تعمیر کولر گازی پاکشوما | نمایندگی تعمیرات کولرگازی پاکشوما PAKSHOMA در تهران

تعمیر کولر گازی پاکشوما

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

داخل کولر گازی قطعات مختلف چون خازن، برد الکترونیکی، بلوور یونیت داخلی، ترانس برد، سنسور یونیت داخلی، شیربرقی، کمپرسور، بلبرینگ فن و… وجود دارد که با خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات و ایرادات پیش می آید که شامل سرد نکردن کولر گازی، گرم نکردن محیط توسط کولر گازی، آمپر کشیدن کولر، تخلیه نشدن آب کولر گازی، خاموش روشن شدن کولر گازی بدون کنترل، کاهش پرتاب باد کولر و… خواهد شد که برای تمام برندها صدق می کند از این رو برای تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران کافیه شماره نمایندگی آی بک امداد را بگیرید.

راهنمای تعمیرات و تعمیر کولر گازی پاکشوما توسط تعمیرکار آی بک امداد

حتی با خرید بهترین برند کولر گازی احتمال خرابی قطعات وجود دارد که با گذشت زمان یا عدم سرویس کولر گازی این مشکلات پیش می آید که شامل لرزش یونیت داخلی، کم و زیاد شدن باد کولر گازی، یخ زدن کولر گازی، اورلود کمپرسور، کار نکردن فن کولر گازی و.. خواهد شد که در ادامه متن مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج کولر گازی را خواهیم نوشت و در صورتی که نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت کار کردن کولر گازی با فن

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

تعمیرات مشکل سر و صدای کولر گازی پاکشوما

در صورتی که با وجود کار کردن کولر گازی سر و صدای زیادی دارد ممکن است تنها کولر تراز نباشد که باید آنرا تراز کنید و یا اینکه لاستیک های لرزه گیر موتور فن یا کمپرسور خراب شده که باید تعویض گردد و در عین حال شل شدن برخی اتصالات داخلی و گیر کردن یکی از پروانه ها و قرار نگرفتن کمپرسور یا فن بدنه در جای خود باعث بروز این مشکل شده باشد که تمام این موارد باید بررسی و عیب یابی شود.

تعمیر مشکل روشن نشدن یونیت داخلی کولر گازی پاکشوما

اگر دکمه ریموت کنترل را می زنید اما کولر روشن نمی شود ابتدا مطمئن شوید که برق به کولر می رسد چونکه احتمال آسیب دیدن سیم های برق یا سوختن کولر گازی و حتی در این بین خرابی ترموستات یا ترانسفورماتور و مشکل در سیمکشی کولر وجود دارد که برای تعمیر کولر گازی پاکشوما در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیرات مشکل خنک نکردن کولر گازی پاکشوما

اگر با روشن کردن کولر باد خنک نمی دهد ابتدا مطمئن شوید که دریچه های کولر باز است و ترموستات به درستی کار می کند و هیچ گونه مشکلی در فیلتر هوای کولر گازی وجود ندارد و در ادامه نشتی گاز بررسی و علاوه بر آن در صورت گرفتگی فیلتر کولر گازی باید آنرا تمیز و در صورت نیاز عوض کنید.

تعمیر مشکل یخ زدگی لوله های کولرگازی پاکشوما

یکی از مشکلات جدی کولر گازی یخ زدن لوله های دستگاه است که به دلیل کثیفی فیلتر کولر گازی، کاهش شارژ گاز کولر رخ می دهد که بعد از اینکه کولر را خاموش کردید باید محل نشتی گاز کولر را پیدا کنید که برای رفع مشکل و تعمیر کولر گازی باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تشکیل یخ بر روی کویل‌های اواپراتور و لوله‌های مسی کولر گازی

تعمیرات مشکل کارکرد پیوسته اسپیلت پاکشوما

کولر گازی به مانند یخچال باید هر چند وقت یکبار اتومات کند در غیر اینصورت باعث سوختن کمپرسور کولر می گردد که در این بین یکسره کار کردن کمپرسور به دلیل خرابی ترموستات یا سنسور رخ می دهد که باید تعمیر یا تعویض این قطعات توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

هزینه تعمیرات کولر گازی پاکشوما در آی بک امداد

در صورت بروز انواع مشکلات از جمله روشن نشدن، یکسره کار کردن کولر، نشتی گاز، سرد و گرم نکردن کولر، آمپر کشیدن زیاد کولر گازی، کاهش پرتاب باد کولر، کار کردن کولر روی حالت فن و.. باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا قطعات برد، شیربرقی، کنتاکتور، لوله مویی، شیر رفت و برگشت کولر، بلبرینگ فن، ترانس برد، خازن ، سنسور یونیت داخلی و… بررسی و عیب یابی شود که هزینه تعمیرات کولر گازی با توجه به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *