تعمیر جاروبرقی آاگ AEG | نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران

تعمیر جاروبرقی آاگ AEG
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

جاروبرقی وسیله ای برقی است که حتی با خرید بهترین برند آن احتمال خرابی قطعات اصلی جاروبرقی چون موتور، بلبرینگ ها، زغال موتور، سیم جمع کن، کلید روشن خاموش و… وجود دارد که منجر به بروز انواع مشکلات رایج از جمله روشن نشدن جاروبرقی، خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی، سر و صدای زیاد، ایجاد بوی سوختگی، کم شدن قدرت مکش و.. می شود که برای تعمیر آن باید اقدام کنید که برای تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد که باعث صرفه جویی در زمان شما و کاهش هزینه تعمیرات جاروبرقی خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

با خواندن تاریخچه ساخت جاروبرقی متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد که البته با خرید بهترین برند جاروبرقی احتمال خرابی و بروز انواع مشکلات جاروبرقی وجود دارد که یکی از این برندها جاروبرقی AEG است که در صورت خرابی حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که با تشخیص درست علاوه بر سرعت بخشیدن در زمان تعمیرات در عین حال باعث کاهش هزینه تعمیرات جاروبرقی شود از این رو در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه تعویض ذغال جاروبرقی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی جاروبرقی آاگ

جاروبرقی آاگ به مانند هر برند دیگر در بازار احتمال خرابی قطعات آن وجود دارد که برخی از آنها به دلیل عدم استفاده درست ما از جاروبرقی است به خصوص که داغ کردن جاروبرقی به دلیل روشن گذاشتن طولانی مدت جاروبرقی رخ می دهد از این رو در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج جاروبرقی را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران کافیه شماره نمایندگی آی بک امداد را بگیرید.

علت سر و صدای زیاد جاروبرقی آاگ و رفع مشکل

زمانی که جاروبرقی روشن و صدای زیادی دارد ابتدا باید کیسه دستگاه را نگاه کنید و اگر پر است آنرا خالی کنید و البته گرفتگی فیلتر خروجی، نازل، لوله و لوله مکش و لوله تلسکوپی منجر به بروز انواع مشکلات دیگر در دستگاه می گردد.

علت بوی سوختگی و دود در جاروبرقی آاگ

پر شدن کیسه جاروبرقی، اتصالی در سیم های اتصال و گرفتگی لوله ها و سوختن موتور دستگاه از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید و اگر نیاز به تعمیر یا تعویض موتور جاروبرقی است حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت روشن نشدن جاروبرقی آاگ و تعمیر آن

این مشکل زمانی پیش می آید که برق به دستگاه نرسد و مشکل از سیم جاروبرقی یا پریز برق باشد و یا لق شدن زغال های موتور، ایراد در آرمیچر، کلاف های استاتور و قطع شدگی پلاتین های سیم جمع کن باعث بروز این مشکل شده باشد که باید بررسی و عیب یابی این موارد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت جرقه زدن در جاروبرقی آاگ

زمانی که جاروبرقی آاگ جرقه می زند این مشکل به دلیل سوختن موتور، بالشتک و آرمیچر دستگاه است که باید همه این موارد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی آاگ گیر می کند؟

یکی از مشکلات جاروبرقی گیر کردن سیم جمع کن است که با یک یا دو متر کشیدن سیم و دوباره امتحان کردن آن به حالت قبلی بر می گردد و اگر خراب شده نسبت به تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

خراب شدن برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ

یکی از قطعات اصلی جاروبرقی برد الکترونیکی است که در صورت مشاهده علائم و نشانه هایی از جمله زود به زود خاموش دشن، اختلال در روشن شدن دستگاه، به سختی خاموش شدن و کار نکردن کلید تنظیم سرعت این قطعه خراب شده که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی اقدام کنید و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید و در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

هزینه تعمیرات جارو‌برقی آاگ در آی بک امداد

اگر جاروبرقی شما خراب شده و با مشکلاتی چون یکسره شده جاروبرقی، روشن نشدن، جرقه زدن و برق داشتن بدنه جاروبرقی و حتی پریدن فیوز زمان روشن کردن جاروبرقی و… مواجه شده اید باید سریعا نسبت به تعمیر جاروبرقی اقدام کنید که در صورتی که نگران هزینه تعمیرات هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است و در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *