تعمیر تلویزیون جی پلاس | نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس Gplus در تهران

تعمیر تلویزیون جی پلاس
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با خواندن تاریخچه ساخت تلویزیون متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد که با کاهش وزن و افزایش ابعاد و بالا رفتن کیفیت تصویر همراه بوده و شما می توانید با خرید بهترین برند و مارک تلویزیون LED و LCD به تماشای فیلم، سریال، مستند و.. بنشینید که البته روشن گذاشتن طولانی مدت تلویزیون منجر به خرابی بک لایت تلویزیون و سیاه شدن تصویر تلویزیون می شود که علاوه بر آن با خرابی قطعات تلویزیون و بروز انواع مشکلات چون شطرنجی شدن تصویر، سوختن پنل تلویزیون و…باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر تلویزیون جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات تلویزیون را انجام دهد.

تعمیر تلویزیون جی پلاس توسط تعمیرکار حرفه ای

قطعات تلویزیون شامل بک لایت، برد پاور، پنل، برد تیکان، اسپیکر، پاور، مین برد، خازن، فلت، مقاومت و.. است که با خرابی هر کدام از این قطعات اصلی باعث بروز انواع مشکلات و ایرادت در تلویزیون می شود که شامل ثابت ماندن تصویر تلویزیون، کم نور شدن صفحه تلویزیون، قطع وصل شدن تصویر و… می شود که برای رفع مشکل و تعمیر تلویزیون باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید که خدمات زیر را انجام می دهد.

  • تعویض بک لایت
  • تعویض برد پاور
  • تعویض پنل
  • تعویض برد تیکان
  • تعویض اسپیکر تلویزیون
  • تعویض برد اینورتر
  • تعویض مقاومت تلویزیون
  • تعویض لت
  • تعویض مین برد
  • تعویض خازن تلویزیون

💡حتما بخوانید: آموزش و راهنمای نصب تلویزیون به دیوار

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای عیب یابی مشکلات تلویزیون جی پلاس

تلویزیون جی پلاس به مانند هر برند و مارک دیگر ممکن است خراب شود و با انواع مشکلات چون روشن نشدن، قطع وصل شدن تصویر، نداشتن تصویر تلویزیون، بنفش شدن صفحه تلویزیون و… مواجه شوید که در ادامه متن مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج تلویزیون را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر تلویزیون جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیرات مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون جی پلاس

این مشکل به دلیل اتصالی در سیم های تلویزیون، خرابی لامپ تصویر و حتی نوسانات برقی رخ می دهد که باید سریعا نسبت به رفع مشکل اقدام کنید که در این بین نوسانات برق در طولانی مدت باعث خرابی بک لایت و سیاه شده تصویر تلویزیون شود از این رو حتما با برقکار تماس بگیرید و از محافظ برق برای تلویزیون استفاده کنید.

رفع مشکل ریست شدن ناگهانی تلویزیون جی پلاس

در زمانی که ناگهان تلویزیون ریست می شود این مشکل ممکن است از خرابی منبع تغذیه یا ایراد در برد دستگاه باشد که برای رفع مشکل و تعمیر تلویزیون جی پلاس باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

چرا نور صفحه تلویزیون جی پلاس کم می شود؟

یکی از مشکلات تلویزیون زمانی است که در حین نگاه کردن نور صفحه تلویزیون کم شود که کاهش فسفر پلاسمای تلویزیون باعث بروز این مشکل می شود که در این بین ابتدا باید به قسمت تنظیمات تلویزیون بروید چونکه احتمال بهم خوردن تنظیمات روشنایی وجود دارد و اگر تنظیمات درست باشد احتمال خرابی لامپ تصویر وجود دارد که باید نسبت به تعمیر تلویزیون با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت نداشتن تصویر و داشتن صدا در تلویزیون جی پلاس

خرابی بک لایت و ایراد در کابل HDMI یا نوسانات برق و خراب شدن آی سی برد پاور و خراب شدن برد اصلی از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام و با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

علت بهم خوردن رنگ تلویزیون جی پلاس

آشفتگی رنگ تصاویر تلویزیون یا حالت رنگین کمانی تصویر به دلیل ایراد در رنگ، ناپدید شدن رنگ های اصلی آبی، قرمز و سبز تلویزیون رخ می دهد که برای رفع مشکل باید بک لایت، منبع تغذیه اصلی، برد اینورتر، برد کنترلر، برد اصلی و… توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

تعمیرات مشکل خطوط افقی و عمودی در تلویزیون جی پلاس

ایراد در پنل تلویزیون مهمترین دلیل برای نمایش خطوط افقی و عمودی تلویزیون است که باید توسط تعمیرکار این قطعه بررسی و عیب یابی شود.

تعمیر مشکل صدا نداشتن تلویزیون جی پلاس

در زمانی که تلویزیون شما صدا ندارد ابتدا تنظیمات صدا بررسی و مطمئن شوید که روی بلندگوی داخلی فعال است و در عین حال اگر تنظیمات مشکلی ندارد احتمال خرابی بلندگوها وجود دارد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

هزینه تعمیر تلویزیون جی پلاس

احتمال خراب شدن قطعات مختلف تلویزیون چون بک لایت، برد پاور، پنل، برد تیکان، اسپیکر، فلت و.. وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات رایج در تلویزیون می شود که شامل قطع شدن تصویر و داشتن صدا، سبز شدن صفحه تصویر، ثابت ماندن تصویر، چشمک زدن تلویزیون، هنک کردن تلویزیون جی پلاس و… می شود که برای رفع مشکل و تعمیر تلویزیون جی پلاس باید اقدام کنید که در این بین هزینه تعمیرات تلویزیون بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *