تعمیر کولر گازی حایر | نمایندگی تعمیرات کولر گازی اسپیلت حایر Haier در تهران

تعمیر کولر گازی حایر

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

کولر گازی وسیله ای متشکل از برد الکترونیکی، شیر برقی، کمپرسور، بلبرینگ فن، سنسور پایپ، لوله مویی، ترانس برد و… است که با خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات چون سرد و خنک نکردن کولر گازی، یکسره کار کردن کمپرسور کولر، آمپر کشیدن زیاد کمپرسور کولر گازی، ایجاد سر و صدا و لرزش زیاد یونیت داخلی، پخش بوی بد و… پیش خواهد آمد که این برای تمام برندها صدق می کند از این رو باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر کولر گازی حایر در تهران هر جایی از غرب، شرق، شمال و جنوب تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر شود.

تعمیر کولر گازی حایر توسط تعمیرکار حرفه ای

فرقی نمی کند که برند کولر گازی و اسیپلت شما چیست باید به موقع نسبت به سرویس کولر گازی اقدام کنید و در عین حال با بروز انواع مشکلات از جمله سرد نکردن، پریدن فیوز با روشن کردن کولر گازی، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، روشن نشدن، گرم و داغ کردن کمپرسور کولر و … با تعمیرکار تماس بگیرید که در این بین خیلی مهم است که با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که با تشخیص درست عیب باعث سرعت بخشیدن به زمان تعمیرات کولر شود و در عین حال باعث کاهش هزینه تعمیرات کولر گازی شود که برای تعمیر کولرگازی حایر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه ریست کردن کولر گازی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

بررسی مشکلات رایج قبل از تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی حایر

همانطور که گفتیم احتمال خرابی کولر گازی حایر به مانند هر برند دیگر در بازار وجود دارد که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج کولر گازی را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر کولر گازی حایر با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیرات کار نکردن ترموستات کولر گازی حایر

این مشکل کولر گازی یعنی خرابی ترموستات ممکن است زمان کالیبره کردن رخ دهد و در عین حال احتمال بروز این مشکل بعد از استفاده از کولر وجود دارد که باید مجددا ترموستات کالیبره شود و اگر قادر به رفع مشکل نیستید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیر مشکل خنک نکردن کولر گازی حایر

یکی از مشکلات رایج کولر گازی زمانی است که خنک نمی کند که در این بین کثیفی فیلتر ها باعث بروز این مشکل می شود که باید تمیز گردد و در صورت نیاز تعویض گردد و در این بین خرابی ترموستات و ایرادات در برد الکترونیکی کولر گازی نیز می تواند منجر به بروز این مشکل یعنی سرد نکردن محیط توسط کولر گازی شود که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

تعمیرات مشکل یکسره کار کردن کولر گازی حایر

کمپرسور کولر گازی باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند در غیر این صورت یکسره کار کردن کولر منجر به سوختن کمپرسور خواهد شد که این مشکل به دلیل خرابی فن دستگاه، فن ترموستات و ایراد در گاز مبرد دستگاه کولر گازی حایر رخ می دهد که باید این موارد توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

تعمیر مشکل صدا دادن کولر گازی حایر

ایجاد سر و صدای زیاد حین کار کردن کولر گازی به دلیل نقص فنی قطعات و حتی گرفتگی فیلتر، خراب شدن بلبرینگ، خراب شدن فن، آسیب دیدگی کویل و… .رخ می دهد که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر کولر گازی اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه اس تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: نحوه عیب یابی و تعمیر کولر گازی گری

تعمیرات مشکل نشتی آب در کولر گازی حایر

نشتی آب از کولر گازی به خاطر موارد زیر رخ می دهد که بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها باید انجام شود.

  • وجود درز و شکاف در لوله تخلیه آب
  • انسداد لوله یا فیلتر هوا
  • از بین رفتن عایق دور لوله های مبرد

تعمیر مشکل یخ زدگی کویل های کولر گازی حایر

یکی از مشکلات کولر گازی زمانی است که کویل های کولر گازی یخ بزند که کم بودن گاز مبرد، ایراد در فیلتر دستگاه و گرفتگی فیلتر از دلایل بروز این مشکل است که با شارژ گاز کولر گازی و تعویض فیلتر مشکل برطرف خواهد شد و در صورت باقی ماندن مشکل باید تمام سیم کشی و اتصالات دستگاه بررسی و عیب یابی شود.

تعمیرات مشکل روشن نشدن یونیت کولر گازی حایر

روشن نشدن کولر گازی یکی از مشکلات رایج کولر است که به خاطر نرسیدن برق به دستگاه و سوختن سیم های برق دستگاه یا خرابی آنها و حتی مشکل در ترمویستات یا ترانسفورماتور و سیمکشی دستگاه رخ می دهد که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای این موارد بررسی و عیب یابی شود.

تعمیر مشکل انتشار بوی بد از یونیت کولرگازی حایر

پخش بوی کولر به خاطر بوی وسایل داخل یا کثیف شدن فیلترهای یونیت رخ می دهد که باید به موقع فیلترها تمیز و در صورت نیاز تعویض گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *