تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو | نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنو Tecno در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

حتی با خرید بهترین برند ماشین ظرفشویی احتمال خرابی قطعات آن از جمله پمپ تخلیه، شکستگی بازوهای اسپری، جلو نرفتن تایمر، خرابی میکروسوئیچ درب وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات از جمله باز و بسته نشدن درب ظرفشویی، تمیز نشستن ظروف، نشتی آب از ظرفشویی، جلو نرفتن تایمر، سر و صدای زیاد و… می شود که برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات ظرفشویی را انجام دهد.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی تکنو

ماشین ظرفشویی تکنو TECNO به مانند هر برد و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلات زیادی چون برق داشتن بدنه ظرفشویی، پریدن فیوز با روشن کردن ظرفشویی، خشک نکردن ظروف، وجود لک و سفیدک روی ظروف و.. مواجه شوید که برای رفع مشکلات ظرفشویی تکنو ابتدا کافیه این مقاله را تا آخر بخوانید و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر ظرفشویی تکنو با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی جنرال الکتریک

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی تکنو

زمانی که ظرفشویی روشن نمی شود این مشکل از نرسیدن برق به دستگاه و خرابی پریز برق است که بعد از اینکه مطمئن شدید پریز سالم است اگر باز هم مشکل برطرف نشد باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت جلو نرفتن برنامه ی تنظیم شده ماشین ظرفشویی تکنو

با توجه به میزان کثیفی و جنس ظروف باید برنامه مناسب شستشو انتخاب کنید و اگر برنامه تنظیم شده جلو نرود باید به هیچ چیزی دست نزنید و دستگاه را از برق بکشید و تنها با تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت تخلیه نکردن آب پس از شستشوی ظروف ظرفشویی تکنو

زمانی فرآیند شستشو تمام می شود که آب به صورت کامل تخلیه گردد که در صورت عدم تخلیه آب این مشکل از گرفتگی مجرای آب، از بین رفتن سلنوید تخلیه یا خراب شدن پمپ تخلیه است که باید نسبت به رفع مجرای آب و تعمیر یا تعویض قطعه پمپ تخلیه اقدام کنید.

علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی تکنو

زمانی که این اتفاق رخ داد یک بار ظرفشویی بدون مواد شوینده روشن کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی از مواد شوینده داخل ظرفشویی ریخته و از توزیع یکنواخت مواد مطمئن شوید و اگر مشکل پابرجاست باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید چونکه مشکلات فنی باعث بروز این مشکل شده است.

علت معیوب بودن و یا عدم عملکرد صحیح تایمر ماشین ظرفشویی تکنو

یکی از مشکلاتی که در ظرفشویی ممکن است پیش بیاید این است که مدت زمان شستشو خیلی سریع یا طولانی می شود و این نشان از خرابی تایمر ظرفشویی دارد که باید تعمیرکار آنرا بررسی کند.

علت بسته نشدن یا قفل شدن درب ظرفشویی تکنو

زمانی که درب ظرفشویی بسته نمی شود درب را مجددا باز و محکم ببندید و مطمئن شوید که ظرفشویی تراز است و و مطمئن شوید که دسته قابلمه یا ظروف بزرگ مانع از بسته شدن درب نشده است و اگر مشکل باز هم رفع نشد برای تعمیر ظرفشویی تکنو با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت برق داشتن ماشین ظرفشویی

علت باز نشدن درب ماشین ظرفشویی تکنو

با اتمام فرآیند شستشو در ظرفشویی تکنو اگر درب باز نشد این مشکل از گیر کردن زبانه درب و تراز نبودن ظرفشویی است که باید نسبت به تعمیر یا تعویض قفل و میکروسوئیچ درب و همچنین تراز کردن ظرفشویی اقدام کنید.

علت آب ریزش از زیر ماشین ظرفشویی تکنو

خراب شدن دهانه های خروجی آب از مخزن و اشکال در یکی از لوله های ظرفشویی باعث بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود و برای تعمیر ظرفشویی تکنو در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت عدم ورود آب به داخل مخزن ماشین ظرفشویی تکنو

یکی از مشکلات ظرفشویی این است که آبگیری انجام نمی شود و این به خاطر مسیر ورود آب، گرفتگی یا بروز مشکل در لوله و دهانه ورودی آب است که باید رفع گردد.

علت گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی تکنو

خراب شدن ترموستات ظرفشویی باعث می شود که آب به اندازه کافی گرم نشود و به خوبی ظروف تمیز نشوند از این رو باید نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه معیوب با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت وجود صدای وز وز در ماشین ظرفشویی تکنو

زمانی که ظرفشویی سر و صدای زیادی دارد و این صداها شبیه به صدای وز وز است و بعد از آن خاموش می شود مشکل از خرابی و قفل شدن موتور دستگاه است که باید توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در آی بک امداد

در صورت بروز هر گونه مشکلات از جمله روشن نشدن ظرفشویی، جلو نرفتن تایمر، خاموش شدن ناگهانی ظرفشویی، آبگیری نکردن و.. باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات ظرفشویی هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *