تعمیر اجاق گاز پیلوت Pilot | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت در تهران

تعمیر اجاق گاز پیلوت Pilot
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با داشتن اجاق گاز خوب باعث می شود که در حین آشپزی کردن راحت باشید و داشتن اجاق با تعداد شعله بالا باعث تسهیل در آشپزی می شود که نباید فراموش شود که بعد از هر بار استفاده نسبت به تمیز کردن اجاق اقدام کنید و در صورت خرابی قطعات اصلی اجاق گاز و بروز انواع مشکلات چون روشن نماندن شعله، زرد سوختن شعله ها، روشن نشدن فر گاز، یکنواخت نبودن شعله و… با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر اجاق گاز پیلوت در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر اجاق گاز پیلوت توسط تعمیرکار حرفه ای

اجاق گاز ممکن است خراب شود و با مشکلاتی اعم از سفت شدن و نچرخیدن شیر ولوم، بسته نشدن درب فر اجاق گاز، روشن ماندن فر گاز، برق داشتن بدنه اجاق و… مواجه شوید که در این بین خیلی مهم است که با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که یکی از مهمترین ویژگی های آن تشخیص درست عیب است که همین باعث می شود که در کمترین زمان اجاق تعمیر و باعث کاهش هزینه تعمیرات اجاق گاز می شود که برای تعمیر اجاق گاز پیلوت در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت دیر روشن شدن شعله اجاق گاز

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای عیب یابی اجاق گاز پیلوت

اجاق گاز پیلوت به مانند هر برند دیگر احتمال خرابی آن وجود دارد که با توجه به اینکه جزو مهمترین وسایل خانگی به شمار می آید و در این بین برخی از مشکلات آن چون بوی گاز ممکن است خطر آفرین باشد و منجر به آتش سوزی شود از این رو با خرابی قطعات اجاق و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن شعله اجاق، دود کردن اجاق گاز، تنظیم نبودن تایمر و… باید سریعا نسبت به تعمیر اجاق گاز اقدام کنید که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج اجاق گاز را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید و نیاز به تعمیرکار دارید حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت خاموش شدن پیلوت اجاق گاز پیلوت

یکی از مشکلات اجاق زمانی است که شعله خاموش می شود که این به خاطر خراب شدن قطعه ترموکوپل، ایراد در ترموستات و گرفتگی پیلوت ها و… رخ می دهد که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها توسط تعمیرکار انجام شود.

دلیل وجود بوی گاز در اطراف اجاق گاز پیلوت

با نشت گاز باید سریعا شیر فلکه اصلی گاز را ببندید و محل نشتی را پیدا کنید که بعد از مواجه با این مشکل حتما شیر فلکه بسته و از روشن کردن چراغ و هر گونه جرقه خودداری کنید و برای تعمیر اجاق گاز پیلوت در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت سر و صدای زیاد در زمان کارکردن اجاق گاز پیلوت

قطعا در حین آشپزی کردن با وجود یکنواخت سوختن شعله و زمانی که به رنگ آبی می سوزد اگر صدای زیادی تولید کند به معنای خرابی اجاق است که این مشکل به دلیل نرسیدن هوا به مشعل و عدم تنظیم میزان هوا و گاز صفحه مخلوط کن گاز رخ می دهد که باید نسبت به تنظیم آن اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت مشکل نچرخیدن شیر اجاق گاز پیلوت

یکی از مشکلات اجاق زمانی است که شیر یا ولوم نمی چرخد که این ممکن است به خاطر گیر کردن غذا بین شیر یا ولوم باشد و حتی خرابی شیر یا ولوم باعث بروز این مشکل می گردد که با تمیز کردن شیر یا ولوم یا تعویض آن به راحتی مشکل برطرف خواهد شد.

دلیل یکنواخت نبودن شعله اجاق گاز پیلوت

در صورتی که به یک اندازه شعله ها نسوزد و بالا پایین باشد به معنای خرابی اجاق گاز است که خیس بودن صفحه مشعل، گرفتگی سوراخ های مشعل به دلیل چربی و گرد و غبار آن باعث می شود که این مشکل پیش بیاید که باید نسبت به رفع گرفتگی و خشک کردن صفحه مشعل اقدام کنید.

علت دود کردن اجاق گاز پیلوت

زمانی که اجاق گاز دود می کند باید سریعا مشکل را برطرف کنید که در این بین عدم تنظیم میزان گاز نسبت به هوا و ریختن مواد غذایی از جمله روغن روی مشعل و صفحه اجاق باعث می شود این مشکل پیش بیاید که برای تعمیر اجاق گاز پیلوت باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات اجاق گاز پیلوت در آی بک امداد

احتمال خرابی اجاق گاز و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن فر اجاق، خاموش نشدن فر، دیر روشن شدن شعله اجاق، داغ بودن شیر یا ولوم اجاق و…. وجود دارد که باید سریعا نسبت به رفع مشکل و تعمیر اجاق اقدام کنید و اگر نگران هزینه تعمیرات اجاق گاز هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات هزینه متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *