علت انواع ارور ماشین لباسشویی فریجیدر و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور ماشین لباسشویی فریجیدر

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی فریجیدر Frigidaier به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون روشن نشدن لباسشویی، عدم تخلیه آب، آبگیری نکردن، خاموش شدن ناگهانی و.. مواجه شوید که در این بین با سرعت زیاد موتور، خرابی هیتر المنت، خطای ارتباطی، خرابی میکروسوئیچ، گرفتگی پمپ تخلیه و.. به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که در این مقاله علت و رفع انواع ارور ماشین لباسشویی فریجیدر را خواهیم نوشت و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

انواع ارور ماشین لباسشویی فریجیدر

در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع ارور لباسشویی فریجیدر را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی زانوسی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت ارور ماشین لباسشویی فریجیدر کد E11

طولانی شدن زمان پر شدن آب داخل دستگاه منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید ابتدا مطمئن شوید که فلکه های آب پشت دستگاه باز و در صورت یخ زدگی لوله های خارج از منزل آنرا رفع و در عین حال احتمال جدا شدن واشر و شلنگ ها پشت لباسشویی وجود دارد که باید با لوله کش تماس بگیرید و نصب نادرست شلنگ نیز منجر به بروز این مشکل می شود.

علت ارور E13 ماشین لباسشویی فریجیدر

نشتی آب دستگاه، نشت هوا در شلنگ فشار هوا و خراب شدن سنسور فشار آب منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع آن باید آب از واشر بیرون و در ادامه مطمن شوید که وان خارجی هیچ گونه ترک و نشتی ندارد و در صورت نیاز حتما وان تعویض گردد و علاوه بر آن شلنگ هوا و سنسور فشار آب بررسی گردد.

کد ارور E14 ماشین لباسشویی فریجیدر

خراب شدن سوئیچ نی مغناطیسی منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع ارور باید آهنربا پایین قفل بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد.

علت کد خطای E21 لباسشویی فریجیدر

زمانی که آب داخل دیگ لباسشویی به آرامی تخلیه می گردد این ارور نمایش داده می شود که باید واشر بررسی گردد و علاوه بر آن در صورت گرفتگی مسیر تخلیه لباسشویی برطرف و در صورت نیاز پمپ تخلیه تعویض گردد.

علت اخطار ارور E24 / E23 ماشین لباسشویی فریجیدر

درست کار نکردن رله پمپ تخلیه لباسشویی منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع آن باید رله بررسی و عیب یابی شود.

دلیل آلارم E31 ماشین لباسشویی فریجیدر

عدم ارتباط بین سنسور فشار سطح آب با برد کنترل الکترونیکی منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید واشر جدا و تمام اتصالات سیم بین سنسور فشار آب و صفحه کنترل بررسی و در صورت نیاز سنسور سطح آب تعویض گردد که برای تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت ارور e60 ماشین لباسشویی آاگ

علت هشدار کد خطای E35 لباسشویی فریجیدر

با روشن شدن سنسور فشار سطح آب و تشخیص سر ریز و نشتی آب این ارور نمایش می دهد که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام و در صورت نیاز سنسور فشار سطح آب تعویض گردد.

کد ارور E38 ماشین لباسشویی فریجیدر

گرفتگی لوله هوا لباسشویی منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع ارور باید سنسور فشار سطح آب بررسی و اگر لازم است حتما این سنسور تعویض گردد.

علت کد خطای E41 لباسشویی فریجیدر

باز بودن درب لباسشویی منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع مشکل باید سیم کشی های داخلی و پکیج قفل درب بررسی و عیب یابی شود.

علت آلارم E44 ماشین لباسشویی فریجیدر

خراب شدن مدار قفل درب دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید قفل درب بررسی و در صورت نیاز تعویض گردد و اگر مشکل پابرجاست برد الکترونیکی لباسشویی نیز بررسی گردد.

دلیل هشدار ارور E45 ماشین لباسشویی فریجیدر

با خرابی صفحه کنترل لباسشویی این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید سیم برق لباسشویی از برق بکشید و بعد از گذشت پنج دقیقه مجددا به برق بزنید تا ارور برطرف شود و اگر برطرف نشد به معنای مشکل در صفحه کنترل الکترونیکی است که باید تعویض گردد.

علت ارور ماشین لباسشویی فریجیدر کد E47

زمانی که مدار قفل درب باز لباسشویی روی حالت چرخش باشد منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع آن باید واشر جدا و سیم کشی مربوط به مونتاژ قفل بررسی گردد.

علت ارور ماشین لباسشویی فریجیدر کد E48

خراب شدن مدار قفل لباسشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع آن باید سیم کشی درب و قفل درب لباسشویی بررسی و در صورت نیاز این قطعات تعویض گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *