نمایندگی تعمیرات و تعمیر یخچال زیمنس در تهران SIEMENS | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۶ دقیقه ⏲️

همه ما به دنبال خرید بهترین برند و مارک یخچال هستیم که البته بسته به ظرفیت و تعداد فوت، میزان درآمد خود می توانیم یخچال ایرانی یا خارجی بخریم اما هر چقدر هم کیفیت یخچال شما بالا باشد باید در نظر بگیرید که احتمال خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات چون سرد نکردن، یخ و برفک زدن داخل یخچال، سر و صدای زیاد کمپرسور، یکسره کار کردن یخچال و…. وجود دارد که این برای تمام برندها صدق می کند و یکی از این برندها زیمنس است که در صورت خرابی برای تعمیر آن در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بخوانید.

تعمیر یخچال زیمنس در تهران با آی بک امداد

یخچال خوب چی بخریم؟ سوالی که همه ما در زمان خرید به دنبال رسیدن به جواب آن هستیم اما نباید فراموش کنید که در این بین کیفیت قطعات تنها باعث می شود که طول عمر یخچال بیشتر شود و هیچ گونه تضمینی در عدم خرابی یخچال نمی دهد که یکی از آنها برند زیمنس است که در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که اگر تهران هستید کافیه این کار را ما بسپارید و شماره ما را بگیرید تا از خدمات زیر بهره مند شوید.

  • صرفه جویی در زمان
  • دسترسی به تعمیرکار
  • تعمیر و تعویض قطعات
  • استفاده از قطعات فابریک و اصل
  • کاهش هزینه تعمیرات یخچال

حتما بخوانید: علت خاموش شدن و روشن نشدن یخچال

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی یخچال زیمنس توسط تعمیرکار آی بک امداد

با خواندن تاریخچه یخچال متوجه پیشرفت در این تکنولوژی خواهید شد اما یخچال به مانند هر وسیله برقی ممکن است خراب شود و مشکلاتی چون سرد نکردن، آب شدن مواد غذایی، چشمک زدن نمایشگر، کار نکردن کمپرسور و… را به همراه داشته باشد که برخی از این مشکلات به راحتی قابل حل هستند اما اگر مشکل فنی باشد و قادر به رفع آن نیستید برای تعمیر یخچال باید با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید و برای تعمیر یخچال زیمنس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت سرد نکردن یخچال زیمنس و تعمیر آن

با سرد کردن داخل یخچال می توانید با توجه به مدت زمان ماندگاری هر کدام از مواد غذایی تا چند روز یا چند ماه از آنها استفاده کنید اما متوجه گرم شدن و سرد نکردن یخچال شوید به معنای خرابی آن است که خراب قطعات مختلف از جمله فن خنک کننده، مسدود شدن کویل های یخچال باعث می شود این مشکل پیش بیاید که به منظور بررسی فن باید ابتدا یخچال را از برق بکشید.

علت جمع شدن آب در کف یخچال زیمنس

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که با باز کردن درب یخچال و مشاهده کردن داخل آن متوجه شوید که آب جمع شده است که باید سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید که موارد مختلف چون ایراد و پارگی لاستیک دور درب، افزایش رطوبت داخل یخچال باعث بروز این مشکل می شود که البته برای رفع آن حتی باید شیلنگ تصفیه آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که محل تخلیه آب یا همان فاضلاب هیچ گونه گرفتگی ندارد و اگر دارد نسبت به تعمیر یخچال زیمنس در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

علت کار نکردن کمپرسور یخچال و تعمیر آن

از جمله قطعات اصلی یخچال شامل کمپرسور، اواپراتور، ترموفیوز، ترمودیسک، سیستم دیفراست، فن یخچال و… است که در این بین مهمترین قطعه کمپرسور نام دارد که در صورت خراب شدن و کار نکردن کمپرسور باید سریعا نسبت به رفع و عیب یابی آن اقدام کنید که برای تعمیر یخچال زیمنس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت کار نکردن فن یخچال و رفع آن

یخچال هر چند دقیقه یکبار باید اتومات کند به این معنا که باید بعد از مثلا ۴۵ دقیقه روشن شدن باید ۱۵ دقیقه خاموش شود تا به موتور فشار نیاید چون اتومات نکردن یخچال در طولانی مدت منجر به سوختن آن و افزایش هزینه تعمیرات می شود اما در این بین نباید فراموش کردن که زمان کار کردن به موتور فشار می آید و باعث داغ کردن آن می شود که به منظور خنک کردن یک فن دارد که آنرا فن کمپرسور می نامند و یک فن داخل فریزر وجود دارد که باعث می شود سرمای فریزر را به قسمت یخچال منتقل کند از این رو با خراب شدن فن یخچال باید سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت یخ زدایی نکردن یخچال زیمنس و تعمیر

با اینکه ما زمان خرید یخچال به فروشنده میگوییم که یخچال بدون برفک می خواهیم اما باید دقت داشته باشید که احتمال یخ و برفک زدن یخچال وجود دارد با این تفاوت که یک سیستم دیفراست دارد که به محض یخ زدن سریعا آنرا آب می کند اما اگر سیستم دیفراست یا همان یخ زدایی کار نکند این به موارد زیر مربوط می شود که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید.

  • خراب شدن صفحه کنترل اصلی
  • هر گونه خرابی در سنسور یخ زدایی یخچال و فیوز
  • خراب شدن ترموستات

حتما بخوانید: نحوه تعمیر و تعویض ترموستات یخچال

دلیل نشتی آب از یخچال زیمنس و تعمیر آن

در زمان استفاده از یخچال اگر زیر آن آب جمع شود مواردی چون رسوبات زیر آن یا عدم تخلیه و گرفتگی فاضلاب باعث می شود این مشکل پیش بیاید که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

یخ نزدن آب داخل فریزر زیمنس و رفع آن

یکی از مشکلات جدی یخچال زیمنس زمانی است که فریزر یخ نمیسازد که هر گونه گرفتگی لوله های ورودی هوای سرد، وارد نشدن آب فیلتر به داخل یخساز و البته در این بین خراب شدن فیلتر آب باعث می شود که فریزر یخچال یخ بیرون نزند که به منظور رفع و عیب یابی آن کافیه با تعمیرکار آی بک امداد تماس بگیرید.

تمیز کردن کویل های کندانسور توسط تعمیرکار

یکی از مواردی که زمان تمیز کردن یخچال باید در نظر بگیرید به قسمت تمیزی کویل های کندانسور بر می گردد که برای اینکه آنرا تمیز کنید باید از یک دستمال کرک دار، قلم مو استفاده کنید که البته قبل از انجام این کار باید نسبت به کشیدن یخچال از برق اقدام کنید.

علت تغییر نوسان دمای یخچال زیمنس و رفع آن

زمانی که درجه دمای یخچال و فریزر را روی یک عدد تنظیم کرده اید اما مدام زیاد  یا کم می شود این تغییر نوسان به دلیل خراب شدن ترموستات است که با تعمیر یا تعویض آن می توانید مشکلات را برطرف کنید.

علت بسته نشدن درب یخچال زیمنس و رفع آن

اگر متوجه شدید که درب یخچال بسته نمی شود این به موارد مختلف چون عدم تراز یخچال، خراب شدن مهر و موم یا همان نوار لاستیک دور درب یخچال بر می گردد که باید نسبت به تعمیر و عیب یابی آن اقدام کنید.

علت یکسره کار کردن یخچال زیمنس

همانطور که اشاره شد به منظور اینکه به موتور یخچال فشار زیادی نیاید باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند در غیر اینصورت باعث می شود که به کمپرسور فشار زیادی بیاید و این باعث سوختن موتور شود که هزینه زیادی در بر دارد اما با نجام یکسری موارد چون پر نکردن یخچال از مقدار زیاد مواد غذایی باعث می شود این مشکل پیش نیاید اما اگر پیش آمد باید سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

حتما بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

هزینه تعمیرات یخچال زیمنس در آی بک امداد

اگر می خواهید با تعمیرکار تماس بگیرید اما نگران هزینه و قیمت تعمیرات یخچال هستید باید بدانید که بسته به نوع خرابی قطعات، تعمیر و تعویض قطعات و…. هزینه آن متفاوت است که به منظور رفع آن می توانید با تعمیرکار آی بک امداد تماس بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *