جوشکاری و آهنگری در محل و منزل شامل چه خدماتی می شود؟

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

ساخت درب فلزی و پنجره آهنی توسط جوشکار قطعا در محل کار خود یعنی کارگاه جوشکاری انجام می شود اما امکان ساخت اسکلت فلزی ساختمان در کارگاه وجود ندارد از این رو جوشکاری و آهنگری در محل و منزل نیز وجود دارد. در واقع یک سری کاری های جوشکاری چون ساخت زیر کولر گازی، نصب درب و پنجره فلزی و همچنین جوشکاری اسکلت فلزی ساختمان جزو کارهای مرتبط به جوشکاری در منزل و در محل است. که در این بین هم شما باید جوشکاری لوله گاز را به آن اضافه کنید و یک سری کارهای جزئی و خرد که ممکن است نیاز به جوشکاری سیار داشته باشد. با این اوصاف همیشه جوشکاری به یک محیط کارگاهی ختم نمی شود و جوشکاری در محل و منزل نیز خدماتی به همراه دارد که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

مغازه و کارگاه جوشکاری

یک جوشکار برای ساخت انواع نرده حفاظ، درب و پنجره فلزی باید در یک محل مطمئن با رعایت نکات ایمنی به جوشکاری مشغول باشد که به آن مغازه یا کارگاه جوشکاری می گویند. البته این تمام وظایف یک جوشکار نیست بلکه برخی اوقات برای نصب درب و پنجره، جوشکاری اسکلت فلزی ساختمان و حتی جوشکاری لوله گاز باید در محل و منزل مشتری حضور پیدا کند تا به این کار مشغول شود.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

خدمات جوشکاری در محل و منزل

برای اتصال هر گونه ابزار فلزی، درب و پنجره فلزی منزل از نوع فولادی و… باید حتما در محلی ثابت ساخته شود اما نصب آن باید در محل کار و منزل مشتری انجام شود از این رو جوشکاری و آهنگری سیار و در منزل به تعریف می شود که خدمات آنها شامل موارد زیر است.

  1. ساخت و نصب اسکلت ساختمان

قطعا به هیچ روشی امکان ساخت اسکلت فلزی یک ساختمان در کارگاه و مغازه جوشکاری وجود ندارد و حتما جوشکار باید در محل و منزل به جوش دادن تیر آهن مشغول باشد.

  1. کارگذاری در و پنجره­های ساختمان

نصب هر گونه چهارچوب فلزی، درب و پنجره فلزی باید در محل انجام شود که البته ساخت آنها باید در محل کار جوشکار یعنی مغازه و کارگاه باید انجام شود.

  1. ساخت زیر کولری و حفاظ اسپلیت

برای گذاشتن کولر در پشت پنجره باید یک جوشکار بتواند به درستی تیکه ای فلزی به پنجره متصل کند از این رو جوشکاری در منزل و محل خیلی ضروری است.

  1. ساخت آلاچیق در منزل

کسانی که به دنبال ساخت آلاچیق در حیاط یا تراس بزرگ هستند باید مراحل نصب آنرا در موقعیت خود توسط جوشکار حرفه ای انجام دهند.

  1. جوشکاری لوله ها از جمله لوله گاز

یکی از مشاغل مرتبط شغل جوشکاری مربوط به جوشکاری لوله گاز است که باید تمام لوله ها در محل بهم متصل شود. هر چند که در جوشکاری لوله گاز در منزل بخاطر فضای بسته باید تمام جوانب و نکات ایمنی رعایت گردد.

  1. جوشکاری نرده

با وجود نصب انواع پنجره دوجداره و پی وی سی و کاهش نصب پنجره فلزی اما برای جلوگیری از افتادن بچه ها از پشت پنجره یا جلوگیری از ورود سارق به داخل منزل شما نیاز به نصب نرده و محافظ ضروری است به خصوص اینکه هنوزم نرده فلزی روی راه پله نصب می شود.

  1. تعمیر قسمتهای شکسته ابزار فلزی

در صورت شکستگی هر قطعه فلزی، درب و پنجره قطعا برای جوش دادن این فلزات نیاز به جوشکار سیار است که با تماس گرفتن به سرعت خود را به محل و موقعیت مشتری می رسانند و با در دست داشتن کوچکترین دستگاه جوش به سرعت کار مشتری را راه می اندازند.

نتیجه گیری

یک جوشکار حرفه ای علاوه بر افزایش کیفیت جوش و ساخت انواع نرده حفاظ و درب و پنجره با طراحی مد نظر مشتری باید بتواند به خوبی جوابگوی نیاز مشتری باشد و در صورت وجود هر گونه کارهای جزیی جوشکاری نیاز آنها را برطرف کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *