشکلی پیش نمی آید و موتور برق کار می کند اما کاهش حجم باک به معنای زود پر کردن باک موتور برق از سوخت مصرفی است.

۴-میزان صدای تولیدی

با وجود زیاد بودن فضای باغ اما صدای بلند دستگاه می تواند هر کسی را آزار دهد پس به دنبال خرید موتور برقی باشید که میزان صدای کمی تولید می کند.

۵-تنظیم و تثبیت ولتاژ

قطعا یکی از دلایل خرابی موتور برق این است که با توجه به افزایش ناگهانی جریان ورودی برق این اتفاق رخ می دهد پس باید به دنبال خرید دستگاهی باشید که به راحتی به تنظیم و تثیبت ولتاژ عمل کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *