علت خاموش شدن چرخ گوشت در حین کار | چرا چرخ گوشت ناگهان خاموش می شود؟

سر و صدای بلند چرخ گوشت
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

اگر برای پخت و پز راحت تر و درست کردن انواع غذاها با گوشت چرخ کرده می خواهید از چرخ گوشت برای چرخ کردن گوشت استفاده کنید باید به موقع آنرا تمیز کنید و از آن برای خرد کردن مواد غذایی استخوان دار استفاده نکنید و در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات رایج چرخ گوشت چون بوی سوختگی، روشن نشدن چرخ گوشت، سر و صدای زیاد دستگاه، کند شدن و شکستن تیغه چرخ گوشت و.. با تعمیرکار تماس بگیرید که در این بین خاموش شدن چرخ گوشت حین کار به دلیل قطعی برق منزل، داغ کردن موتور یا خرابی موتور، خراب شدن دکمه پاور و ایراد در پریز برق رخ می دهد که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

چرا چرخ گوشت ناگهان خاموش می شود؟

یکی از مشکلات چرخ گوشت زمانی است که ناگهان در حین کار کردن خاموش می شود که قطعی برق، داغ کردن دستگاه، خرابی موتور، ایراد در دکمه خاموش روشن و خرابی پریز برق از دلایل بروز این مشکل است که تمام این موارد باید بررسی و برای تعمیر چرخ گوشت با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: بهترین برند و مارک چرخ گوشت

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دلایل خاموش شدن چرخ گوشت حین کار کردن

یکی از مشکلات چرخ گوشت زمانی است که ناگهان خاموش می شود و این مشکل به دلایل زیر رخ می دهد که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر چرخ گوشت اقدام کنید.

 • قطع شدن برق منزل یا پریدن فیوز
 • داغ شدن بیش از حد موتور
 • خرابی موتور
 • مشکل در دکمه پاورر
 • خرابی پریز برق

قطع شدن برق منزل یا پریدن فیوز

یکی از دلایل اصلی برای خاموش شدن ناگهانی چرخ گوشت قطعی برق ساختمان است که باید این مورد بررسی گردد.

داغ شدن بیش از حد موتور چرخ گوشت

چنانچه مطمئن شدید که برق ساختمان وصل است و به دستگاه برق می رسد اگر چرخ گوشت ناگهان خاموش شدن داغ کردن آن یکی از دلایل بروز مشکل است که استفاده خیلی زیاد از دستگاه به صورت یکسره و بدون استراحت از دلایلی است که باعث می شود موتور چرخ گوشت داغ کند و باعث خاموش شدن چرخ گوشت شود که با صبر کردن برای خنک شدن چرخ گوشت مجددا می توانید آنرا روشن کنید اما نباید فراموش کنید که برای جلوگیری از بروز این مشکل به هیچ وجه به صورت طولانی از چرخ گوشت استفاده نکنید.

خرابی شدن موتور چرخ گوشت

مورد بعدی که در حین خاموش شدن چرخ گوشت باید بررسی شود موتور دستگاه است که هر گونه ایراد در آن منجر به بروز این مشکل می شود که باید بررسی و عیب یابی شود که برای عیب یابی چرخ گوشت و تعمیر دستگاه در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: علت جرقه زدن موتور چرخ گوشت

مشکل در دکمه پاور چرخ گوشت

یکی دیگر از دلایل که باعث می شود چرخ گوشت خاموش شود زمانی است که دکمه پاور به درستی کار نکند و خراب شود و فرمان خاموشی را به برد دهد از این رو باید این قطعه بررسی و عیب یابی و در صورت نیاز تعویض گردد.

بروز ایراد در پریز برق

و مورد آخری که باعث می شود که چرخ گوشت خاموش شود قطعی برق پریز است که منجر به خاموش دستگاه می گردد از این باید توسط فازمتر پریز بررسی گردد و در صورت خرابی آن حتما با برقکار تماس بگیرید تا سیمکشی داخلی آنرا بررسی و در صورت داشتن هر گونه مشکل آنرا برطرف کند.

نحوه رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی چرخ گوشت

 • بررسی سیم و پریز برق و دوشاخه چرخ گوشت و در صورت خرابی تعویض آنها
 • بررسی فیوز برق ساختمان و در صورت خرابی آن باید با برقکار تماس بگیرید.
 • در صورتی که موتور چرخ گوشت خیلی دغ کرده حتما صبر کنید تا خنک شود و مجددا آنرا روشن کنید.
 • بررسی و عیب یابی سوئیچ روشن و خاموش دستگاه و در صورت خرابی و نیاز به تعمیر یا تعویض دکمه پاور با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.
 • داغ کردن موتوره به دلایل گرفتگی در دستگاه چرخ گوشت رخ می دهد که باید هر بار بعد از استفاده از چرخ گوشت به خوبی آنرا تمی زکنید.
 • بررسی سیم کشی داخلی چرخ گوشت و در صورت مشاهده هر گونه پوسیدگی یا خرابی حتما آنرا تعمیر یا عوض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *