علت و رفع کد خطا و ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی | آی بک امداد

رفع ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با خراب شدن قطعات لباسشویی از جمله دیگ، تایمر، برد، هیدروستات، میکروسوئیچ درب و… باعث بروز انواع مشکلات از جمله کار نکردن تایمر، نچرخیدن دیگ لباسشویی، تکان و لرزش بیش از حد لباسشویی و… می شود اما خیلی از این مشکلات در قالب کد خطا و ارور روی پنل ماشین لباسشویی نمایش داده می شود که ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی به دلایل مختلف چون حجم زیاد لباس، خراب شدن فنر و برد، تنظیمات اشتباه رخ می دهد که به عیب یابی آن در این مقاله خواهیم پرداخت و البته برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

علت ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی

با خرابی انواع قطعات ماشین لباسشویی مشکلات زیادی به وجود می آورد که خیلی از این مشکلات به صورت کد خطا و ارور روی صفحه نمایش لباسشویی دیده می شود که باید نسبت به عیب یابی و رفع آن اقدام کنید اما در این بین ارور UE یا ue کد خطایی جدی در ماشین لباسشویی ال جی است که به دلایل مختلف چون افزایش حجم لباس داخل دیگ و یا موارد دیگر چون خرابی قطعات فنر و برد الکترونیکی لباسشویی رخ می دهد که به بررسی هر کدام از آنها در متن این مقاله خواهیم پرداخت.

 • زیاد بودن حجم لباس ها داخل دیگ لباسشویی
 • تنظیمات اشتباهی در ماشین لباسشویی
 • کمک فنر لباسشویی خراب است.
 • برد الکترونیکی لباسشویی خراب است.

💡حتما بخوانید: نرخ، تعرفه، قیمت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

حجم زیاد لباس در داخل دیگ لباسشویی

اولین مورد که باعث می شود ارور ue روی پنل لباسشویی ال جی نشان داده شود به خاطر حجم زیاد لباس های داخل آن است که برعکس آن نیز نباید لباس ها خیلی کم باشد چون این ارور می تواند به معنای خیلی کم یا خیلی زیاد بودن حجم لباس ها نمایش داده شود که با متعادل کردن آن مشکل به راحتی رفع می شود و فراموش نکنید که زیاد بودن آنها می تواند باعث خرابی دیگ لباسشویی شود.

یکی از مواردی که می تواند این ارور را نشان دهد به خاطر انداختن زیاد لباس ها و حوله و پتو داخل دیگ است که باعث به هم خوردن تعادل دیگ می شود و این ارور را نشان می دهد.

💡حتما بخوانید: ظرفیت ماشین لباسشویی

تنظیمات اشتباه ماشین لباسشویی

بغیر از آنکه با توجه به ظرفیت لباسشویی باید حجم لباس ها را در نظر بگیرید اما فراموش نکنید که با تنظیمات اشتباه نیز ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی نشان داده می شود که به عنوان مثال اگر لباسشویی شما ۵ کیلوگرم باشد و یک لباس کوچک داخل آن بگذارید مسلما این ارور نشان داده می شود که نشان از کاهش بار داخل دیگ است.

💡حتما بخوانید: تعمیرات لباسشویی در تهران

خرابی کمک فنر از دلایل ارور ue لباسشویی ال جی

یکی از مشکلات فنی که باعث نمایش ارور ue می شود به خراب شدن کمک فنرهای آن بر می گردد در واقع با وجود این ضربه گیرهای کوچک است که زمان روشن بودن و شستشو از وارد شدن لرزش زیاد به ماشین لباسشویی خودداری می شود که با خراب شدن این قطعه این ارور نشان داده می شود و باید با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید تا آنرا تعمیر کند.

خرابی برد از علت های خطای ue ماشین لباسشویی ال جی

یکی از قطعات مهم لباسشویی برد داخل آن است که این قطعه کوچک مدیریت عملکرد لباسشویی را برعهده دارد و دستور شروع و توقف به قطعات دیگر لباسشویی را می دهد و با خراب شدن این قطعه باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید که مهمترین نشانه برای خرابی برد الکترونیکی لباسشویی نمایش کد خطا و ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی است.

نحوه عیب یابی ارور ue ماشین لباسشویی ال جی

همانطور که اشاره شد دلایل مختلفی باعث می شود که ارور ue در لباسشویی ال جی نشان داده شود که بعد از اینکه علت آنرا فهمیدید باید نسبت به رفع آن اقدام کنید به شرح زیر است.

 • بررسی حجم لباس و اینکه مطمئن شوید که حجم لباس های داخل دیگ زیاد نیست.
 • بررسی تنظیمات لباسشویی و انتخاب برنامه شستشوی مناسب
 • بررسی کمک فنر لباسشویی که با بیش از حد تکان خوردن لباسشویی مشخص می شود که این کمک فنرها خراب شده است.
 • عیب یابی برد الکترونیکی لباسشویی و رفع آن

طریقه رفع ارور ue لباسشویی ال جی

 • اگر لباس ها خیلی زیاد یا خیلی کم است باید بارگیری لباس داخل لباسشویی به درستی انجام شود تا ارور رفع شد.
 • تنظیمات مناسب با توجه به نوع و میزان کثیفی و حجم لباس انجام دهید.
 • تعمیر کمک فنر لباسشویی
 • تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی که برای تعمیر آن در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

نتیجه گیری

یکی از مشکلات جدی در ماشین لباسشویی ال جی نمایش کد خطا و ارور ue است که این به خاطر حجم زیاد یا خیلی کم لباس داخل دیگ، تنظیمات نامناسب و اشتباه، خراب شدن کمک فنر و برد الکترونیکی لباسشویی رخ می دهد که باید نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *