تعمیر اسپرسوساز در تهران | نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در تهران

تعمیر اسپرسوساز در تهران
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با خرید دستگاه اسپرسو ساز می توانید نسبت به درست کردن و تهیه نوشیدنی اسپرسو، کاپوچینو و… اقدام کنید اما باید در نظر بگیرید که احتمال خرابی قطعات اسپرسو ساز چون پمپ، برد الکترونیکی، بویلر، دسته گروپ، المنت، ترموستات و… وجود دارد که باعث بروز یک سری مشکلات می شود که شامل روشن نشدن اسپرسو ساز، کم شدن فشار اسپرسو ساز، کار نکردن نازل بخار اسپرسوساز، صدا دادن، باقی ماندن تفاله در قهوه، کند خارج شدن قهوه و… می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر دستگاه با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر اسپرسوساز در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات دستگاه انجام و باعث کاهش هزینه تعمیرات اسپرسوساز شود.

راهنمای تعمیرات اسپرسوساز توسط تعمیرکار آی بک امداد

می توانید از اسپرسوساز برای تهیه نوشیدنی گرم چون اسپرسو، کاپوچینو و.. استفاده کنید که با خرابی هر کدام از قطعات احتمال بروز انواع مشکلات وجود دارد که برای تعمیر اسپرسوساز در تهرن کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر شود که البته در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج اسپرسوساز را خواهیم نوشت.

💡حتما بخوانید: آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز خانگی و صنعتی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت روشن نشدن دستگاه اسپرسوساز

زمانی که دستگاه اسپرسوساز را به برق زدید و کار نکرد این مشکل ممکن است از پریز برق، دوشاخه و کابل باشد یا اینکه به اندازه کافیه آ بداخل مخزن نباشد که باید این دو مورد بررسی گردد و در صورت سالم بودن پریز برق باید قطع کننده مدار توسط تعمیرکار بررسی گردد که اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

دلیل کم شدن فشار دستگاه اسپرسو ساز

یکی از مشکلات دستگاه اسپرسوساز زمانی است که فشار آن کم است و این مشکل ممکن است از ایراد در واشرهای گروپ باشد که با گذشت یکسال باید نسبت به تعویض واشرها اقدام کنید و اگر با تعویض آنها مشکل رفع نشد با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت باقی ماندن تفاله قهوه در دستگاه اسپرسوساز

ایراد در سبدهای فیلتر اسپرسو دلیل اصلی برای بروز این مشکل است که باید هر دوره آنها را تمیز کنید و در صورت گرفتگی و نیاز نسبت به تعویض سبدهای فیلتر دستگاه اسپرسوساز اقدام کنید.

علت خارج شدن آب از نازل بخار اسپرسوساز

در صورت خروج آب به جای خارج شدن بخار از نازل دستگاه به این معناست که خراب شده که وجود هوا داخل سیستم، گرفتگی نازل بخار باعث بروز این مشکل می شود و البته احتمال ایراد در گیج فشار بخار یا خرابی شیر بخار وجود دارد که تمام این موارد باید تعمیرکار بررسی و عیب یابی کند.

علت صدای غیر عادی اسپرسو ساز

با روشن کردن اسپرسوساز اگر صدای زیاد به گوش می رسد احتمال خرابی از پمپ وجود دارد که البته در این بین کم بودن آب داخل مخزن یا پر شدن بیش از حد مخزن دستگاه اسپرسوساز از آب نیز منجر به بروز این مشکل می شود که باید بررسی گردد.

دلیل جوشیدن اسپرسو در دستگاه اسپرسوساز

در صورت جوشیدن اسپرسو داخل دستگاه باعث از بین رفتن کیفیت و طعم قهوه میگردد از این رو باید این مشکل برطرف گردد که دلیل اصلی جوشیدن اسپرسو بالا رفتن خیلی زیاد دمای آب است که برای رفع آن باید گیج فشار پمپ بررسی و از قهوه خیلی سفت یا خیلی ریز استفاده نکنید که منجر به استخراج سریع و جوشیدن اسپرسو می شود.

علت فوم ندادن اسپرسوساز خانگی

کف نکردن قهوه از اسپرسوساز یکی از مشکلات رایج است که به دلیل گرفتگی نازل دستگاه رخ می دهد که باید بعد از هر بار استفاده آنرا تمی زکنید و در صورت نامناسب بودن ارتفاع پیچ با نازل بخار حتما آنرا به درستی تنظیم کنید.

علت کند خارج شدن قهوه از اسپرسوساز

خیلی ریز یا خیلی درشت بودن اندازه آسیاب قهوه منجر به بروز این مشکل می شود که باید به این نکته توجه و در عین حال به مقدار کافی از قهوه استفاده کنید و در صورت کثیفی و مسدود شدن پرتافیلتر دستگاه آنرا تمیز کنید.

علت گرم نکردن اسپرسوساز

گرم نکردن آب دستگاه اسپرسوساز یکی از مشکلات رایج است که به دلیل ایراد در اتصالات برقی، خرابی پریز برق، دوشاخه و سیم رابط و خرابی المنت دستگاه و ایراد در ترمینال ها و سیم های المنت رخ می دهد که باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

علت تلخ بودن اسپرسو در اسپرسوساز

در زمان تلخی اسپرسو باید به این نکته توجه کنید که باقی ماندن مدت زمان طولانی قهوه داخل دستگاه، خیلی ریز بودن قهوه، بی کیفیت بودن دانه های قهوه منجر به بروز این مشکل می شود که باید رفع گردد.

دلیل نشت آب از اسپرسوساز

یکی از مشکلات اسپرسوساز نشتی آب است که در این مواقع باید شلنگ تخلیه بررسی و در صورت گرفتگی و نیاز تعمیر گردد و در ادامه مطمئن شوید که در هیچ کدام از قسمت های شلنگ تخلیه پیچ خوردگی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *