بررسی علت انواع کد خطا و ارور یخچال فریجیدر و نحوه رفع آن

انواع ارور یخچال فریجیدر

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

همه ما به خوبی متوجه پیشرفت تکنولوژی در ساخت یخچال شده ایم که از یخچال های قدیمی به یخچال های برقی امروزه رسیده است و تنوع برندها باعث شده است که همه ما به دنبال خرید بهترین برند و مارک و رسیدن به جواب سوال ” یخچال خوب چی بخریم” باشیم اما در این بین احتمال خرابی قطعات و انواع مشکلات برای هر برندی وجود دارد که برخی از این مشکلات و خرابی ها به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که در این مقاله به بررسی و علت بروز انواع کد خطا و ارور یخچال فریجیدر خواهیم پرداخت که اگر مشکل فنی باشد برای تعمیر یخچال در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

بررسی و رفع انواع کد خطا و ارور یخچال فریجیدر

یکی از برندهای یخچال در بازار فریجیدر نام دارد که به مانند هر برند و مارکی احتمال خرابی قطعات از جمله سنسور محیطی، خرابی فن، از کار افتادن سیستم دیفراست و یخ زدایی در آن وجود دارد که برخی از مشکلات به صورت ظاهر نمایش داده می شود اما برخی به صورت کد خطا و ارور روی صفحه نمایش و نمایشگر یخچال نشان داده می شود که در این مقاله به بررسی انواع ارور یخچال فریجیدر خواهیم پرداخت.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع ارور یخچال فریجیدر کد خطای SY CE

در صورتی که زمانی که در توان بالا در یخچال ارتباط به خوبی برقرار نشود این کد خطا و ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید نسبت به بررسی اتصالات بین برد و نمایشگر، بررسی برد و تعویض آن اقدام کنید.

علت و نحوه رفع ارور ۴ یخچال فریجیدر

این کد خطا زمانی رخ می دهد که ارتباط در توان بالا برقرار نمی شود و با بررسی سیم کشی بین صفحه کنترل و رابط کاربرد و برد الکترونیکی یخچال امکان رفع مشکل وجود دارد

💡حتما بخوانید: قیمت، نرخ، تعرفه و هزینه تعمیرات یخچال

علت و رفع کد ارور ۵Y EF یخچال فریجیدر

در صورت مشاهده این کد خطا روی نمایشگر یخچال فریجیدر باید نسبت به بررسی و رفع هر گونه خرابی در مدار فن تبخیر کننده اقدام کنید که این کار باید توسط تعمیرکار حرفه انجام شود.

علت کد اخطار EF یخچال فریجیدر

با خراب شدن مدار فن تبخیر کننده در یخچال فریجیدر این کدخطا روی صفحه نمایش یخچال نشان داده می شود که برای رفع این کدخطا باید سیمکشی بین فن تبخیر کننده و صفحه کنترل و برد بررسی و در صورت خرابی تعمیر گردد.

💡حتما بخوانید: علت چشمک زدن چراغ یخچال فریزر

علت و رفع آلارم DF یخچال فریجیدر

در صورتی که روی یخچال سیستم یخزدایی یا دیفراست از کار بیفتد این کد خطا و ارور نشان داده می شود که با بررسی سیم کشی بین مدار یخ زدایی و صفحه کنترل و بررسی و عیب یابی قطعات سیستم دیفراست از جمله ترمودیسک، ترموفیوز، المنت و فن داخل فریزر می توانید این کد خطا را برطرف کنید.

علت هشدار کد خطای SH یخچال فریزر فریجیدر

کوتاه شدن اتصال بین سنسور فریزر باعث بروز این کد خطا می شود که با بررسی سیمکشی ترمیستور یا همان سنسور دما و بررسی اتصالات بین برد و سنسور دمای فریزر و برد می توانید این کد خطا و ارور را برطرف کنید.

💡حتما بخوانید: عیب یابی و آموزش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

ارور یخچال فریجیدر کد خطای ۵YCF

عدم برقراری ارتباط یخچال در توان بالا باعث می شود این کد خطا و ارور یخچال نمایش داده شود که با بررسی اتصالات برد و تعمیر آن مشکل برطرف می شود.

علت و رفع  کد ارور OP یخچال فریجیدر

این کدخطا و ارور به این معناست که سنسور غذای تازه در یخچال روشن شده است که باید نسبت به بررسی سیمکشی و هر گونه خرابی در اتصالات سنسور اقدام کنید.

علت و رفع اخطار SH یخچال فریجیدر 

کوتاهی سنسور غذای تازه در یخچال فریجیدر باعث نمایش این کد خطا و ارور می شود که با بررسی سیمکشی بین ترمیستور، اتصالات بین برد و سنسور و برد الکترونیکی یخچال فریجیدر این مشکل برطرف می شود.

کد خطای SY EF یخچال فریجیدر 

با نمایش ارور SY EF روی صفحه نمایشگر یخچال این نشان از خراب شدن مدار فن تبخیر کننده دارد که به منظور رفع آن باید سمکشی بین فن تبخیر کننده و صفحه کنترل، برد و سایر قطعات از جمله فن تبخیر کننده، موتور فن، پره های آن بررسی و عیب یابی شود.

علت کد خطای SY CF یخچال فریجیدر

با عدم ارتباط یخچال در توان بالا این کد خطا نمایش داده می شود که برای رفع آن باید برد یخچال بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع ارور یخچال فریجیدر کد خطای sb 5b حالت سبت (تعطیل)

زمانی که این کد خطا نشان داده می شود یعنی به حالت سبت رسیده است که این حالت نشان از از کار افتادن بخش هایی از یخچال است که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن با تعمیرکار تماس بگیرید که برای ایننکار و تعمیر یخچال در منزل اگر تهران هستید کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *