تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس | نمایندگی تعمیرات لباسشویی هایسنس Hisense در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

همه ما به دنبال خرید بهترین برند ماشین لباسشویی هستیم اما باید بدانید که نباید بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی داخل دیگ را پر کنید و در عین حال با مطالعه دفترچه راهنما نسبت به تراز کردن، فعال کردن قفل کودک، ریست کردن لباسشویی اقدام کنید و در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات از جمله تخلیه نشدن آب لباسشویی، آبگیری نکردن لباسشویی، خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، برق داشتن بدنه لباسشویی و.. سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تمام برندها و مارک های لباسشویی در بازار صدق می کند که برای تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران

با گذشت زمان احتمال خرابی قطعات لباسشویی وجود دارد که برخی از مشکلات بخاطر بی احتیاطی شما در نگهداری از لباسشویی است که شامل جرم گرفتن، تمیز نشستن لباس ها و خشک نکردن آنها به دلیل عدم انتخاب برنامه مناسب شستشو است و البته با خرابی قطعات از جمله موتور، گیربکس، کمک فنرها، بلبرینگ، سه نظام، دیگ و.. انواع مشکلات چون نچرخیدن دیگ، نمایش انواع ارور و کد خطا روی نمایشگر و حتی باز و بسته نشدن درب پیش می آید که باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت گرم نکردن آب در لباسشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی هایسنس Hisense به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود از این رو باید با تعمیرکار تماس بگیرید که در ادامه متن مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج ماشین لباسشویی هایسنس را خواهیم نوشت و در صورتی که قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی هایسنس

یکی از مشکلات جدی لباسشویی صدای زیاد حین کار کردن است که در این بین تراز نبودن لباسشویی و بارگیری کم دیگ باعث بروز این مشکل می شود که باید سریعا نسبت به تراز کردن لباسشویی هایسنس اقدام کنید و در عین حال اگر صدایی بم از لباسشویی به گوش رسید با تعمیرکار تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی هایسنس لرزش زیاد دارد؟

با روشن بودن لباسشویی اگر حین کار کردن لرزش زیادی دارد این لرزش ها می تواند از تراز نبودن لباسشویی به دلیل صاف نبودن سطح زیرین لباسشویی باشد و حتی در این بین ممکن است یاتاق های لباسشویی شما خراب شده باید که باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی هایسنس

زمانی فرآیند شستشو لباسشویی شروع می شود که بعد از بارگیری، انتخاب برنامه شستشو و روشن کردن دستگاه درب به صورت کامل بسته شود در غیر اینصورت دیگ نمی چرخد از این رو باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید تا قفل درب بررسی و در صورت خرابی میکروسوئیچ درب تعمیر یا تعویض گردد و البته خرابی برد الکترونیکی و تسمه نیز می تواند منجر به خرابی لباسشویی شود.

تاب برداشتن دیگ لباسشویی

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی هایسنس

اگر دکمه پاور لباسشویی را فشار می دهد اما روشن نمی شود ابتدا مطمئن شوید که برق به لباسشویی می رسد و پریز برق، دوشاخه، کابل برق را بررسی کنید در صورت سالم بودن ممکن است تنها لباسشویی داغ کرده باشد که باید چند ساعت خاموش شود تا خنک گردد و در نهایت احتمال سوختن موتور لباسشویی وجود دارد که باید توسط تعمیرکار تعمیر یا تعویض گردد.

علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی هایسنس

این مشکل لباسشویی به دلیل خرابی قطعه پمپ تخلیه، ایراد در قسمت اتصالات پشت شلنگ و حتی گرفتگی در چاه فاضلاب می باشد که باید تعمیر یا تعویض قطعه پمپ و رفع گرفتگی چاه فاضلاب انجام شود.

علت نشت آب از ماشین لباسشویی هایسنس

تا به حال پیش آمده است که ناگهان متوجه شوید که از زیر لباسشویی آب نشتی می کند؟ این مشکل برای هر کسی ممکن است رخ دهد که در واقع ممکن است شلنگ تخلیه لباسشویی سوراخ یا پاره شده و حتی پارگی در لاستیک دور درب لباسشویی وجود داشته باشد که باید نسبت به تعویض شلنگ ها اقدام کنید و در صورت وجود هر گونه ایرادات و مشکل در اتصالات شیر ورودی به لباسشویی نسبت به رفع آن اقدام کنید که برای تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در آی بک امداد

با خرابی قطعات لباسشویی هایسنس انواع مشکلات و ایرادات چون باز و بسته نشدن درب، خرابی دکمه های لباسشویی، نمایش انواع ارور و کد خطا، خرابی بلبرینگ ها، سر و صدای زیاد و حتی لرزش لباسشویی پیش می آید که باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات لباسشویی هستید با توجه به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *