تعمیر یخچال صنعتی در تهران | تعمیرات یخچال مغازه، رستوران، فروشگاه در محل

تعمیر یخچال صنعتی در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

قطعا اگر به فروشگاه ها و مغازه، قصابی و رستوران ها رفته باشید به خوبی متوجه تفاوت بین یخچال خانگی با این نوع یخچال ها شده اید که نه تنها از لحاظ وزن و ابعاد بزرگتر هستند بلکه باز کردن درب آنها از نوع یخچال های فریزر و ساید بای ساید در خانه متفاوت است. به یخچال های داخل رستوران، مغازه، قصابی و فروشگاهها یخچال صنعتی می گویند که در انواع مختلف صندوقی، ایستاده وجود دارد که به دلایل مختلف احتمال خرابی آنها وجود دارد. برای تعمیر یخچال صنعتی باید بدانید که یک تعمیرکار باید حرفه ای و کاملا زبده باشد که در تعمیرات آی بک امداد انواع تعمیرکاران یخچال صنعتی وجود دارد که در محل اعزام می شوند از این رو نگرانی بابت خرابی آنها نداشته باشید.

یخچال صنعتی چیست؟

به دلیل حجم بالای نگهداری از مواد خوراکی داخل یخچال در رستوران ها، مغازه، فروشگاه، سوپر مارکت قطعا نیاز به یخچال به ابعاد بزرگتر وجود دارد که انواع مختلف آن با نام یخچال صنعتی موجود است. این نوع یخچال ها در سایز و انواع مختلف وجود دارد که در ادامه مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت و به منظور تعمیر یخچال صنعتی در تهران، محل شما کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ تماس بگیرید تا شرکت تعمیرات آی بک امداد تعمیرکار را اعزام و تعمیر در محل انجام شود.

انواع یخچال صنعتی

انواع این دستگاهها با ظرفیت و کاربردهای مختلف وجود دارد که شامل یخچال های صندوقی یا کابینتی، ایستاده می باشد که دکوراسیون این دسته از یخچال ها با توجه به فضای مورد نیاز فرق دارد.

تعمیر یخچال صنعتی در محل

یکی از معایب یخچال های صنعتی وجود اندازه بزرگ با وزن سنگین است که همین باعث می شود در زمان امکان حمل و نقل آن و بردن به تعمیرگاه وجود نداشته باشد از این رو با گرفتن شماره تماس ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ تعمیرکار یخچال صنعتی شرکت آی بک امداد اعزام می شود. همانطور که خرابی یخچال های فریزر و ساید بای ساید می تواند به خاطر دلایل مختلف چون نشتی آب، نشتی گاز، بسته نشدن درب، داغ شدن و خرابی موتور باشد در بین یخچال های صنعتی نیز دلایل مختلفی برای خرابی آنها وجوددارد که به خاطر حجم زیاد آن و پر کردن تعداد زیاد مواد غذایی یکی از دلایل خرابی آن می تواند همین حجم بالای لبنیات، مواد پروتئینی و… باشد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

نگرانی بزرگ صاحبان یخچال از سوختن موتور آن

یکی از دلایل خرابی یخچال های صنعتی بخاطر سوختن کمپرسور یا همان موتور آن است که در صورت خرابی قطعا به مانند یک ماشین بدون موتور است که کار نمی کند و هر چه زودتر باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر یخچال یا تعویض آن اقدام کند.

دلایل خرابی موتور یخچال صنعتی می تواند بخاطر افزایش دمای موتور و البته مشکل در روغن کمپرسور باشد که در این بین حتی گرفتگی فیلتر درایو و تغییر در بخش ولتاژ برق و نوسانات برقی جزو عواملی است که احتمال خرابی موتور را افزایش می دهد.

تعمیرات یخچال صنعتی در تهران

با اینکه انواع سایت تعمیر یخچال و شماره های تعمیرکار وجود دارد اما فراموش نکنید که هر کسی برای تعمیر یخچال صنعتی مناسب نیست و باید از کارشناس و تکنسین زبده استفاده کنید در غیر اینصورت نه تنها مشکل رفع نمی شود بلکه منجر به افزایش هزینه تعمیرات یخچال می گردد که برای تعمیر یخچال فریزر و تعمیر یخچال صنعتی این مورد به صورت یکسان است.

برای کاهش خرابی یخچال صنعتی باید در زمان راه اندازی و نصب آن از یک تعمیرکار حرفه ای استفاده کنید و فراموش نکنید که حتما فضای مناسب برای دستگاه در نظر گرفته شود تا باعث تهویه مناسب در قسمت موتور و کندانسور شود.

تعمیر یخچال صنعتی رستوران، کافی شاپ، قصابی، هایپر مارکت

همانطور که در متن نوشتیم انواع یخچال های صنعتی ایستاده و صندوقی و با دکوراسیون های مختلف وجود دارد که در قصابی، کبابی ها، رستوران، کافی شاپ، سوپر مارکت و فروشگاه این شکل و شمایل متفاوت است اما در این دقت داشته باشید که سایت تعمیر یخچال آی بک امداد با ده سال سابقه کاری دارای تعمیرکاران زبده و خبره است و هر نوع یخچال صنعتی را تعمیر می کند پس نگران نباشید.

تعمیر یخچال صنعتی رستوران

تعمیر یخچال صنعتی ایستاده

یخچال های ایستاده در اندازه های مختلف به صورت تک درب، دو یا سه درب موجود است که درب های آنها شیشه ای است از این رو زمان خرابی یخچال صنعتی اگر سریعتر با تعمیرکار تماس نگیرید امکان خرابی هر کدام از مواد خوراکی و لبنیات وجود دارد. در واقع مدت زمان نگهداری انواع مواد خوراکی داخل یخچال کم است و با خرابی این دستگاه اگر سریعتر اقدام نکنید باعث افزایش ضرر و زیان و خسارات می شود.

تعمیر یخچال صنعتی ایستاده

تعمیر یخچال صنعتی صندوقی

یخچال های صندوقی یا نام دیگر آن کابینتی جزو یکی از مدل یخچال های صنعتی است که به صورت کشویی باز و بسته می شود و در صورت سرد یا خنک نشدن یخچال باید سریعا نسبت به تعمیر و عیب یابی آن اقدام شود.

تعمیر یخچال صنعتی درب دار

اگر نگاهی به آبمیوه فروشی یا سوپر مارکت کرده باشید متوجه وجود یخچال های درب دار شده اید که این نوع یخچال های صنعتی به صورت تک یا دو درب شیشه ای هستند  دداخل انها انواع مواد غذایی و نوشیدنی قرار می دهد از این رو با خرابی آنها دچار دردسر می شوید که جای نگرانی نیست و با خرابی آنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲  تماس بگیرید تا تعمیرکار در محل اعزام شود.

شارژ گاز یخچال صنعتی

یکی از موارد و دلایل خرابی و مشکلات در یخچال صنعتی به خاطر خالی شدن گاز یخچال است که دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل می شود. دقت داشته باشید که اگر سرمای داخل یخچال به خاطر گاز موتور یا همان کندانسور ایجاد می شود از این رو در صورت کم شدن و خالی شدن گاز باید سریعا آنرا شارژ کنید.

نحوه شارژ گاز یخچال صنعتی با تزریق گاز از سمت لوله های آن است که باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود در غیر این صورت اگر کار به درستی صورت نگیرد مشکل رفع نمی شود و حتی باعث افزایش هزینه تعمیرات یخچال می شود.

شارژ گاز یخچال صنعتی

تعمیرکار یخچال صنعتی

یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال صنعتی باید علاوه بر گذراندن دوره های مخصوص، آموزش تعمیرات یخچال زیر دست اساتید به خوبی قطعات دستگاه را بشناسد و با تشخیص و عیب یابی دقیق باعث کاهش هزینه تعمیرات یخچال شود. از این رو به منظور تعمیر یخچال صنعتی به هیچ وجه دنبال شرکت هایی با قیمت ارزان نباشید چون تعمیرکار اگر حرفه ای نباشد با تشخیص غلط حتی هزینه تعمیرات را افزایش می دهد.

مناطق تحت پوشش  سایت تعمیر یخچال آی بک امداد در تهران

در شهر تهران که بیشترین جمعیت را دارد آی بک امداد تمام مناطق از شرق، غرب، مرکز، شمال را تحت  پوشش قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *