تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران و نمایندگی تعمیرات آن | آی بک امداد

تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی وسیله ای مهم در کافه، رستوران، بیمارستان، ارگانهای دولتی و خصوصی ، هتل ها و.. به شمار می آید که بهترین برندهای ماشین ظرفشویی صنعتی در بازار زانوسی، مایکو، دیترمکس، آلفا، هوبارت، الکترولوکس است که البته احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات و ایرادات در ظرفشویی چون عدم تخلیه آب، وارد نشدن آب داخل ظرفشویی، تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی، نشتی آب از دستگاه، خشک نکردن ظروف، پریدن فیوز زمان روشن کردن ظرفشویی و… وجود دارد که برای تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران کافیه شماره مجموعه آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی توسط تعمیرکار حرفه ای

اگر در هتل، رستوران، بیمارستان، کافه، ارگانهای دولتی و خصوصی از ماشین ظرفشویی صنعتی برای تمیز کردن ظروف استفاده میکنید باید یک سری نکات و موارد رعایت و در صورت خرابی دستگاه و بروز مشکلاتی چون خرابی شلنگ تخلیه، باز و بسته نشدن درب ظرفشویی، آبگیری نکردن، نمایش انواع ارور و کد خطا روی صفحه نمایش و… باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید تا با تشخیص درست علاوه بر سرعت بالا در تعمیر دستگاه باعث کاهش هزینه تعمیرات ظرفشویی شود.

💡حتما بخوانید: علت خرابی هیتر المنت ماشین ظرفشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

مشکلات متداول و عیب یابی ماشین ظرفشویی صنعتی

ماشین ظرفشویی صنعتی به مانند هر وسیله برقی احتمال خرابی آن وجود دارد که برای تعمیر آن باید با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید که مهارت کافی برای اینکار داشته باشد که البته در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج ظرفشویی چون آبگیری نکردن، عدم تخلیه آب، نشتی دستگاه، تمیز نشستن ظروف و.. را خواهیم نوشت که اگر نیاز به تعمیرکار در تهران دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت وارد نشدن آب داخل ظرفشویی صنعتی

یکی از مشکلات در ظرفشویی زمانی است که آبگیری نمی کند که برای رفع مشکل باید ابتدا مطمئن شوید که شیر آب بسته نیست و در صورت بسته بودن حتما آنرا باز کنید و البته موارد دیگر چون خرابی میکروسوئیچ یا شیر برقی، خرابی اهرم شناور آب باعث بروز این مشکل می شود که باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت تمیز نشستن ظروف در ظرفشویی صنعتی

در صورت روشن کردن ظرفشویی و بعد از اتمام فرآیند شستشو اگر ظروف به خوبی تمیز نشدند ابتدا باید مطمئن شوید که از بهترین شوینده استفاده کرده اید و مواد شوینده با دستگاه شما سازگار باشد و اگر شوینده بی کیفیت است آنرا عوض کنید و در عین حال ظروف به صورت مرتب داخل قفسه ها چیده شود و در صورت زیاد بودن سختی آب منطقه شما احتمال اختلال در فرآیند شستشو و عملکرد دستگاه وجود دارد که یکی از مشکلات تمیز نشستن ظروف است که باید نسبت به تمیز کردن دوره ای دستگاه و خارج کردن نمک های باقی مانده اقدام کنید.

علت نشتی دستگاه ظرفشویی صنعتی

نشتی آب از دستگاه به دلیل گرفتگی شلنگ تخلیه رخ میدهد که باید بررسی شود و در صورت مشاهده پارگی باید شلنگ تعویض گردد و موارد دیگر از جمله مسدود شدن پمپ تخلیه باعث بروز این مشکل می شود که باید دفترچه راهنمای ظرفشویی صنعتی را بخوانید و با پیدا کردن محل پمپ تخلیه آنرا تمیز کنید و اگر مشکل برطرف نشد برای تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی

علت تخلیه نشدن آب از ظرفشویی صنعتی

گرفتگی پمپ تخلیه یکی از دلایل بروز این مشکل است که در این مواقع باید دستگاه از برق بکشید و گرفتگی برطرف کنید و در ادامه مطمئن شوید که گرفتگی در لوله فاضلاب ظرفشویی وجود ندارد.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی صنعتی

یکی از بخش های فرآیند شستشو در ظرفشویی خشک کردن ظروف است که در صورتی که ظروف را خشک نکند باید ابتدا بررسی کنید و مطمئن شوید که برنامه انتخابی شامل خشک کردن ظروف است یا نه و در ادامه اگر مشکل در انتخاب برنامه نبود حتما باید المنت گرمایشی، ترموستات یا دستگاه پخش کننده آب بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیر دستگاه حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *