قیمت و فروش انواع دستگاه جوشکاری و سیم جوش CO2 ایرانی و خارجی

قیمت و فروش انواع دستگاه جوشکاری و سیم جوش CO2 ایرانی و خارجی
📖 زمان مطالعه : ۸ دقیقه ⏲️

جوشکاری جزو مهمترین مشاغل فنی در ایران و جهان است که در تمامی صنایع از آنها استفاده می شود . در واقع تنها شغل جوشکاری مختص به جوش زدن فلزات آهنی، اسکلت ساختمان نمی شود بلکه در صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی، پتروشیمی، کشتیرانی، نیروی دریایی، نظامی و حتی هوا فضا از آن استفاده می شود . در  فرآیند جوشکاری  انواع مختلف جوشکاری  وجود دارد که  امکان اتصال دائمی دو قطعه فلز، غیر فلز وجود دارد که شامل جوشکاری بدنه خودرو، جوشکاری اسکلت، درب و پنجره فلزی، هواپیما و حتی جوشکاری بدنه کشتی و انواع ماشین آلات نظامی می باشد که یک جوشکار علاوه بر مهارت و تخصص بالا باید از بهترین وسایل و تجهیزات جوشکاری استفاده کند که در بین آنها مهمترین وسیله دستگاه جوشکاری نام دارد که می توانید انواع دستگاه جوشکاری برند ایرانی اورین الکتریک و برندهای خارجی و ایرانی سیم جوش CO2 را از شروت اورین الکتریک خرید نمایید .

انواع روش های جوشکاری

جوشکاری به فرآیندی گفته می شود که در آن دو فلز یا غیر فلز به صورت دائمی به هم جوش یا متصل می شوند که انواع روش های جوشکاری در دو حالت ذوبی و غیر ذوبی وجود دارد.

 • روش های جوشکاری ذوبی شامل روش هایی است که در آن با عمل حرارت و ذوب جوشکاری رخ می دهد که شامل جوشکاری الکترونی، قوسی، لیزری، اکسی گاز می باشد.
 • روش های جوشکاری غیر ذوبی به روش هایی گفته می شود که در آن با اعمال فشار دو فلز یا غیر فلز به هم متصل می شوند که شامل روش های انفجاری، فراصوتی، نور، مقاومتی و اصطکاکی است.

کاهش عیوب و بهترین کیفیت جوش با دستگاه جوشکاری خوب

با توجه به اینکه جوشکاری با اتصال دائمی فلزات و غیر فلزات همراه است از این رو خیلی مهم است که کار به بهترین کیفیت انجام شود حتی یک شغل به نام بازرسی جوش وجود دارد که در آن با روش های مختلف محل جوش تست می شود که بدون عیب جوش باشد از این رو یک جوشکار باید با تجربه و مهارت بالا اقدام به جوشکاری کند.

البته در این بین نه تنها جوشکار باید مهارت کافی داشته باشد و با توجه به نوع فلزات و غیر فلزات بهترین روش جوشکاری را انتخاب کند بلکه  باید از بهترین دستگاه جوشکاری و سایر لوازم جوشکاری از جمله کابل، انبر اتصال، سیم جوش، الکترود جوشکاری استفاده کند در غیر این صورت احتمال بروز انواع ترک گرم و سرد و عیوب جوش وجود دارد.

بهترین برند و مارک ایرانی دستگاه جوشکاری

در ایران کارخانه های مختلفی به تولید انواع دستگاه جوشکاری الکترودی، گوجینگ، جوش  آرگون، جوش  CO2 و همچنین دستگاه جوش گل میخ می پردازند که یکی از بهترین برندها در ایران “اورین الکتریک ”  است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ هجری شمسی  ۱۹۹۱ میلادی در صنعت جوش و برش شروع کرده  و امروزه توانسته است به تولید انواع دستگاه جوشکاری زیر بپردازد.

معرفی شرکت اورین الکتریک

اورین الکتریک با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی و داشتن نیروهای متخصص در زمینه ساخت انواع دستگاه های جوشکاری و برشکاری فعالیت دارد که از سال ۱۳۷۰ شروع به فعالیت و تاسیس کارخانه کرده است و امروزه اکثر تولید کنندگان خودرو و صنایع مختلف اقدام به خرید ماشین آلات و دستگاه های جوشکاری از برند اورین الکتریک کرده اند.

شرکت اورین نه تنها به ساخت انواع دستگاه جوشکاری و برشکاری و ساخت انواع لوازم جانبی برش و جوش فعالیت دارد بلکه با بهترین برندهای مختلف دستگاه جوشکاری خارجی، سیم جوش CO2 در جهان از TECNA ایتالیا ، CEA ایتالیا SELCO ایتالیا ، و ایتالفیل ITALFIL ایتالیا همکاری دارد و انواع قطعات یدکی جوشکاری و تورچ از شرکت های معتبر اتوگن AUTOGEN آلمان , چبورا ایتالیا CEBORA ، ‌نیمه هادی های سمیکرون SEMIKRON و اسکومز , و سایر شرکت های ارو پایی و چینی را تهیه و عرضه می کند.

فروش انواع دستگاه جوشکاری اورین الکتریک

در کارخانه اورین الکتریک می توانید انواع دستگاه های جوشکاری ترانسی و اینورتری الکترودی، زیر پودری، CO2، آرگون را مشاهده کنید که برای گرفتن قیمت خرید و فروش این دستگاه ها کافیه به سایت avrin_electric.com بروید و یا اینکه با شماره های زیر تماس بگیرید تا به صورت مستقیم دستگاه جوشکاری را از کارخانه به قیمت ارزان تر از بازار بخرید و از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

www.avrin-electric.com

اطلاعات تماس

فروش کارخانه : ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲

تلفن کارخانه : ۰۸۶۳۳۵۷۳۲۲۱

واتساپ : ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲

نشانی کارخانه : اراک ، کیلومتر ۱۸ جاده فرمهین ، شهرک صنعتی ایبک آباد ، قطعه جی ۹۵

نشانی دفتر مرکزی : تهران ، خیابان ملاصدرا ، شماره ۲۱۴ ، برج ونوس طبقه ۸ واحد ۱۵

فروش انواع سیم جوش CO2

بغیر از انواع دستگاه های جوشکاری و برشکاری می توانید انواع سیم جوش CO2 را از سایت اورین خریداری کنید. با توجه به افزایش سرعت جوشکاری با سیم جوش CO2 که در روش جوشکاری با گاز دی اکسید کربن انجام می شود و حذف سرباره همین باعث می شود که باعث کاهش هزینه جوشکاری شود.

تفاوت سیم جوش و الکترود جوش در نوع جنس و کاربرد آنها می باشد در صورتی که در ظاهر و جنس آنها می توان گفت که الکترود جوشکاری از یک فلز با روکش تشکیل شده است و سیم جوش متشکل از سیم مفتول فلزی در دو نوع آهنی و غیر آهنی بدون روکش است که در زمان جوشکاری با گاز استفاده می شود و همین باعث افزایش سرعت جوشکاری و پیشرفت کاری می شود.

سیم جوش co2

سیم جوش CO2 چیست؟

یکی از لوازم  و الکترود مصرفی  جوشکاری سیم جوش CO2 نام دارد که البته برخی از مردم عادی به اشتباه آنرا با الکترود جوشکاری یکی می دانند در صورتی که در ظاهرا کاملا از یکدیگر متمایز هستند و در کاربرد آنها نیز تفاوت های زیادی وجود دارد.

سیم جوش در انواع مختلفی تولید می شود که یکی از مهمترین آنها سیم جوش  CO2 نام دارد و در صنایع مختلف از جمله جوشکاری فلزات ساختمان، مخزن سازی و حتی کشتی سازی از آنها استفاده می شود.

از سیم جوش CO2 در انواع روش های جوشکاری استفاده می شود که یکی از آنها جوشکاری با گاز دی اکسید کربن است که به خاطر استفاده از گاز CO2 و کاهش هزینه آن نسبت به سایر گازهای جوشکاری از جمله هلیوم، آرگون جزو روش های جوشکاری رایج با هزینه کم می باشد.

مزایا و معایب سیم جوش CO2

 • استفاده از سیم جوش CO2 در صنایع و به روش های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
 • با وجود این سیم جوش سرعت جوشکاری بالا می رود.
 • دید بهتر جوشکار در زمان کار با این سیم جوش و کاهش سرباره جوش
 • سرعت بالای جوشکاری به خاطر اینکه نسبت به الکترود جوشکاری نیاز به عوض کردن ندارد.
 • برای کاهش پاشش جوش در جوشکاری با سیم جوش CO2 باید گاز CO2 را با گاز آرگون ترکیب کنید.
 • در زمان جوشکاری CO2 با سیم جوش باید مطمئن شوید که تهویه مناسبی در محیط وجود دارد . چونکه گاز مونواکسید کربن با گاز ازن جزو گازهای سمی هستند که تنفس جوشکار را سخت می کند و باعث بروز مشکلات تنفسی می شود.

فروش سیم جوش CO2 ایتالیایی بدون روکش مس COPPER LESS

یکی از بهترین برندهای سیم جوش CO2 برند ایتالیایی ایتالفیل و مدل  COPPOR LESS میباشد  که از روکش مسی برخودرار نیست و ساخت کشور ایتالیا MADE IN ITALY است که از جمله کاربرد این سیم جوش شامل استفاده در صنایع فلزی یا سازه های مقاوم می باشد که برای خرید بیش از ۱۰ تن می توانید با شماره سایت اورین الکتریک تماس بگیرید .

فروش بهترین برند دستگاه جوشکاری خارجی

اورین الکتریک نه تنها در زمینه تولید و فروش برند ایرانی دستگاه جوش فعالیت دارد بلکه با توجه به نیاز تولید کنندگان و مشتریان خود قادر به تهیه و عرضه انواع برند خارجی دستگاه جوشکاری است که شما می توانید برای خرید بهترین برند های خارجی دستگاه جوشکاری با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

برای بالا بردن کیفیت جوش از بهترین دستگاه جوشکاری استفاده کنید

قطعا یک جوشکار حرفه ای و با تجربه با داشتن مدرک بین المللی جوشکاری می تواند در صنایع مختلف استخدام شود اما فراموش نکنید که یک جوشکار حرفه ای نیاز به بهترین وسایل و تجهیزات جوشکاری دارد در غیر اینصورت احتمال بروز انواع عیوب جوش از جمله ترک گرم، سرد و… وجود دارد که با خرید بهترین دستگاه جوشکاری باعث کاهش عیوب جوش و افزایش کیفیت جوش خواهید شد.

پارامترهای مهم قبل از خرید اینورتر جوشکاری

در صورتی که قصد خرید بهترین و ارزان ترین دستگاه جوشکاری اینورتر دارید می توانید با شماره های داخل سایت اورین الکتریک تماس بگیرید تا به شما مشاوره دهند تا به شما در خرید بهترین دستگاه کمک کنند. اما در این بین باید توجه داشته باشید که بغیر از هزینه و بودجه خود برای خرید دستگاه جوش باید به یک سری نکات توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب داشته باشید و کیفیت جوش را بالا ببرید.

 • نوع کاربری و محل انجام جوشکاری
 • میزان مصرف برق دستگاه جوش
 • جنس فلز برای جوشکاری
 • شدت جریان
 • چرخه عملکرد دستگاه یا دیوتی سایکل
 • دارا بودن لوازم جانبی
 • نوع کاربری و محل انجام جوشکاری

اگر قصد جوشکاری برای مصارف خانگی دارید بهترین گزینه دستگاه جوشکاری اینورتر تک فاز است و اگر قصد جوشکاری برای مصارف صنعتی دارید بهترین گزینه در بین انواع دستگاه جوشکار نوع اینورتری سه فاز می باشد که می توانید از سایت اورین الکتریک خریداری کنید.

میزان مصرف برق پایین دستگاه جوش

یکی از موارد مهم که در زمان خرید دستگاه جوش باید توجه کنید میزان مصرف برق دستگاه جوشکاری است که در نوع اینورتری میزان مصرف برق پایین تری نسبت به دستگاههای جوشکاری ترانسی دارد .

جنس فلز برای جوشکاری

با توجه به نوع فلزاتی که قصد جوشکاری آنرا دارید باید دستگاه جوشکاری را بخرید چونکه شدت جریان متفاوتی دارند.

شدت جریان

شدت جریان دستگاه جوش رابطه مستقیم با ضخامت فلز دارد که با افزایش ضخامت فلز شدت جریان بیشتر می شود و همین باعث می شود که نیازمند خرید دستگاه جوشکاری با توان بالا باشید.

چرخه عملکرد دستگاه یا دیوتی سایکل

با توجه به پروژه کاری و نوع جوشکاری که می خواهید انجام دهید و ساعت طولانی که قصد جوشکاری دارید باید یک دستگاه جوشکاری خوب بخرید که در این بین باید به چرخه عملکرد دستگاه توجه کنید چونکه باعث افزایش سرعت کاری شما می شود.

مزایای خرید دستگاه جوشکاری اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورتر شاهد تغییرات زیادی نسبت به دستگاه جوش قدیمی هستیم که در این بین با کاهش وزن و ابعاد آن همراه است طوری که با خرید کوچکترین دستگاه جوشکاری می توانید به راحتی آنرا حمل کنید و در شغل جوشکاری سیار به راحتی با وزن کمی که دارد آنرا حمل کنید. کاهش وزن، ابعاد کوچکتر و همچنین توانایی بالاتر از جمله مزایای دستگاههای جوشکاری اینورتر نسبت به نوع قدیمی ترانسی است.

 • راندمان بالای دستگاه تا ۷۰ درصد
 • کاهش مصرف برق دستگاه جوشکاری اینورتر نسبت به نوع قدیمی و ترانسی
 • راحتی در تنظیم دستگاه جوش و استفاده از انواع ولوم های جوشکاری که باعث افزایش کیفیت و کاهش عیوب جوش میشود .
 • بکارگیری عایق دوگانه و فیوز قدرتمند در دستگاه که باعث افزایش ایمنی جوشکاری می شود.
 • قابلیت جوشکاری با هر نوع الکترود پوشش دار
 • راندمان بالا تا ۷۰ درصد است.
 • نسبت به دستگاه‌های جوش قدیمی برق خیلی کمی مصرف می‌کند.
 • به‌راحتی قابلیت تنظیم دستگاه جوش را دارید و با استفاده از انواع ولوم جوشکاری می‌توانید باعث افزایش کیفیت و کاهش عیوب جوش شوید.
 • به خاطر وجود عایق دوگانه و همچنین فیوز قدرتمند که دارد ایمنی جوشکاری با آن‌ها بالا است.
 • به‌راحتی شما می‌توانید با هر الکترود پوشش دار جوشکاری کنید.
 • با وجود ویژگی Arc-Force در دستگاه جوش از بروز انواع مشکلات از جمله چسبیدن الکترود به سطح کار جلوگیری می شود.

 پر فروش ترین دستگاه جوشکاری

برای خرید بهترین برند ایرانی و خارجی دستگاه جوشکاری می توانید به سایت اورین الکتریک  مراجعه کنید اما اگر قصد پر فروش ترین دستگاه جوشکاری دارید می توانید با شماره سایت تماس بگیرید تا به شما مشاوره لازم داده شود که البته در این بین پر فروش ترین دستگاه به یک سری فاکتورها از جمله قیمت، چرخه کاری و دیوتی سایکل ، میزان نفوذ جوش و نوع جوشکاری بستگی دارد که در زمان خرید باید به آنها توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *