تعمیر ماشین لباسشویی در مرزداران | نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی محله مرزداران

تعمیر ماشین لباسشویی در مرزداران
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

حتی بهترین برند ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل عدم انتخاب بهترین برنامه شستشو، بی کیفیت بودن مواد شوینده، کثیفی فیلتر و گرفتگی مسیر تخلیه و خرابی قطعات با مشکلات و حتی نمایش انواع کد خطا و ارور همراه شود که برای تعمیر ماشین لباسشویی در مرزداران کافیه با ما تماس بگیرید.

ارائه خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی در مرزداران

انواع مدل های لباسشویی درب از جلو، درب از بالا، صنعتی، سطلی، اتوماتیک در هر برند و مارک ال جی، سامسونگ، هیتاچی، بکو، اسنوا، زانوسی، بوش، جنرال الکتریک، پاکشوما، هوور و… توسط مجموعه آی بک امداد تعمیر می گردد.

  • تعمیر و تعویض مجموعه قفل لباسشویی
  • تعویض درب و شیشه لباسشویی
  • تعویض لاستیک لباسشویی
  • تعمیر و تعویض قطعات معیوب هیدروستات، المنت، پمپ تخلیه، شیر برقی، شیر ورودی آب به دستگاه و…
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل

سوالات متداول و مشکلات رایج لباسشویی

۱-چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

خراب شدن هر یک از قطعات برد، موتور باعث بروز این مشکل می شود و اگر قفل یا میکروسوئیچ درب لباسشویی خراب باشد و درب قفل نشود لباسشویی روشن نمی شود که البته ایراد در برق رسانی شامل کابل، دوشاخه، پریز برق نیز باعث بروز این مشکل می شود.

۲-چرا آب داخل لباسشویی تخلیه نمی شود؟

این مشکل از قطعه پمپ تخلیه و به دلیل گرفتگی پروانه های پمپ است که باید تعویض گردد و البته ممکن است گرفتگی در مسیر تخلیه لباسشویی رخ داده باشد.

سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محله مرزداران

در صورتی که با مشاهده مختلف ظرفشویی چون باز و بسته نشدن درب، تمیز نشستن ظروف و حتی خشک نکردن آنها، آبگیری نکردن، کار نکردن دکمه های ظرفشویی و.. مواجه هستید برای رفع مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی در مرزداران کافیه با ما تماس بگیرید تا بعد از ثبت درخواست شما سریعا تعمیرکار اعزام گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *