کار جوشکاری در هلند و میزان درآمد و حقوق آن

حقوق جوشکاری در هلند
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

شغل جوشکاری جزو مشاغل فنی و مهم در جهان است و به دلیل اینکه در صنایع مختلف دریایی، هوا فضا، صنایع نظامی و همچنین صنعت ساخت و ساز ساختمان و خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرد از این رو درآمد و حقوق جوشکار نسبت به سایر شغل ها مناسب است. در این بین کسانی که دارای مدرک بین المللی جوشکاری هستند با داشتن تجربه و مهارت کافی در این شغل قادر به مهاجرت کاری به بهترین کشورها از جمله هلند، اتریش، کانادا، آمریکا، ترکیه هستند که در این مقاله به شرایط کار جوشکاری در هلند و میزان درآمد و حقوق آن خواهیم پرداخت تا در صورت داشتن شرایط لازم قادر به گرفتن ویزای کار به هلند و اقامت دائم باشید.

بهترین کشورها برای جوشکاری

به دلیل حساسیت شغل جوشکاری در صنایع مختلف جوشکاران از میزان درآمد و دستمزد خوبی بهره مند هستند به خصوص اینکه حقوق جوشکاری زیرآب به نسبت سایر روش های جوشکاری بیشتر است. در این بین افرادی که مهارت و حرفه جوشکاری را دارند با گرفتن مدرک بین المللی قادر به مهاجرت کاری و زندگی به بهترین کشورها هستند که در بین آنها کشورهای هلند، اتریش، ترکیه، کانادا، آمریکا، آلمان جزو بهترین کشورها هستند که میزان حقوق و دستمزد جوشکار در آنها بالا است.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

شماره تماس اورین الکتریک

 

شرایط کار در کشور هلند چطور است؟

در صورتی که دارای مهارت و حرفه فنی باشید می توانید تقاضای ویزای کاری بدهید و با گرفتن این ویزا در هلند به مشغول به کار شوید البته قبل از آن باید دعوت نامه شغلی از سوی کارفرما هلندی دریافت کنید تا بدون هیچ مشکلی شروع به کار کنید. در این بین دو نوع ویزای کار در هلند داریم که شامل کوتاه مدت و بلند مدت است که ویزای کوتاه مدت برای کار به مدت ۳ ماه است در صورتی که قصد کار کردن به مدت بیشتر از سه ماه را دارید باید ویزای بلند مدت دریافت کنید که ارائه مدارک زیر الزامی است.

 • دعوت نامه شغلی دریافت شده
 • رزومه کاری
 • مدارک تحصیلی
 • دریافت فرم مربوطه و تکمیل آن
 • پاسپورت معتبر و مدارک شناسایی
 • پرداخت هزینه های مربوط

وضعیت کار جوشکاری در هلند

شغل جوشکاری با وجود خطراتی که برای جوشکاران به همراه دارد اما جزو مشاغل فنی و مهم جهان محسوب می شود که یکی از بهترین کشورها برای وضعیت کاری در جهان کشور هلند می باشد. یک جوشکار با تجربه بعد از گرفتن ویزای کاری در هلند و گذراندان دوره های لازم می تواند مشغو ل به کار شود. البته در این بین جوشکار بغیر از جوشکاری با مهار های ریاضی به خوبی آشنا باشد تا قادر به انجام محاسبات و اندازه گیری باشد.

یکی از مشاغل مهم در کشور هلند در سال ۲۰۲۱ شغل جوشکار است که با داشتن مهارت کافی در هر کدام از تکنیک های جوشکاری از جمله قوس فلزی گاز، قوس فلزی محافظ می تواند مشغول به کار شود.

میزان درآمد و حقوق جوشکاری در هلند

یک جوشکار در هلند به صورت ماهیانه تقریبا ۴۸۸۰ یورو حقوق دریافت می کند که البته بسته به مهارت و تجربه جوشکار این میزان حقوق متفاوت است و در این بین حقوق ماهیانه یک جوشکار در هلند به ۲۰۰۰ الی ۳۳۰۰ یورو می رسد که با گذراندن دوره های فنی و همچنین با داشتن سابقه کاری این میزان حقوق افزایش می یابد.

توجه داشته باشید که متوسط هزینه زندگی یک فرد در هلند بین ۸۵۰ الی ۱۲۰۰ یورو در ماه می باشد که برای  متاهلین این عدد بالای ۱۵۰۰ یورو در ماه می رسد. یک جوشکار با گذراندن دوره های جوشکاری در موسسات فنی ذیل می تواند باعث افزایش درآمد و حقوق خود در این شغل شود.

 • Le Wagon Amsterdam-Coding Bootcamp
 • TU Delf
 • IHS Institute of Housing and Urban Development

دقت داشته باشید که یک فرد در صورت نداشتن تحصیلات جوشکاری شانس بالایی برای دریافت پیشنهاد شغل ندارد و با سپری شدن ۲ الی ۹ ماه از صدور ویزای کار در صورتی که متقاضیان ۵ سال زندگی در هلند را از طریق شغل جوشکاری سپری کنند و مالیات بپردازند قادر به گرفتن اقامت دائم و در ادامه گرفتن تابعیت این کشور هستند.

وظایف نیروی کار جوشکاری در هلند

کسانی که قصد یافتن شغل جوشکاری در هلند را دارند باید بدانند که شرح وظایف برای جوشکار به صورت زیر است.

 • یک جوشکار باید از تکنیک ها و روش های مناسب جوشکاری در زمان طراحی و برش، و اتصال دائمی قطعات فلزی بهره مند باشد.
 • تسلط کافی به عملیات حرارتی بعد از جوشکاری داشته باشد.
 • جوشکاری قوس برای اتصال اشیا و یا ترمیم قطعات
 • قادر به استفاده از برق MIG و TIG و همچنین استفاده از گاز، تنگستن، قوس و دیگر فناوری های مشعل
 • ترمیم سازه ها با برچیدن، تغییر شکل مجدد و تجدید ساختار قطعات فلزی با استفاده از مشعل ها و دستگیره های برش
 • آشنایی با صاف کردن و خم کردن قطعات، ترمزها، قیچی ها و سایر ماشین های شکل گیری
 • نظارت بر نصب لنت های مخزن، شیرآلات، لوله های سرب و کف
 • توانایی کار در شرایط محیطی مختلف داشته باشد.

 

1 دیدگاه برای “کار جوشکاری در هلند و میزان درآمد و حقوق آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *