علت انواع ارور ماشین ظرفشویی هوور و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور ماشین ظرفشویی هوور

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی هوور به مانند هر برند دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون جلو نرفتن تایمر، برق داشتن بدنه ظرفشویی، تمیز نشستن ظروف، عدم تخلیه آب ظرفشویی، وارد نشدن آب داخل ظرفشویی و… مواجه شوید که برخی از این مشکلات از جمله خرابی سنسور NTC، عدم تخلیه آب، گرم نشدن آب به مدت زمان تعیین شده، خرابی سنسور اینفرارد، عدم ورود المنت به مدار و خرابی سنسور سرعت سنج و… باعث نمایش انواع ارور شود که در ادامه متن این مقاله علت انواع ارور ماشین ظرفشویی هوور را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع کد خطا نیستید برای اینکار و تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

انواع ارور و کد خطای ماشین ظرفشویی هوور

در هنگام خرید ماشین ظرفشویی برای نصب و راه اندازی، تراز کردن، انتخاب برنامه شستشو با توجه به جنس ظروف و میزان کثیفی حتما دفترچه راهنمای ظرفشویی را بخوانید و در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات چون نمایش کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی هوور باید نسبت به رفع آنها اقدام کنید که در ادامه متن این مقاله به آن خواهیم پردخت و اگر قادر به رفع ارور نیستید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید : نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هوور

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت ارور E1 در ظرفشویی هوور

زمانی که در زمان معین آبگیری ظرفشویی به اندازه کافی انجام نشود این ارور نمایش داده می شود که ایراد در شلنگ ورودی آب، شیر برقی و فشار پایین آب شهری منجر به آبگیری نکردن به اندازه کافی دستگاه می شود که با نمایش ارور همراه است و برای رفع ارور باید ابتدا مطمئن شوید که فشار آب شهری پایین نیست و در صورت ایراد در شلنگ از جمله خم شدگی یا نشتی آنها را برطرف و نسبت به بررسی شیر برقی و اتصالات و در صورت نیاز تعویض شیر برقی اقدام کنید.

علت ارور E2 در ظرفشویی هوور

خطای NTC دلیل نمایش ارور است که باز بودن مدار NTC و اتصالی کوتاه دلیل این مشکل است که برای رفع ارور باید اتصالات مدار NTC، سنسور دمایی با اتصالات و اتصالات ماژول کنترل بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور E3 در ظرفشویی هوور

اگر در زمان معین آب داخل ظرفشویی گرم نشود این ارور نمایش داده می شود که دلیل آن وارد نشدن المنت به مدار است که برای رفع ارور باید المنت با اتصالات آن بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد.

علت ارور E4 در ظرفشویی هوور

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که خرابی پمپ تخلیه، شلنگ های تخلیه و ایراد در برد الکترونیکی باعث تخلیه نشدن آب می گردد که برای رفع ارور باید پمپ تخلیه بررسی و در صورت گرفتگی رفع و اتصالات پمپ و شلنگ های تخلیه نیز بررسی و عیب یابی شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت ارور E5 در ظرفشویی هوور و نحوه برطرف کردن آن

ایراد در تشخیص فلرومتر منجر به نمایش ارور می شود که باید نسبت به رفع ارور اقدام کنید.

انواع ارور ظرفشویی هوور مدل NEXTRA

در ادامه متن این مقاله انواع ارور و کد خطایی که روی نمایشگر ظرفشویی هوور مدل NEXTRA نوشته شده است بررسی می کنیم.

علت ارور E2 ظرفشویی هوور NEXTRA

آبگیری نکردن ظرفشویی در زمان معین دلیل نمایش ارور است که ایراد در شلنگ ورودی آب، شیر برقی و فشار کم آب شهری منجر به بروز این مشکل می شود که برای رفع آن باید فشار آب شهری بررسی و در صورت پایین نبودن حتما شلنگ ورودی آب بررسی و مطمئن شوید که خمیدگی و نشتی ندارد و شیر برقی با اتصالات آن بررسی و در صورت نیاز شیر برقی تعویض گردد.

علت ارور E3 در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA

زمانی که تخلیه آب ظرفشویی در زمان معین انجام نشود این ارور نمایش داده می شود که ایراد در پمپ تخلیه، شلنگ های تخلیه و برد الکترونیکی منجر به عدم تخلیه آب می گردد که برای رفع ارور باید پمپ تخلیه بررسی و اگر مسدود است برطرف و در عین حال اتصالات پمپ تخلیه با شلنگ های تخلیه بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور E4 در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA

با فعال شدن ابزار آنتی فلود ظرفشویی این ارور نمایش داده می شود که باید ابزار آنتی فلود با اتصالات آن بررسی و نشتی آب در ظرفشویی برطرف شود.

علت ارور E5 در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA

اشکال در سنسور دما NTC منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع آن باید اتصالات مدار NTC با سنسور دمایی و اتصالات آن و اتصالات ماژول کنترل بررسی و عیب یابی شود.

💡حتما بخوانید: ارور ماشین ظرفشویی بهی

علت کد خطای E7 در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA و نحوه رفع این کد خطا

خراب شدن سرعت سنج موتور یا پمپ گردش آب دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید اتصالات موتور و تاکو موتور بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای E8 در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA

اگر ظرفشویی نتواند آب را گرم کند و هیتر المنت وارد مدار نشود باعث نمایش ارور می گردد که برای رفع ارور باید المنت حرارتی با اتصالات آن و در صورت خرابی المت تعویض گردد.

علت ارور E9 در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA

خراب شدن سنسور اینفرارد که سنسور تشخیص میزان مواد شوینده داخل ظرفشویی است باعث نمایش ارور می گردد که برای رفع ارور باید سنسور رطوبت با اتصالات آن و برد الکتریکی ظرفشویی با اتصالات آن بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور Ee در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA و نحوه رفع آن

زمانی که مدار میکروسوئیچ ایمنی المنت حرارتی آب باز می شود این ارور نمایش داده می شود که برای رفع ارور باید هیتر المنت با اتصالات آن و اتصالات ماژول کنترل بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور Eh در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA و نحوه رفع آن

اتصال کوتاه مدار میکروسوئیچ ایمنی المنت حرارتی آب دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید هیتر المنت با اتصالات آن، اتصالات ماژول کنترل اصلی بررسی و عیب یابی شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار ظرفشویی دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت ارور Ei در ظرفشویی هوور مدل NEXTRA و نحوه رفع آن

زمانی که المنت حرارتی وارد مدار نشده و اتصال کوتاه ایجاد شده این ارور نمایش داده می شود که برای رفع ارور باید المنت حرارتی با اتصالات و اتصالات برد الکترونیکی ظرفشویی بررسی و عیب یابی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *