تعمیر ماشین لباسشویی آاگ | نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ AEG در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی آاگ به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار احتمال خرابی قطعات آن از جمله برد الکترونیکی، تایمر، المنت، پمپ تخلیه، هیدرواستات، میکروسوئیچ درب، سه نظام، کمک فنر و… وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات از جمله نچرخیدن آبکش لباسشویی، باز و بسته نشدن درب، توقف لباسشویی حین کار، عدم تخلیه آب، آبگیری نکردن لباسشویی و… می شود که برای رفع مشکل باید با تعمیرکار تماس بگیرید که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ

حین استفاده از لباسشویی علاوه بر انتخاب برنامه شستشو با توجه به جنس لباس باید بیش از حد ظرفیت لباسشویی داخل دیگ را پر نکنید چونکه منجر به خرابی لباسشویی می شود که این قضیه برای تمام برندها صدق می کند از این رو باید بروز انواع مشکلات در ماشین لباسشویی آاگ باید به دنبال تعمیر دستگاه باشید که در ادامه علت و رفع انواع مشکلات رایج لباسشویی چون واردن نشدن آب داخل دیگ، عدم تخلیه آب، برق داشتن بدنه لباسشویی، سر و صدای زیاد و.. را خواهیم نوشت و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در هر جایی از تهران از غرب، شرق، شمال و جنوب کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت روشن شدن و چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

تعمیرات مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ

یکی از مشکلات رایج لباسشویی زمانی است که آب وارد دیگ نمی شود که این به دلیل جمع شدن رسوبات داخل شیر آب، خرابی شلنگ ورودی آب یا پیچ خوردگی آن و حتی گرفتگی در فیلترهای داخل شلنگ ورودی است که باید نسبت به رفع آنها اقدام کنید و در عین حال اگر مشکلی وجود نداشت حتما بررسی کنید و بفهمید که فشار آب ورودی به لباسشویی به اندازه کافی هست.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی آاگ

زمانی که آب داخل لباسشویی تخلیه نشود به معنای خرابی دستگاه است ک پیچ و تاب شلنگ یکی از دلایل بروز این مشکل است که باید صاف شود و در صورت نیاز شلنگ تعویض گردد و بغیر از آن گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه یکی دیگر از موارد است که باید بررسی و عیب یابی آن انجام شود.

چگونه مشکل بسته نشدن درب لباسشویی آاگ را تعمیر کنیم؟

زمانی که درب لباسشویی به صورت کامل بسته نشود فرآیند شستشو با اختلال ایجاد می شود از این رو باید این مورد بررسی و عیب یابی شود که در این بین خرابی قفل درب یا میکروسوئیچ لباسشویی، ایراد در قطعات مربوط به قفل درب منجر به بروز این مشکل می شود که باید این موارد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

تعمیرات مشکل نچرخیدن آبکش دیگ لباسشویی آاگ

زمانی که دیگ لباسشویی نمی چرخد باید بررسی کنید و مطمئن شوید که روی برنامه چرخش تنظیم شده و در عین حال به صورت مساوی لباس ها داخل دیگ پخش باشد و اگر این کار انجام نشده با خاموش کردن لباسشویی حتما این کار انجام شود و در صورت برطرف نشدن مشکل حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی آاگ

در صورتی که از لباسشویی آب نشتی می کند این مشکل از فرسودگی یا پارگی شلنگ، محکم نشدن فیلتر تخلیه دستگاه، آسیب دیدگی شلنگ تخلیه و ورودی آب و همچنین گرفتگی محل تخلیه آب است که باید بررسی این موارد انجام شود.

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی آاگ

قطعی برق یکی از دلایل بروز این مشکل است و مدار الکتریکی و فیوز خانه بررسی و بعد از دریافت برق در صورت تمام نشدن برنامه شستشو لباسشویی امکان باز کردن درب وجود ندارد.

تعمیر مشکل صدای زیاد در لباسشویی آاگ

زمانی که حین کار کردن لباسشویی سر و صدای زیادی پخش می شود این مشکل می تواند به دلیل تراز نبودن لباسشویی باشد و یا اینکه با خرید و نصب لباسشویی پیچ و مهره های بسته بندی یا حمل را برنداشته اید که این صدا ایجاد می شود و البته کم بودن مقدار لباس داخل دیگ نیز منجر به تولید صدا هنگام چرخش و تخلیه آب می شود.

عیب یابی مشکل برق داشتن بدنه لباسشویی آاگ

یکی از مشکلات رایج لباسشویی زمانی است که بدنه دستگاه برق دارد که خرابی سیستم انتقال برق، عدم اتصال به سیم ارت و اتصالی در بدنه موتور لباسشویی باعث بروز این می شود که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

💡حتما بخوانید: راهنمای ماشین لباسشویی آاگ

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

زمانی که لباسشویی آاگ شما خراب شده و با مشکلاتی چون باز و بسته نشدن درب، عدم تخلیه آب، باقی ماندن کف داخل دیگ، سر و صدای زیاد، برق داشتن موتور، لرزش زیاد دستگاه و.. مواجه هستید باید نسبت به تعمیر لباسشویی با تعمیرکار تماس بگیرید که اگر نگران هزینه تعمیرات لباسشویی هستید با توجه به نرخ مصوب اتحادیه، نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک و اصل هزینه ها متغییر است که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار لباسشویی دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *