تعمیر کولر گازی ال جی | نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی LG در تهران

تعمیر کولر گازی ال جی

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

کولر گازی وسیله ای برقی متشکل از قطعات چون سنسور یونیت داخلی، ترانس برد، سنسور یونیت داخلی، شیر برقی، کمپرسور، بلبرینگ فن و.. است که با خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات و ایرادت از جمله روشن نشدن کولر گازی، لرزش زیاد یونیت داخلی، سرد نکردن محیط، یکسره کار کردن کولر گازی، آمپر کشیدن زیاد کمپرسور کولر گازی و.. پیش خواهد آمد که برای رفع مشکل باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که این مشکل برای تمام برندها صدق می کند از این رو برای تعمیر کولر گازی ال جی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

بررسی مشکلات رایج قبل از تماس با نمایندگی اسپیلت ال جی

کولر گازی ال جی به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون سوختن موتور اسپیلت، گرم نکردن محیط، نشتی آب از لوله تخلیه، سر و صدای زیاد، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی و.. مواجه شوید که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج کولر گازی ال جی را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت کاهش پرتاب باد کولر گازی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

تعمیرات مشکل نشتی آب کولر گازی ال جی

در صورت نشتی آب از کولر باید محل گرفتگی و مسدود شدن لوله های تهویه را برطرف کنید و در صورت از بین رفتن عایق اطراف لوله های کولر گازی آنرا رفع کنید و این کارها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

تعمیر عدم عملکرد یکنواخت سیستم خنک کنندگی کولر گازی ال جی

وجود شکاف و درز در خانه و ایراد در سیمکشی دستگاه منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

تعمیرات مشکل کار نکردن کولرگازی ال جی

چنانچه کولر گازی شما خراب و کار نمی کند این مشکل می تواند از خرابی باتری های ترموستات یا ایراد در فیوز مدار کولر باشد که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها انجام شود.

تعمیر مشکل کارکرد پیوسته کولر گازی ال جی

یکسره کار کردن کولر گازی منجر به خرابی آن و حتی سوختن کمپرسور خواهد شد که در این بین خرابی فن دستگاه، ایراد در ترموستات، کم شدن و خالی شدن گاز مبرد کولر از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

تعمیرات مشکل خنک نکردن کولر گازی ال جی

مشکل خنک نکردن کولر به دلیل کثیفی فیلتر کولر است که باید تعمیر گردد و در عین حال خرابی ترموستات یا برد الکترونیکی منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید.

تعمیر مشکل سر و صدای زیاد اسپیلت ال جی

سر و صدای زیاد کولر در حین کار کردن به خاطر نصب اشتباه فن اواپراتور، خرابی لاستیک های کمک فنر، شل شدن پیچ های دریچه های هوا، کانال خروجی و سایر قسمت ها، ایراد در کمپرسور و نصب اشتباه، لوله های کولر گازی و حتی استفاده از مواد نا مرغوب در بدنه کولر است که باید همه این موارد بررسی و عیب یابی شود.

تعمیرات مشکل روشن نشدن کولرگازی ال جی

روشن نشدن کولر به دلیل ایراد در فیوز و پریز برق و نرسیدن برق به کولر رخ می دهد که در صورت سالم بودن آنها خرابی ترموستات و کمپرسور منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع مشکل اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیر مشکل آمپر کشیدن کمپرسور کولرگازی الجی

یکی از مشکلات کولر گازی زمانی است که کمپرسور آمپر می کشد که گرفتگی لوله ها، گاز زیاد، خرابی موتور، کثیفی کندانسور منجر به آمپر کشیدن دستگاه می شود که باید نسبت به رفع آنها اقدام کنید.

تعمیرات باز و بسته نشدن دریچه کولر گازی ال جی

باز و بسته نشدن دریچه دستگاه کولر به دلیل بسته بودن دمپر، تنظیم دستگاه روی حالت گرمایش و قرار گرفتن کولر در حالت یخ زدایی است که باید همه این موارد بررسی شود و اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

تعمیر مشکل خروج بوی بد از کولر گازی ال جی

انتشار بوی بد از کولر به دلیل کپک زدن، عدم تعویض به موقع فیلترهای سیستم تهویه رخ می دهد که باید نسبت به بررسی نشتی کانال و تمیز کردن کولر اقدام کنید.

تعمیرات مشکل برفک زدن کولرگازی ال جی

برفک زدن کولر گازی به دلیل تخلیه یا کمبود گاز مبرد،عدم جریان هوا داخل لوله های کویل اواپراتور و گرفتگی در لوله مویی و البته خراب شدن شیر برقی کولر رخ می دهد که باید این موارد بررسی و عیب یابی شود.

💡حتما بخوانید: ارور در کولر گازی بوش

تعمیر مشکل انتشار باد گرم در کولرگازی ال جی

انشار باد گرم از کولر گازی به دلایل زیر رخ می دهد که باید تمام این موارد بررسی و عیب یابی شود.

  • سرویس نشدن یونیت خارجی
  • گرفتگی منافذ فیلتر تصفیه هوا
  • معیوب شدن فن یا موتور فن
  • کمبود گاز مبرد
  • ایراد پیدا کردن ترموستات
  • اشکال در کمپرسور دستگاه

تعمیرات مشکل خاموش نشدن اسپیلت ال جی

زمانی که کولر یکسره کار می کند و خاموش نمی شود کثیفی فیلتر یا کویل های کندانسور، ایراد در کنترل های الکترونیکی، قدیمی بودن یا ناکافی بودن قدرت کولر منجر به بروز این مشکل می شود.

تعمیر پریدن فیوز پس از روشن شدن کولرگازی الجی

یکی از مشکلات کولر زمانی است که با روشن کردن کولر گازی فیوز می پرد که خرابی سیم کشی مدار، ایراد در خازن های راه اندازی و اتصال کوتاه در یکی از قسمت های کولر از جمله کمپرسور یا فن منجر به بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *