تعمیر اجاق گاز دوو | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز دوو Daewoo در تهران

تعمیر اجاق گاز دوو
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

داشتن یک اجاق گاز خوب به ما کمک می کند که در آشپزی کردن دچار مشکل نشویم که باید بعد از هر بار استفاده حتما نسبت به تمیز کردن چدن، شیشه روی اجاق اقدام کنید و در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات چون روشن نماندن شعله اجاق گاز، روشن نشدن فر، جرقه نزدن فندک، رنگ های مختلف شعله اجاق گاز و…با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر اجاق گاز دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر اجاق گاز دوو در تهران

فرق نمی کند که اجاق گاز شما شیشه ای یا استیل باشد و چند شعله باشد چونکه احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات چون روشن نماندن فر اجاق گاز، بسته نشدن درب فر، دیر روشن شدن شعله، دود کردن اجاق گاز و.. وجود دارد که این برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر اجاق گاز دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پادیسان

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی و تعمیرات انواع اجاق گاز رومیزی و فردار دوو

اجاق گاز دوو به مانند هر برند دیگر ممکن است قطعات آن خراب شود و با مشکلات زیادی مواجه شوید که در این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج اجاق گاز چون یکسره شدن جرقه زن اجاق، اختلال در جرقه زن، ضعیف بودن شعله مشعل، جرقه زدن اجاق گاز، خاموش شدن شعله بعد از رها کردن ولوم، سفت شدن شیر گاز را خواهیم نوشت و در صورتی که قادر به رفع مشکل نیستید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

علت یکسره شدن جرقه در اجاق گاز دوو

این مشکل به خاطر خرابی سیستم کلی جرقه زن، ایراد در الکترود جرقه یا ماژول دستگاه و فندک رخ می دهد که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

علت خراب شدن جرقه زن اجاق گاز دوو

در زمان اختلال در جرقه زدن اجاق گاز باید اجزای شعله بررسی شود و در صورت کثیفی آنها را تمیز کنید و در عین حال برق کشی دستگاه بررسی شود.

چرا شعله مشعل در اجاق گاز دوو ضعیف شده است؟

کاهش قدرت شعله اجاق گاز به خاطر مسدود شدن سوراخ های شعله پخش کن، کاهش هوارسانی و کم شدن گاز دستگاه اجاق پیش می آید که باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید و این موارد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت جرقه زدن اجاق گاز دوو

زمانی که اجاق گاز شما مدام جرقه می زند باید سیستم جرقه زن و قطعات الکترود جرقه، ماژول، اتصالی سیم ها بررسی و عیب یابی شود.

علت خاموش شدن شعله اجاق گاز دوو بعد از رها کردن ولوم

در زمان بروز این مشکل ابتدا اجاق گاز را تمیز کنید و در عین حال ترموکوپل و ولوم باید بررسی شود که کار تعمیر یا تعویض قطعات باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود که برای تعمیر اجاق گاز دوو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت سفت شدن و نچرخیدن شیر گاز مبله دوو

این مشکل به دلیل گیر کردن غذا لابلای شیر و ولوم اجاق گاز و البته خراب شدن خود شیر و ولوم رخ می دهد که برای رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیر اجاق گاز دوو در آی بک امداد

در صورت خراب شدن اجاق گاز دوو و بروز انواع مشکلات چون زرد سوختن شعله، روشن نماندن شعله گاز، روشن نشدن فر گاز، ایراد در شیر گاز و سفت چرخیدن آن،دیر روشن شدن شعله و.. باید با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات اجاق گاز هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *