سرویس تعمیر یخچال در ستارخان | نمایندگی تعمیر آبسردکن در ستارخان

تعمیر یخچال در ستارخان
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

اگر یخچال شما خراب شده و در محله ستارخان هستید و نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید برای تعمیر یخچال در ستارخان تنها کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا بعد از ثبت درخواست شما تعمیرکار اعزام گردد.

شارژ گاز و تعمیر یخچال در ستارخان

کم و زیاد شدن گاز یخچال، سرد نکردن، روشن نشدن، اتومات نکردن، بسته نشدن درب از سری مشکلات رایجی است که در یخچال ممکن است رخ دهد و فرقی نمی کند که چه مدل یخچال و چه برندی باشد برای تعمیر یخچال در محله ستارخان تنها کافیه تماس بگیرید.

  • پاسخگویی ۲۴ ساعته و شبانه روزی
  • تعمیر برندهای مختلف یخچال وایت هاوس، امرسان، هیمالیا، اسنوا، فریجیدر، بوش، آاگ و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب ترموستات، فن فریزر، رله اورلود، کمپرسور، سنسور محیطی و…
  • نشت یابی و شارژ گاز یخچال
  • تعمیر مدل های مختلف یخچال

سرویس تعمیر آبسردکن در محله ستارخان

چه آبسردکن شما دو منظوره، ایستاده، رومیزی، یخچال دار، بطری دار، اتوماتیک و … باشد در صورت خرابی و بروز هر گونه مشکلات و ایردات برای تعمیر آن کافیه با ما تماس بگیرید. هر برند و مارک آبسردکن بیم، آلونی، مجیک، گوسونیک، هیوندای، مدیا و…توسط مجموعه آی بک امداد تعمیر می گردد.

سوالات متداول و مشکلات رایج آبسردکن

۱-علت روشن شدن چراغ زرد و قرمز آبسردکن چیست؟

جوشیدن آب در آبسردکن با چراغ قرمز مشخص می شود که در صورت خاموش بودن چراغ و داغ نبودن آب به معنای خرابی برد یا المنت است. و البته چراغ زرد آبسردکن در زمان خنک شدن آب روشن می شود.

۲-علت صدای بوق آبسردکن چیست؟

خالی و کم بودن آب داخل مخزن یکی از دلایل اصلی بوق زدن دستگاه است که در صورت پر بودن مخزن اگر باز هم صدای بوق زدن از دستگاه به گوش می رسد به معنای خرابی کمپرسور آبسردکن است که برای تعمیر آبسردکن در ستارخان کافیه با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *