تعمیر یخچال در قزل قلعه تهران | سرویس و تعمیرات آبسردکن در محل

شارژ گاز یخچال در زمان کم
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

اگر ساکن محله قزل قلعه منطقه ۶ شهر تهران هستید و در حال حاضر یخچال شما خراب است و با مشکلات مختلف چون سرد نکردن یخچال، یخ زدن لوله های پشت یخچال، سر و صدای زیاد، تغییر نوسان درجه دما، پارگی لاستیک درب و حتی نشتی گاز یخچال و..مواجه هستید و نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر یخچال در قزل قلعه تهران کافیه تنها شماره آی بک امداد را بگیرید تا سریعا تعمیرکار اعزام گردد.

تعمیر یخچال های ایرانی و خارجی در قزل قلعه تهران

اعزام سریع تعمیرکار به محل و آدرس شما تنها یکی از ویژگی های مهم شرکت آی بک امداد است. علاوه بر آن از قطعات فابریک و اصل در زمان تعمیرات یخچال استفاده می شود و هر مدل یخچال ساید، فریزر، دوقلو، صنعتی، ویترینی، درب فرانسوی و…در هر برند پارس، اسنوا، بوش، دوو، ال جی، فریجیدر، وایت هاوس و..توسط تعمیرکار آی بک امداد تعمیر می گردد. با تماس شما می توانید از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • تعمیر و تعویض قطعات ترموستات، فن، سنسور محیطی، قطعات سیستم دیفراست، لامپ و..
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات یخچال و نشت یابی و شارژ گاز یخچال
  • تعمیر و تعویض دمپر و فیلتر آب و لاستیک درب یخچال

عیب یابی و رفع مشکلات مختلف یخچال در آی بک امداد

حتی بهترین برند یخچال اگر داشته باشید ممکن است به خاطر گذاشتن مواد غذایی داغ داخل یخچال، پر کردن زیاد، عدم سرویس به موقع و عدم تنظیم درجه دمای یخچال و فریزر و البته گذشت زمان و خرابی قطعات مشکلات زیر برای یخچال شما پیش بیاد که برای تعمیرات یخچال در قزل قلعه تهران کافی تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *